Різні форми цифрової реклами

Home » Online Business » Різні форми цифрової реклами

 Різні форми цифрової реклами

Двадцять років тому, цифрова реклама була просто купа банерів, розміщених на веб-сайтах помітно. Вони були дратівливими, ви натиснули на один в кожних 100, і вони стали жертвами «банерної сліпоти». Сьогодні цифрова реклама величезний, з великою кількістю різних видів інтернет-реклами проводиться на основі цільової аудиторії, зміст веб-сайту, і заклик до дії. Але перш ніж зануритися в витрати, і різні форми, давайте подивимося на основні визначення цифрової реклами (так званий інтернет-реклами).

Основні поняття

Якщо ви бачите рекламу в Інтернеті, то він класифікується як цифрова реклама. Насправді, є оголошення на цій же сторінці, і більшість інших веб-сайтів, які ви відвідуєте, так як вони є основним фактором доходу для інтернет-компаній.

Від рекламних банерів (в тому числі мультимедійні банери), щоб Пошукова оптимізація (SEO), соціальні мережі, електронний маркетинг, онлайн оголошень, поглинаннях сайт, і навіть СПАМ, інтернет реклама є одним з найбільш швидко зростаючих способів дістатися до аудиторії.

З веб-тепер легко доступні на смартфонах, цифрова реклама поширилася на мобільну платформу. Компанії витрачають мільйони доларів, намагаючись знайти спосіб реклами на мобільних телефонах, не створюючи неприємний або руйнівний досвід. До сих пір найпопулярніший спосіб зробити це був через власні методи реклами.

Витрати, пов’язані з цифровою рекламою

Є сотні різних моделей реклами в Інтернеті, але більшість підпадають під одну з наступних трьох категорій.

Без сумніву, в кожному оголошенні ви бачили сьогодні було оплачено одним із таких способів:

 • CPA (Cost Per Action) – У цій моделі все ризику падає на видавця оголошення. Рекламодавець платить тільки видавець , якщо хто – то натискає і завершує транзакцію.
 • PPC (Pay Per Click) – Найбільш поширеною формою інтернет – реклами , як це личить обидві сторони. Рекламодавець платить , коли хто – то натискає на оголошення, але вони не повинні завершити покупку для видавця , щоб отримати гроші. Відповідно до цієї моделі, цільові ключові слова дуже важливі.
 • CPM (Cost Per Mille) – більш відомий як СРТ (Cost Per Thousand), рекламодавець платить за дії на основі відвідувачів сайту і очей на оголошення. Якщо веб – сайт отримує два мільйони відвідувачів в день, і оголошення видно на 50% цих сторінок, то ціна за тисячу показів $ 2 буде дорівнює $ 2000..

Типи цифрових реклами

Для того, щоб перерахувати їх все буде тривати вічно, але ось деякі з основних способів, що рекламодавці отримувати споживач з онлайн-покупкою:

 • Банери оголошень (До них відносяться хмарочоси, повні банери, квадрати і кнопки.)
 • Adsense (це оголошень, що показуються споживачам через Google, показуючи оголошення, що мають відношення до інформації на будь-якій сторінці.)
 • Email реклами (і SPAM)
 • Native реклама (Це продовжує зростати і домінувати в онлайн рекламного простору.)
 • Facebook оголошення
 • реклама на YouTube
 • Рекламні твіти
 • поглинання сайту
 • мультимедійна реклама
 • Pop Up Ads (і поп-Unders)
 • Pre-відеореклама
 • ведення блогу

Поради для досягнення успіху в цифровий рекламі

немає цифрової реклами більше не жарт. Банерна реклама використовується для засміють, і електронні листи були визнані безглуздими і дратує. Але тепер, коли все вбирається в смартфоні або цифровому пристрої, реклама повинна бути зроблена тут. А це означає, що має бути зроблено добре, тому що він насичений.

Ось кілька порад, щоб забезпечити вашу рекламна кампанія отримує хорошу рентабельність.

 1. Задіюйте Shareable
  Що б ви не робили, думаєте про вплив це матиме на людях , які бачать його. Будуть чи вони люблять його так багато , що вони потрапили на кнопку «поділитися» і поширити слово для вас? Будуть чи вони хочуть , щоб їхні друзі та родичі , щоб побачити його? Чи буде це «вірусне?» Хороша цифрова кампанія потребує в shareability , щоб забезпечити вражаючий ROI. Без обміну, ви працюєте занадто важко , щоб отримати більше кліків і конверсій.
 2. Не думаю , що в цифровому полі
  Цифрова кампанія саме це; кампанія , яка живе в цифровому світі. АЛЕ, це не повинно бути все цифрові. Ви можете створювати відео або трюки фільму, а потім помістити їх в Інтернеті. Ви можете мати кампанії, що використовують відкритий, партизанські, і телефон. Поки кампанія пов’язана з цифровим, він може бути створений в будь-якій кількості шляхів.
 3. Аналітика є ключовим
  Ви повинні уважно стежити за своїми цифровими кампанії, і бути готові діяти в відповідності з цією інформацією і звичайно-правильної в будь-який момент. Якщо деякі частини вашої цільової аудиторії просто не відповідають, канал ваших грошей кампанії в області, які роблять добре. Якщо ви бачите негативні реакції, і зменшення числа кліків, переконайтеся , що у вас є план готовий до роботи.

Проблеми зі спамом

Ви, без сумніву, знають цей термін і ще більш знайомі з реальним продуктом. СПАМ походять від класичного ескізу Monty Python, в якому все меню в маленькому кафе складався спаму. Ця бомбардування зі спамом стало синонімом шляху небажаних повідомлень електронної пошти бомбардують поштові скриньки споживачів.

Коли електронний маркетинг є відносно новим, СПАМ було хоч відбавляй. Проте, анти-спамерські закони вирубали багато цього рух, штрафи та інші покараннями бути увігнутим до винних. Це не зупинило його повністю, хоча, з Спамери стають все більш витонченими, а також пошук шляхів минулому анти-спам фільтрів. Це небажана пошта цифрового світу.

Інша форма СПАМА є фішингом, який включає в себе хибне 419 шахрайства. Однак це виходить за рамки сфери реклами і в те, що є одночасно вельми незаконним і потенційно небезпечним для життя, руйнують.

Дайте клієнтам простий шлях до Відмовитися

У той час як на предмет спаму, зробіть все можливе, щоб зробити його легким для ваших клієнтів, щоб швидко відписатися від списку розсилки. Хоча це може здатися нелогічним, ви не хочете, щоб створити негативний досвід. Полегшення відмовитися залишить клієнта з позитивним враженням від вас. Вони також можуть продовжувати купувати у вас, навіть якщо вони не отримують свою електронну пошту. З іншого боку, якщо ви поставите кнопку відписки в 6pt типу в середині купи легальної копії, і змусити їх стрибати через обручі, щоб вийти зі списку, ви втратите що клієнт назавжди.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.