Приклад підвищення орендної плати формату letter Річних Орендарів

Home » Real Estate » Приклад підвищення орендної плати формату letter Річних Орендарів

Належні процедури для Підйому Rent

 Підвищення Оренда на Річних Орендарів

Збільшення орендної плати орендаря є вашим правом в якості орендодавця. Тим не менш, є певні закони, яким ви повинні слідувати при виконанні. Ви повинні, як правило, відправити Орендар письмовою зауважує певну кількість днів до закінчення терміну їх оренди. Ось деякі п’яти фактів про підвищення орендної плати щорічно мешканця і зразок листа для розгляду.

5 Підвищення Основи Оренда

 • Переваги Підвищення орендної плати в Орендаря
  • Для того, щоб йти в ногу з Fair Market прокат-  Ви можете підняти орендну плату орендаря , щоб НЕ відставати від інших цін на оренду в цьому районі.
  • У вас було збільшення Expenses- Ви можете хотіти , щоб підняти орендну плату орендаря , щоб йти в ногу зі збільшенням витрат, таких як високі рахунки за комунальні послуги або податки на майно.
  • Ви маєте законне право To – Ви можете вирішити , щоб підняти орендну плату орендаря, тому що у вас є законне право робити це щороку.
 • Ризики підвищення орендної плати в орендаря
  • Наймача OUT-  Найбільша проблема , ви можете зіткнутися при спробі збільшити орендну плату орендаря є те , що орендар вирішує не продовжувати термін їхньої оренди і з’їжджає. Потім ви повинні мати справу з витратами вакансій і знайти новий орендар.
 • Коли Чи можете ви збільшити орендну плату?

Загалом, якщо у вас є орендар, який підписав договір на певний термін оренди, такі як рік, ви тільки дозволили збільшити орендну плату, як тільки термін оренди закінчився. Так що, якщо у вас є орендар, який підписав річний договір оренди, ви можете легально підняти орендну плату один раз в цьому році закінчився.

 • письмове повідомлення

У більшості випадків, ви повинні надати орендар попереднього повідомлення , перш ніж ви можете збільшити орендну плату. Ви повинні направити письмове повідомлення орендаря, повідомивши їм про своє бажання збільшити орендну плату.

Цей лист повинен бути відправлений до закінчення терміну оренди закінчується. Наскільки заздалегідь необхідно відправити повідомлення про втрату чинності буде варіюватися в залежності від стану, але очікується, має відправити його у віці від 15 до 60 днів до дати закінчення оренди.

Деякі закони дозволять орендодавцю підвищити орендну плату протягом договору термінової оренди. Для цього, орендар повинен чітко сказати, що орендна плата може бути збільшена протягом терміну оренди.

 • Скільки Ви можете збільшити орендну плату?

Багато держав будуть встановлювати обмеження на суму , яку ви можете збільшити орендну плату орендаря кожного року.

Вони тільки дозволяють підвищити орендну плату на певний відсоток щороку, наприклад, п’ять відсотків оренди збільшення щорічно. Ось чому ви повинні знати закони своєї держави; так що ви знаєте, якщо є межа того, скільки ви можете збільшити орендну плату або якщо ви можете підняти його на будь-яку суму, ви вибираєте.

-sample ОРЕНДА ЗБІЛЬШЕННЯ ЛИСТ ДЛЯ ЩОРОКУ TENANTS-

TO: Вставка Назва Орендаря

      Вставте Адреса Орендаря

      Вставте номер пристрою

1. Мета Notice : Це повідомлення має повідомити Орендарю , що Орендодавець буде збільшувати орендну плату Орендаря. Починаючи з, Insert Дата підвищення орендної плати , щомісячна орендна плата за одиницю Ви в даний час займають, Unit Вставка номер блоку , який знаходиться в, Вставки Адреса власності , буде збільшена до Вставити новий Місячна оренда  в місяць. Струм оренда В орендарів буде припинена Вставка Дати закінчення відповідно до терміну первинного договору оренди.

Орендар пропонується новий договір оренди в новій місячної оренди Вставка Нової Місячна оренда . Ця зміна і будь-які інші розумні зміни можуть бути знайдені в новому договорі оренди Орендаря.

2. закінчення строку оренди : термін оренди У Орендаря закінчується Вставити поточну дату закінчення терміну оренди . Якщо Орендар не згоден орендувати пристрій при високій ціні в місяці оренди, Орендар і всі пасажири блоку повинен звільнити блок від вставки поточної дати закінчення терміну оренди .

Орендар повинен дотримуватися всіх процедур крок-аут, в тому числі залишивши блок мітла стрілоподібності чистою.

3. Ухвалення: Якщо Орендар зобов’язується орендувати пристрій у вартості оренди вставки New Monthly оренди , в місяць Орендар може залишатися місці але повинен підписати і дотримуватися умов нового договору оренди узгодженому при місячної орендної плати. Залишаючись у власності після дати припинення дії початкового договору оренди, Орендар погоджується зі збільшенням місячної орендної плати і дотримуватися будь-яких інших розумних змін до договору оренди. Це орендна плата обумовлена або до 5 – го числа кожного місяця.

Орендодавець Підпис : ______________________

Дата : __________________________________

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.