Різні типи інвестицій в нерухомість Ви можете зробити

Home » Real Estate » Різні типи інвестицій в нерухомість Ви можете зробити

Керівництво нового інвестора за видами інвестицій в нерухомість

Різні типи інвестицій в нерухомість Ви можете зробити

Нерухомість є одним з найстаріших і найбільш популярних класів активів. Більшість нових інвесторів в нерухомість знаю, але те, що вони не знають, як існує багато різних видів інвестицій в нерухомість. Само собою зрозуміло, що кожен тип інвестицій в нерухомість має свої потенційні переваги і недоліки, в тому числі унікальні примхи в циклах грошових потоків, кредитні традиції і стандарти, що вважається прийнятним або нормальним, так що ви хочете, щоб вивчити їх задовго до того, ви починаєте додавати їх в свій портфель.

Як ви розкрити ці різні типи інвестицій в нерухомість і дізнатися про них більше, це не є незвичайним, щоб побачити когось побудувати щастя, навчившись спеціалізуватися в певній ніші.

Якщо ви вирішите це область, в якій ви можете присвятити чимало часу, зусиль і ресурсів, щоб в своєму прагненні до фінансової незалежності і пасивного доходу, я хотів би вас через деякі з різних видів інвестицій в нерухомість так що ви можете отримати загальне лежав на землі.

Перед тим як ми говоримо про інвестицій в нерухомість …

Перш ніж ми заглибимося в різні типи інвестицій в нерухомість, які можуть бути доступні для вас, мені потрібно скористатися моментом, щоб пояснити, що ви майже ніколи не купують інвестиції в нерухомість безпосередньо на своє ім’я. Є безліч причин, деякі що має відношення до особистого захисту активів. Якщо щось піде не так, і ви опинитеся перед щось немислимим, як судовим процесом врегулювання, який перевищує ваше страхове покриття, ви і ваші радники повинні мати можливість помістити об’єкт, який містить нерухоме майно в банкрутство, так у вас є шанс піти, щоб боротися з іншим день.

 Основний інструмент в структуруванні ваших справ правильно передбачає вибір юридичної особи. Практично всі досвідчені інвестори нерухомості використовують спеціальну юридичну структуру, відому як товариство з обмеженою відповідальністю або ТОВ для стислості, або командитне товариство, або LP для стислості. Ви повинні серйозно поговорити з вашим адвокатом і бухгалтером про робити те ж саме.

 Це може врятувати Вас невимовні фінансові труднощі вниз по дорозі. Надія на краще, план на гірше.

Ці спеціальні правові структури можуть бути встановлені лише на кілька сот доларів, або якщо ви використовуєте авторитетний адвокат в місті пристойного розміру, кілька тисяч доларів. Вимоги подачі документів не пригнічують, і ви можете використовувати різні LLC для кожних інвестицій в нерухомість ви у власність. Цей метод називається «поділ активів», тому що, знову ж таки, це допомагає захистити вас і ваші запаси. Якщо один з ваших властивостей потрапляє в неприємності, ви можете бути в змозі поставити його в банкрутство, не зачіпаючи інших (до тих пір, як ви не підписали угоду про зворотне, такі як векселі, які перехресно забезпеченому свої зобов’язання).

З цим з шляху, давайте в серці цієї статті і зосередити увагу на різних типах нерухомості.

З багатоквартирних будинків в сховище одиниць, ви можете знайти тип проекту нерухомості, який звертається до вашої особистості і ресурсів

Якщо ви маєте намір в розробці, придбанні чи володіння, чи гортати нерухомості, ви можете краще прийти до розуміння особливостей того, що ви зіткнулися з розподілом нерухомості на кілька категорій.

