П’ять ситуацій, де гроші і емоції Не змішувати

Home » Investing » П’ять ситуацій, де гроші і емоції Не змішувати

П'ять ситуацій, де гроші і емоції Не змішувати

Змішання гроші і емоції рідко є хорошою ідеєю. Він майже ніколи не закінчується добре.

Але є деякі ключові моменти в житті, коли це особливо вірно, наприклад, при переході через розлучення, покупку будинку, або після втрати близької людини і наслідуючи значну суму грошей.

Це легко в ці часи, щоб емоції хмара судження і зробити прикрі фінансові рішення, які будуть переслідувати вас на довгі роки. Маючи це на увазі, ось п’ять ключових раз в житті, коли це краще, щоб перевірити свої емоції в двері, як ви робите гроші рішень.

Homebuying і продаж

Операції з нерухомістю, як правило, серед найбільш важливих фінансових рішень, які люди роблять в житті, і разом з цим приходять гірки емоцій.

«Коли ставки це великі, це навіть більш важливо, щоб видалити емоції від процесу прийняття рішень,” сказав Леон Голдфельд, співзасновник брокерського сайту нерухомості Yoreevo.

Щоб зробити це, Голдфельд рекомендує буферний період 48 годин. Якщо ви знайшли будинок, ви любите, натисніть кнопку паузи. Проведіть кілька днів думали про це, перш ніж прийняти рішення про покупку. Протягом цього часу, задайте собі кілька ключових питань.

«Ви купуєте його, тому що це” будинок мрії “вашого або тому, що це за привабливою ціною?» Сказав Голдфельд. «В ідеалі відповідь обидва. Але останній повинен бути обов’язковою вимогою. Чи не відділяючи ваші емоції можуть заподіяти вам переплачувати за будинок і період буфера може знизити цей ризик «.

При розгляді цих двох питань, бути практичними і розглянути велику картину, додає Тоня Lockamy, розташована у Флориді агент з нерухомості.

«Так що багато покупців приймають рішення про будинки на основі прикрас і квітів фарби вони пов’язують з”, пояснила вона. «Добре оформлений будинок буде продавати швидше, ніж порожній будинок кожен раз. Покупці повинні бути розумнішими. Дві речі, які дуже важливі при покупці будинку є розташування і структура будинку. Решта легко налаштувати на свій смак «.

Не слід випускати з уваги, процес продажу будинку також може бути наповнений емоціями. Зрештою, незліченні спогади, створені в одному будинку, свята відзначали, діти підняли, і багато іншого, все з яких може буксир на серце, коли прощалися.

«Це додає ще один вимір напруги, коли починають переговори», сказав Lockamy. «Я бачив продавців піти від повного цінових пропозицій на чистій емоції через стрес переговорів. Важливо, що продавець фокусується на умовах угоди при розгляді пропозиції. Чи є ціна справедлива? Які умови періоду інспекції? Чи існують які-небудь непередбачені обставини? Як довго вони будуть мати до закриття? »

Шлюб і розлучення

Вступаючи на новий шлюб щасливий час заповнені планування, партій, і забарвлення в деталях ваших сподівань і мрії про майбутнє.

Без здачі демпфер на цей раз, він як і раніше важливо, щоб зробити розумні гроші рішень і, що дуже важливо, щоб отримати на тій же сторінці в фінансовому відношенні. Графік регулярних дат грошей з вашим партнером, щоб відкрито говорити, реально, і чесно про ваше фінансове становище і цілях.

Почніть думати раціонально про те, чи дійсно вам потрібен складний, дорогий весілля. Стільки, скільки ви можете тужити церемонії казки, дослідження показали, що пари, які проводять менше на весіллях, рідше розлучатися.

Говорячи про таку можливість, ви можете також розглянути питання про створення шлюбного договору з метою забезпечення чіткого фінансового плану слід кінець шлюбу, говорить Ліза Zeiderman, партнер-засновник Нью-Йорк подружні і сімейні юридичної фірми Miller Zeiderman і Відеркер. «Ніхто не хоче думати про ідею один день подачі на розлучення, але це цілком можливий результат,» говорить вона.

Навіть якщо ви вже одружені, пост-Шлюбний договір може бути складений правильно розділити свої активи. Крім того, якщо у вас були діти, так як весілля, ви можете створити пост-шлюбна угода, яка включає в себе фінансове майбутнє ваших дітей.

Попередньо nups осторонь, розлучення є складним часом для пари, коли емоції роблять навіть розсудливі у нас діє кілька засмученими. Ключ не допустити, щоб ці емоції управляти процесом, говорить Стівен Вейл, президент і податковий менеджер по RMS бухгалтерського обліку в Форт-Лодердейл, штат Флорида.

«У прагненні покарати один одного, це легко витратити занадто багато на бій, ніж ви можете коли-небудь сподіватися відновити», говорить Вейл. «Пари, які приходять до хорошого рішенням не тільки можна очікувати, щоб зберегти більше грошей на стіл, щоб розділити між ними, але вони можуть також отримати виходячи з шляху і рухатися далі зі своїм життям.»

успадкування

У наступні дні і тижні після втрати коханої людини, це може бути важко думати прямо. Вирішення фінансових проблем в періоди істотних змін може бути майже неможливим.

«Після будь-якого вельми емоційного виникнення, отримуючи навколо голови гайок і болтів фінансових рішень може бути грізним перешкодою,” сказав Майкл Кей, автор і життя планувальник фінансового в Нью-Джерсі фінансової життя Focus. Кей пропонує ваш перший фокус повинен бути на ліквідності: Чи є у вас достатньо грошей, щоб покрити свої потреби?

