Переваги двомісячного бюджету

Home » Budgeting » Переваги двомісячного бюджету

Переваги двомісячного бюджету

Більшість традиційних працівників платять один раз в два тижні, або, що більшість людей ставляться як «кожні два тижні. Якщо ви один з цих видів співробітників, найкраща стратегія бюджетування припустити, вам платять раз в два тижні, навіть якщо ви не «т.

Багато працівників (особливо ті, хто працює в області продажів, включаючи агентів з нерухомості) отримують стандартний раз в два тижні зарплату. Тим не менше, кілька місяців, ці співробітники заводитися з трьома зарплатами.

 Це тому, що вони отримують чек бонус, заснований на комісії. Якщо ви потрапляєте в цю категорію, ви отримаєте чек бонусний або на регулярній основі або спорадично.

У будь-якому випадку, чек бонус являє собою величезний непередбаченої, і ви повинні скористатися цим. Ви можете використовувати додаткові готівкові гроші, щоб погасити заборгованість, за винятком виходу на пенсію, за винятком тієї квартири ви хочете, або посилити свій резервний фонд. Ви можете також зберегти для великих покупок, таких як нова посудомийна машина, ваш наступний автомобіль або сімейний відпочинок в Європу.

Ось деякі речі, які ви повинні знати, що допоможе вам досягти бажаної економію мети, якщо ваш бюджет, як раз в дві тижні працівник.

Створення бюджету, який має на увазі, що ви Платіть Biweekly

Це має сенс, тому що ви повинні піклуватися про істотні законопроектах першим. Ці бюджетування робочі листи допоможуть вам зрозуміти, як бюджет два рази в тиждень, чи отримуєте ви зарплату в два рази, три рази або чотири рази на місяць.

Переконайтеся, що ви включили кожну покупку і витрати в межах вашого на триваючий бюджет. Не забудьте включити в свій регулярний обсяг заощаджень, який традиційно є 20 відсотків від вашого щомісячного доходу. Подивитися, що заощадження мети, як якщо б це було необхідно законопроект, як ваш рахунок за комунальні послуги, орендну плату або іпотечні платежі.

Припускаючи, що ви отримаєте дві зарплати в місяць (і багато місяців ви отримаєте тільки дві зарплати), створити бюджет, який охоплює такі предмети першої необхідності.

  • Ваша оренда / іпотека
  • комунальні послуги
  • Медичне страхування, страхування життя, страхування автомобілів
  • Гроші відкладіть для ремонту автомобілів і ремонту будинку
  • Гроші відкладіть для пенсійних накопичень
  • Економія на освіту в коледжі ваших дітей
  • Економія для свят
  • Економія для медичних рахунків і доплат
  • Економія для заміни ноутбука і інших цифрових пристроїв

Ви отримуєте ідею. Використовуйте бюджет робочі листи, щоб пройти через всі ваші витрати, так що ви нічого не забули. Спробуйте включити нерегулярні витрати (наприклад, ваш річний абонемент в спортзал), а також ваші нормальні.

Put Your Savings Away

Тепер, коли ви знаєте, що регулярні витрати і заощадження, які Ви повинні включати в свій бюджет, ви не будете відчувати себе, як ви «потреба», що додатковий третій зарплати. Тому що немає ніяких законопроектів, які ви повинні нагнати, ви можете поставити весь чек бонусу до іншої мети. Помістіть його в свій пенсійний рахунок, або побудувати свій резервний фонд. Або, покласти його в суб-ощадний рахунок, який маркований для певної мети, як замінити ваші прилади.

Це один з кращих способів людей, які платять раз в два тижні можуть ампи додаткових заощаджень і все ще залишатися в рамках бюджету.

Якщо ви будете слідувати два рази в тиждень шляхом складання бюджету ви не будете відчувати себе обділеними, і ви скоро новий автомобіль.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.