  • Житлові інвестиції в нерухомість є такі властивості, як вдома, багатоквартирні будинки, таунхауси і будинки відпочинку , де людина або сім’я платить вам жити у власність. Довжина їх перебування на підставі договору оренди або договір вони підписують з вами, відомий як договором оренди. Більшість житлових оренди знаходиться на дванадцять місяців основі в Сполучених Штатах.
  • Комерційні інвестиції в нерухомість в основному складаються з таких речей , як офісних будівель і хмарочосів. Якби ви були прийняти деякі з ваших заощаджень і побудувати невеличке приміщення з окремими офісами, ви можете орендувати їх для компаній і власників малого бізнесу, які будуть платити вам орендну плату використовувати властивість. Це не є незвичайним для комерційної нерухомості залучати багаторічні договору оренди. Це може привести до більшої стабільності грошового потоку, і навіть захистити господаря , коли орендні ставки спад, але якщо ринок розігрівається і орендні ставки істотно збільшити в протягом короткого періоду часу, це може виявитися неможливим брати участь в якості офісної будівлі замкнено в старі угоди.
  • Промислові інвестиції в нерухомості  можуть складатися всього з промислових складів орендованих фірм в якості розподільних центрів більш довгострокових угод в одиницях зберігання, автомийка і інші спецпризначення нерухомості , який генерує продажу від клієнтів , які тимчасово використовувати об’єкт. Промислові інвестиції в нерухомість часто мають значні плату і сервісні потоки доходу, такі як додавання монетних пилососів на автомийка, щоб збільшити віддачу від інвестицій для власника.
  • Роздрібні інвестиції в нерухомості складаються з торгових центрів, торгових центрів та інших торгових вітрин. У деяких випадках господар також отримує відсоток від продажів , породжена орендар магазином в доповненні до базової орендної плати , стимулювання їх зберегти майно в стані першокласного.
  • Змішане використання інвестицій в нерухомість є ті , які поєднують усі вказані категорій в єдиний проект. Я знаю інвестора в Каліфорнії , який взяв кілька мільйонів доларів в заощадженнях і знайшли середнього розміру місто на Середньому Заході. Він підійшов до банку для фінансування і побудував багатофункціональні три-поверхову офісну будівлю , оточене роздрібними магазинами. Банк, який позичив йому гроші, вийняв договір оренди на першому поверсі, створюючи значний орендний дохід для власника. В решті поверхів були здані в оренду компанії медичного страхування та інші підприємства. Навколишні магазини були швидко орендований в Panera Bread, членської тренажерний зал, ресторан швидкого обслуговування, висококласні роздрібний магазин, діапазон віртуального гольфу і перукарні. Змішане використання інвестиції в нерухомість є популярними для тих , хто зі значними активами , оскільки вони мають ступінь вбудованої диверсифікації, що важливо для управління ризиками.
  • Крім цього, є й інші способи , щоб інвестувати в нерухомість , якщо ви не хочете , щоб на самому ділі мати справу з властивостями самостійно.  Нерухомості інвестиційні фонди або REITs, особливо популярні в інвестиційному співтоваристві. Коли ви інвестуєте через REIT, ви купуєте акції корпорації , яка володіє об’єктами нерухомості і поширює практично всі свій дохід в вигляді дивідендів. Звичайно, вам доведеться мати справу з якоюсь – то податкової складністю – ваші дивіденди не можуть претендувати на низькі податкові ставки ви можете отримати на звичайних акціях – але, в кінці кінців, вони можуть бути хорошим доповненням до портфеля прав інвестор при покупці на право оцінки і з достатнім запасом міцності. Ви навіть можете знайти REIT , щоб відповідати вашій конкретній бажаної галузі; наприклад,. якщо ви хочете мати готелю, ви можете інвестувати в готель ЗПІФН.
  • Ви також можете отримати в більш езотеричні області, таких податкова застава сертифікати . Технічно, кредитні гроші на нерухомість також вважається інвестування в нерухомість , але я думаю , що це більш доцільно розглядати це як інвестиції з фіксованим доходом, так само , як зв’язок, тому що ви генеруєте повернення інвестицій позичаючи гроші в обмін на процентний дохід. Ви не маєте , що лежить в основі частки в оцінці або прибутковості майна за межами цього процентного доходу і повернення вашого боргу.
  • Крім того, покупка шматка нерухомості або будівель , а потім лізинг його назад до орендаря , наприклад, в ресторані, більше схожий на стаціонарне інвестування доходів , а не справжня інвестицію в нерухомості. Ви, по суті , фінансування нерухомості, хоча це дещо оперезаний паркан з двох , тому що ви в кінцевому підсумку отримати майно назад і , імовірно, оцінка належить вам.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.