Що стосується визначення того, як обробляти будь-якої непередбачені або успадкування в результаті проходження одного з членів сім’ї, підхід залежить від ваших довгострокових надій і цілей.

Проте, Марк Живописець, CFA і засновник Нью-Джерсі EverGuide Financial Group говорить, що перший крок повинен визначити, який дохід може бути отриманий з спадщини.

«Коли люди емоційні, вони схильні робити те, що вони думають, що змусить їх відчувати себе краще. У Голлівуді він зображений як хтось їсть галон морозива в їх потіють під час перегляду фільму, але в реальному житті це зазвичай означає, що робить велику покупку, що ви завжди хотіли, але, можливо, не могли б виправдати витрати «, сказав художник. «З непередбаченого, витратами обгрунтування виходить з вікна, тому що ви придбані грошей і ваші емоції скажуть вам витрачатися, а тому, що вам потрібно вибрати собі.»

Орієнтуючись на доході спадок може бути зароблено важливо, оскільки вона приймає деякі емоції з вашого рішення. Наприклад, якщо ви успадкували $ 500000, первісна реакція може бути, щоб думати, що це багато грошей, і буде тривати довго.

«Коли ви розумієте, що ці гроші будуть виробляти близько $ 20000 на рік доходу, він не відчуває себе абсолютно так само, як спочатку передбачалося. Цей простий крок дозволяє комусь переосмислити, що робити з грошима, і з’ясувати, кращі альтернативи, »сказав Живописець.

Ще одне міркування, зокрема, при спадкуванні інвестиційний портфель, як впоратися з цим портфелем йти вперед, говорить Девід Едвардс, президент нью-йоркської компанії Heron багатства.

«Типовою помилкою є небажання одержувача змінити інвестиційну стратегію успадкований інвестиційний портфель,» пояснив Едвардс. «Якби ці запаси були досить гарні для тата, вони досить гарні для мене!»

Справді, момент наслідування є ідеальним моментом, щоб почати все спочатку. Часто благодійник не змогло продати акції через глибокі міркування приросту капіталу, але з що підвищує в основі на економічній основі акцій в портфелі після смерті, немає податку штрафу продати, сказав Едвардс.

Нові переговори Зарплатні

Там дуже багато гордості, загорнуті в своїй кар’єрі і заробітній платі, які можуть вплинути, як ви впоратися з завданням просити за те, що ви стоїте.

Зарплатний переговори можуть бути емоційними, оскільки вони включають занепокоєння або страх пов’язані з проблемами про наявність достатнього доходу, щоб піклуватися про себе. Там також може бути тривога, пов’язана з інформаційної асиметрією, властивою такими переговорами, пояснила Мелісса Донохью, автор «фінансового харчування для молодих жінок: Як (і чому), щоб навчити дівчинка про гроші.»

«Простіше кажучи, роботодавець, як правило, має більше знань, ніж ви про те, що може або буде оплачена вашої позиції, що дисбаланс,” пояснила вона.

Гроші переговори також вимагають , щоб ви говорите з вашої цінності і вашої цінності, які можуть бути емоційно складним.
«Ваш дохід, швидше за все , буде величезною частиною вашої фінансової безпеки шляхом виходу на пенсії. Ефективні переговори про зарплати допоможуть вам максимізувати цей важливий будівельник багатства » , сказав Донахью.

інвестування

І останнє, але не в останню чергу, це не рідкість для емоцій, щоб їздити на інвестиційні рішення. Майже всі фінансові консультанти вважають, що емоції і інвестиції повинні бути в протилежних кутках.

«Люди часто отримують” заміж “в запасі або утримати інвестиції, тому що він має якусь особисту зв’язок з членом сім’ї або інвестиційного здогад,» сказав Meredith Бріггс, сертифікований фахівець з фінансового планування з Нью-Йорку Таконік Advisors. «Інвестиція не конкурс популярності або тест на вірність. Коли мова заходить про ваших особистих фінансах, ви повинні ретельно управляти ризиками, і що часто означає, ігноруючи те, що говорить ваше серце і слухати до голови «.

Аарон Клейн, генеральний директор і засновник Riskalyze, платформи ризики вирівнювання для інвесторів, а також застерігає від емоцій ведених і страх пов’язані інвестицій, яка включає в себе отримання засмучено, коли ви не робите досить грошей на портфель і відкидаючи покупки акцій просто тому, що може бути недостатньо ефективно.

«Emotion відвезе нас відмовитися від того, що це хороша угода для наших інвестиційних рахунків,» сказав Клейн. «Кілька років тому, коли Apple, падало, купа людей купили Apple, в його низької, і вони зробили дуже добре з тих пір. Переважна більшість з нас реагує з хвилюванням і сказав: «Це погано», і люди, які зробили гроші, сказав: “Це угода.»

«Як люди, ми маємо цю чудову можливість саботувати наші інвестиції, дозволяючи емоцію бути водієм,» додав Клейн.

Це не означає, що всі вигідні ціну або знижуються запаси мудрої покупка. Але ціна акції має мало спільного з того, чи є хорошим або поганим рішенням покупці.

Мораль цієї історії? Як і багато інших раз в житті, тримати свої емоції під контролем при інвестуванні, і ви, швидше за все, плата за проїзд набагато краще.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.