Пенсійні Помилки планування Кожен повинен уникати

Home » Retirement » Пенсійні Помилки планування Кожен повинен уникати

Пенсійні Помилки планування Кожен повинен уникати

Ми все робимо помилки, але деякі помилки несуть великі наслідки, ніж інші. На жаль, робить певні помилки, коли мова йде про планування вашого виходу на пенсію може мати згубні наслідки для вашого майбутнього, зокрема, як ви все ближче і ближче до бажаного пенсійного віку. Таким чином, в спробі отримати ваше планування виходу на пенсію (або його відсутність) в першокласної формі, ось шість поширених помилок люди роблять при плануванні виходу на пенсію, що ви повинні уникати.

Чи не Максимізація Вашого матчу роботодавця

Якщо вам пощастило працювати на роботодавця, який пропонує 401k або інший пенсійний план з програмою матчу, скористатися цим! Після того, як ви наділені в плані (тобто після того, як ви працювали в компанії досить довго, щоб мати абсолютне право на будь-яку частину вартості рахунку, що ваш роботодавець внесок від вашого імені), що матч роботодавця ваших гроші, але тільки якщо ви вносите свій вклад в план самостійно.

Що це зводиться до того, що матч роботодавець вільні гроші і кращий повернення на ваш долар , який ви , ймовірно , знайдете. Наприклад, якщо ваш роботодавець відповідає долар за долар до 3% від зарплати, то ви повинні вносити в НЕ менш  3% від кожної зарплати в план.

Роблячи таким чином, ви ефективно заощаджувати 6% від вашої зарплати щороку, але тільки не вистачати на 3%. Але, чи не максимізуючи матч вашого роботодавця йдуть на столі гроші, які можуть бути використані для фінансування фінансової безпеки і способом життя, який ви хочете у відставці.

Беручи кредит з Вашого рахунку пенсійного

Занадто багато людей ставляться до свого роботодавця пенсійного плану , як ощадний рахунку , якщо план дозволяє кредити, що є спільною рисою. Запозичення грошей від ваших пенсійних накопичень може бути дорогої помилкою. Коли ви платите гроші, гроші , які ви взяли в першу чергу втратили можливість зростати і з’єднання.

 

Коли ви розумієте, потужні ефекти компаундирования інтересу, ви повинні також визнати альтернативні витрати зриву процесу. У той час як ви можете заплатити собі назад інтерес, вона взагалі не заповнювати втрати часу.

Інший ризик ви берете при отриманні кредиту від вашого пенсійного плану виникає, якщо ви залишити свою роботу, перш ніж погасити кредит. У деяких випадках кредит може тоді розраховувати як розподіл, якщо не погашений в повному обсязі, а це значить, платити податки і, можливо, жорсткий штраф за дострокове зняття коштів з рахунку.

Чи не Диверсифікація ваших інвестицій.

Стара приказка говорить, «не класти всі яйця в одну корзину». Це хороший рада, і майже безпосередньо які стосуються Вашого підходу до вашого інвестиційного портфеля, але люди часто не слід за ним. Легко загрузнути в ваших інвестицій, коли ринок робить добре, і карбування цих великі повернень може здатися гарною ідеєю. Краще повертається рівних краще заначку. Але без належної диверсифікації, ви піддаючи себе значно вищий ризик тільки з потенціалом для підвищення віддачі.

Відсутність належної диверсифікації особливо поширене серед тих інвесторів , які отримують роботодавець акцію як частину їх вигоди або компенсації.

Хоча існує загальні правила, що оточують, коли і скільки вашого роботодавець на склад ви можете продати в даний момент часу, як правило, погана практика, щоб тримати на кожну акцію, дозволяючи йому стати більше і великою частиною від загального інвестиційного портфеля. Зрештою, правильно диверсифікований портфель допоможе вам звести до мінімуму ризик при максимізації вашого повернення.

Чи не перебалансування свого портфеля

Хоча диверсифікації ваш інвестиційний портфель має важливе значення, він не робить багато хорошого, якщо ви не регулярно збалансувати свій портфель, а також. Згодом, портфель, який почався як 50% акцій і 50% облігацій, ймовірно, не буде таким же, через кілька років або навіть місяців вниз по лінії.

Якщо запаси відчувають період значного зростання, акція частина вашого портфеля буде рости, а ваші запаси облігацій можуть тільки зростати незначно.

Ця невідповідність може перетворити ваш портфель в 70% суміш акцій і 30% облігацій, що штраф є те, що суміш підходить для вашого віку і ризики терпимості, але якщо 50/50 балансу то, що доречно, цей портфель тепер буде значно більш ризикованим, ніж це повинно бути.

Переведення в готівку з вашого плану

Коли ви залишаєте роботодавець, з яким ви провели пенсійний рахунок, у вас є кілька варіантів щодо того, що робити з вашим обліковим записом. По-перше, ви можете залишити його в плані, що ні жахливий вибір, якщо у вас немає іншого пенсійного рахунку (наприклад, ІРА), до якого ви можете згорнути засобів. По-друге, зробити довірена особа, щоб Довірчий керуючий передачі (також відомий як перекидання ІРА) на інший кваліфікований пенсійний рахунок, як ІРА або план вашого нового роботодавця.

По-третє, ви можете перевести в готівку. Тут беруть свій початок помилки. Багато людей вирішують перевести в готівку їх роботодавця пенсійний план, коли вони залишають компанію. Деякі кошти з метою реінвестувати гроші на інший рахунок, але є одна величезна різниця між переведенням у готівку та перекидання. Коли гроші з пенсійного плану у віці до 59½, ви не тільки платником податку на прибуток по всій вартості, але і здоровенний штраф за дострокове зняття коштів з рахунку. Це може бути дорогою крок. Для деяких людей, це означає, що майже відрізання значення рахунку в два рази!

Коли ви ініціювати передачу попечителя-к-попечителю, з іншого боку, ви можете пролонгувати всю вартість рахунку на інший рахунок кваліфікованого без сплати будь-яких податків або зборів. Тому, коли ви залишаєте роботодавець, ви повинні в ідеалі розглянути прокатку грошей через в ІРА. Це не тільки виключає будь-які поточні податки або штрафи, але він також відкриває свої інвестиційні можливості (401k плани зазвичай мають обмежені інвестиційні можливості) і, ймовірно, значно зменшує інвестиційні збори (401k плани, як правило, мають високу плату).

Стаючи Паралізований Виборів

Пенсійне планування повно питання. «Скільки грошей мені потрібно зберегти?» «Скільки грошей мені потрібно на пенсію?» «Які інвестиції для мене?» У той час як планування виходу на пенсію повне важливих рішень, щоб зробити, не дозволяйте собі бути перевантажені в бездіяльності.

Уникнення і бездіяльність, мабуть, найбільші помилки, які ви можете зробити при плануванні вашого виходу на пенсію. Так що беріть речі один крок за один раз. З часу (і його друг компаундирования інтерес) є найбільш цінним активом, найголовніше, що потрібно зробити, це просто почати економити і інвестувати в пенсійний рахунок, будь то план роботодавця або ІРА.

Тоді, як ваша заначка зростає, і ви отримаєте ближче до виходу на пенсію, розглянути можливість роботи з платної основою сертифікованим з фінансового планування (СФП), щоб обговорити план виходу на пенсію і варіанти, які найкраще підходить для вас.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.