Пенсійні стратегії для власників малого бізнесу

Home » Retirement » Пенсійні стратегії для власників малого бізнесу

Пенсійні стратегії для власників малого бізнесу

Як власник малого бізнесу, ви несете повну відповідальність за планування своєї відставки. Якщо у вас є співробітники, ви можете відчувати себе відповідальність за надання допомоги їм план для успішного виходу на пенсію. Міркування та накопичувальні пенсійні плани, які працюють ви, як власник малого бізнесу, повинні мати першорядне значення при плануванні Вашої власної відставки і ваших співробітників.

Виберіть Пенсійні стратегії Традиційні

Є деякі інші, ніж при використанні малого бізнесу для фінансування вашого виходу на пенсію традиційні варіанти, такі як МРК і 401 (к) с, цієї функції в якості додаткових джерел пенсійного доходу, крім ліквідації малого бізнесу.

Встановіть SIMPLE ІРА:  План матчу економії стимулів для працівників або SIMPLE ІРА, є один пенсійний план доступний для малого бізнесу. У 2018 році, співробітники можуть відкласти до $ 12500 від їх заробітної плати, предналог, і ті , хто 50 років або старше може відкласти до $ 15500, скориставшись наздоганяючого внесок в розмірі $ 3000.. Тим НЕ менше, співробітники, які беруть участь в інших планах роботодавця спонсорованих не може внести свій вклад не більше $ 18 000 в усіх планах роботодавця спонсорованих разом узятих.

Роботодавці можуть відповідати внески працівника на SIMPLE ІРА до 3% компенсації працівника. З іншого боку, роботодавці можуть сприяти 2% компенсації кожного відповідного працівника до $ 270000 в 2018 році внесків роботодавця податком.

Налаштування SEP ІРА:  Спрощений співробітник пенсійного (SEP) інший тип індивідуального пенсійного рахунку (IRA) , до якого може сприяти власникам малого бізнесу і їх співробітники. У 2018 році, це дозволяє співробітникам зробити до сплати податків внесків у розмірі до 25% від доходу або $ 55000, в залежності від того , що менше. Як SIMPLE плану, Сентябрь дозволяє власники малого бізнесу роблять податок внесків від імені співробітників , що мають право, і співробітники не будуть платити податки на суми , роботодавець вносить свій внесок від їх імені , поки вони не приймають розподіл від плану , коли вони виходять на пенсію.

Практично будь-який малий бізнес може встановити SEP. Не має значення, як мало співробітників у вас є, або ваш бізнес побудований в якості індивідуального підприємця, партнерства, корпорації або некомерційної організації. Щороку, ви можете вирішити, скільки вносити від імені своїх співробітників, так що ви не заблоковані, щоб внести свій внесок, якщо ваш бізнес має поганий рік. Власники бізнесу також вважаються працівниками і можуть внести вклад співробітника в свої власні рахунки.

В цілому, план вересні є найкращим варіантом для багатьох малих підприємств, оскільки дозволяє більш великі внески і велику гнучкість.

IRAs і Solo 401 (к) s: Якщо ви в конкурентному полі і хочете , щоб залучити найбільш талановиті, вам , можливо , доведеться запропонувати план виходу на пенсію, наприклад, два описаних вище. Тим НЕ менше, роботодавці не зобов’язані пропонувати пенсійні виплати своїм співробітникам. Якщо ви цього не зробите, один з способів ви можете зберегти для вашого власного виходу на пенсію без участі ваших співробітників через Рот або традиційних ІР, які будь-яка людина з доходом зайнятості може сприяти.

Ви також можете внести свій внесок в ІРА від імені вашого чоловіка. Рота дозволить вам внести свій вклад після сплати податків доларів і взяти безподаткове розподілення у відставку; Традиційні МРК дозволяють внести свій вклад до вирахування податків доларів, але ви будете платити податок на розподілах. Найбільш ви можете внести свій вклад в ІРА в 2018 році становить $ 5500 ($ 6500, якщо ви 50 років або старше).

Нарешті, якщо ваш малий бізнес не має інші, ніж ваш чоловік співробітників, що мають права, ви можете внести свій вклад в Solo 401 (к).

Розробка Стратегії виходу для Вашого бізнесу

Може здатися дивним, що розробка стратегії виходу бізнесу має бути один з ваших перших міркувань при плануванні виходу на пенсію. Але подумайте: малий бізнес ви проводите своє життя будівля може стати вашим найбільшим активом. Якщо ви хочете, щоб фінансувати ваш вихід на пенсію – і припинити роботу – вам необхідно ліквідувати ваші інвестиції. Для підготовки до продажу малого бізнесу в один прекрасний день, він повинен бути в змозі працювати без вас. Це ніколи не надто рано, щоб почати думати про те, як досягти цієї мети і про те, як знайти кращий покупець для малого бізнесу.

Ринкові умови будуть впливати на вашу здатність продати свій бізнес. Ви можете побудувати гнучкість в ваш пенсійний план, таким чином Ви можете продати свою частку під час сильного ринку або працювати довше, якщо потрапляє спад. Ви безумовно хочете, щоб уникнути продажу лиха: Одна з проблем, ви будете стикатися, якщо ви будете чекати до останньої хвилини, щоб вийти з вашого бізнесу є те, що ваша майбутньої відставка створить враження продажу дистресу серед потенційних покупців, і ви не зможете продати компанію з премією.

Суть

Більше третини власників малого бізнесу, опитаних в 2014 році сказали, що вони не хочуть виходити на пенсію, чверть сказали, що вони не планують виходити на пенсію, більше третини сказали, що вони планують розділити їх виходу на пенсію час між роботою і дозвіллям, і багато іншого більше половини сказали, що важко повністю піти у відставку. Навіть якщо ви серед багатьох власників малого бізнесу, які планують продовжувати працювати, встановлення пенсійного плану для малого бізнесу є гарною ідеєю, тому що це дає вам варіанти – і мають опції означає, що ви будете почувати себе більш задоволеними з тим, що шлях, який ви вибираєте ,

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.