Рента проти страхування життя: який є правильним для пенсійного доходу?

Home » Insurance » Рента проти страхування життя: який є правильним для пенсійного доходу?

Рента проти страхування життя: який є правильним для пенсійного доходу?
У той час як ануїтети та страхування життя обидва мають схожість, вони не те ж саме. Перед тим, як можна зрозуміти відмінності і визначити, який план може бути правильним для Вас у зв’язку з планом пенсійного доходу, ви повинні спочатку зрозуміти ключові елементи кожного.

Страхування життя : життя плани страхування забезпечують дохід для ваших утриманців , якщо ви помрете раніше , ніж очікувалося. Більшість планів страхування життя можна розділити на будь-який термін життя або всього страхування життя. Термін страхування життя політика охоплює певний період часу, як правило , 10, 20 або більше років, в той час як вся політика страхування життя для усього життя страхувальника. Деякі страхові поліси терміну життя пропонують можливість бути перетворені в цілому поліс страхування життя , коли закінчується термін.

Багато поліси страхування життя пропонують грошову вартість і варіанти отримання доходу, а також інші живі переваги, як варіант критичного покриття по догляду; Однак, це не основна функція поліса страхування життя. Його основною функцією є турбота про ваших утриманців після вашої смерті і платити за вичерпаним терміном експлуатації / остаточних витрат.

Ануїтет : плани ануїтетів призначені для забезпечення пенсійного доходу для власника плану , якщо він живе за межами очікуваного терміну служби. Рента надати податкові відкладені заощадження для пенсійного доходу. У той час як ануїтет дійсно є смерть користь бенефіціарів, не обкладається податком. Рента , як правило , називають відкладеним, безпосередніми або довголіття планів ануїтету.

  • Відкладений ануїтет : Відкладений ануїтет так само , як це звучить. Дохід майбутніх періодів після премії не виплачуються більш пізній термін, можливо , кілька років. Відстрочені ануїтети розбиті на фіксований (традиційний , Fixed індексованого (FIA) і в змінний ануїтет. Основні відмінності в типах відкладених планів ануїтету в тому , як заробляється інтерес і є людина шукають , щоб зробити безпечні інвестиції або шукаю ринок , як повертається з великим потенціалом значення накопичення.
  • Негайний ануїтет : Безпосередня ануїтет виплачує допомогу , починаючи не пізніше , ніж за один рік після того, як ви заплатили премію до страхової компанії. Більшість безпосередніх ануїтетів купуються з одноразовим, оплати одноразової і призначені , щоб почати не платити не пізніше , ніж через один рік після того, як премія була виплачена. Цей план ануїтету призначений для тих , хто хоче , щоб гарантований дохід для життя.
  • Довговічність ануїтет : План довголіття ануїтет тип ануїтет з фіксованим доходом , який може бути виданий в будь-якому віці з доходами майбутніх періодів до 45 років. Як правило, плани такого типу не планується, поки власник не 80 років і старше. Подумайте про це в якості додаткового пенсійного плану , який може штовхнути в один раз ваш звичайний пенсійний план може бути зниження в його виплати або припинили взагалі.

Який план краще?

Ключовим у визначенні, який план є правильним для Вас – ануїтет або страхування життя – це подивитися на вашої мети. Якщо ваша головна мета полягає в тому, щоб допомогти Вашій родині і інші бенефіціарам платити за остаточні витрати, рахунки і решту грошей залишилися жити, вашим найкращим вибір страхування життя, так як це передається без справляння податків ваших одержувачів.

З іншого боку, якщо ви шукаєте план, який пропонує вам пенсійний дохід, то ви повинні розглядати ануїтети. Ануїтет пропонує податкові відкладені заощадження і пенсійний дохід. Простіше кажучи – страхування життя захищає своїх близьких, якщо ви передчасно вмирають в той час як ануїтет захищає ваш дохід, якщо ви живете довше, ніж очікувалося.

Обидва плану надає переваги смерті, але кожен з них дуже різних опцій з різними цілями. Якщо вам потрібна допомога в ухваленні рішення, якщо план страхування життя або ануїтет є правильним для вас, зверніться страхування життя або планування ануїтет консультанта, щоб обговорити всі варіанти.

Де можна купити / ануїтет план страхування життя для пенсійного доходу?

Є багато авторитетних компаній, що пропонують як страхування життя і плани ануїтету. Ви можете знайти компанію, або самостійно, або через свій власний страховий агент. Якщо робити результати пошуку самостійно, розглянемо деякі з цих кращих компаній, що пропонують як плани при порівнянні ставок: AIG, Symetra, Sagicor, Америко, American Fidelity, New York Life, Bankers Life і нещасних випадків, і багато іншого. Будьте впевнені, щоб перевірити рейтинги фінансової стійкості компанії і запис обслуговування клієнтів із страховими рейтинговими організаціями, такими як AM Best і JD Power & Associates.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.