Скільки вам потрібно, щоб заощадити на пенсію на 40?

Home » Retirement » Скільки вам потрібно, щоб заощадити на пенсію на 40?

Достроковий вихід на пенсію Є можливість для Скромний Savers і екстремальних Планувальники

 Скільки вам потрібно, щоб заощадити на пенсію на 40?

У той час як ранній вихід на пенсію може здатися надуманою ідеєю для більшості з нас, це реальна можливість, якщо ви готові поставити свій шлях до фінансової незалежності на високих швидкостях рейок.

В цілому, вихід на пенсію довіри залишається низьким майже половина всіх американських сімей, які перебувають під загрозою, не маючи достатньо грошей на пенсії. Для екстремальних заставок з амбітними цілями досягнення фінансової незалежності від 40 років, загальна відсутність готовності виходу на пенсію в цій країні, не впливає на їх бажання кинути виклик традиційній мудрості.

Ранній вихід на пенсію є мрією багатьох людей хотіли б досягти. Але реальність така, що перехід на достроковий вихід на пенсію, створює деякі проблеми фінансового планування. Перший виклик намагається з’ясувати, скільки грошей вам дійсно потрібно, щоб врятувати як тільки ви досягнете 1-й день фінансової незалежності. Відповідь: Це залежить від того, як ви визначаєте пенсію.

Достроковий вихід на пенсію: Скільки заощаджень вистачить?

Загальне правило для більшості пенсійних вкладників є прагнення замінити близько 80 відсотків передпенсійного доходу. Ця заміна доходу метою є цільова сума встановлюється для підтримки вашого ж комфортного життя під час виходу на пенсію. Пенсійні орієнтири, як це може працювати для більшості працівників, які планують більш традиційної дати виходу на пенсію старту в їх 60-х років. Проте, традиційні пенсійного заощадження тести є менш ефективними, якщо ви плануєте на достроковий вихід на пенсію. Це відбувається тому, що ранні відставники, ймовірно, вже звикли вимагати набагато менше, ніж на 100 відсотків доходу для покриття витрат на проживання.

Інші проблеми включають в себе усвідомлення того, що джерела пенсійного доходу, такі як соціальне забезпечення не буде доступно до 62 найближчим часом. Коли ранні пенсіонери мають право на отримання соціального забезпечення реальні вигоди, ймовірно, буде знижена через укороченою історії роботи. Це тому, що допомоги по соціальному забезпеченню засновані на середньому індексованого місячного заробітку протягом 35 років, в якому ви заробили найбільш оподатковуваний дохід.

Будь-які ранні пенсійні року з нульовими або обмеженими доходами будуть знизити очікуване щомісячну допомогу.

Найбільш перспективні ранні відставники перегляд соціального забезпечення в якості додаткової вигоди. Давайте подивимося правді в очі, якщо у вас є можливість активно економити досить для виходу на пенсію і прагнення до переходу в фінансової незалежності в вашої 40-х років ви, швидше за все, не буде покладатися на соціального захисту в поодинці, якщо взагалі. Можливість піти від робочої сили на ваших умовах (або, принаймні, мати свободу вийти, коли ви будете готові до), як правило, потрібне поєднання наступних інгредієнтів: вище середнє заощаджень до доходу коефіцієнтів, економні життям і виключає проблематичні борг.

Ось декілька порад про те, як позиціонувати себе для дострокового виходу на пенсію:

Зберегти як можна більше в 401 (к), МРК, і оподатковувані інвестиції. Ключ до досягнення раннього виходу на пенсію, як правило , зосереджені навколо агресивно економити стільки грошей , скільки можливо. Це може звучати як ніякої небезпеки , і більшість фінансових планувальників вже припускають максимізацію заощаджень. Але ви також хочете , щоб зосередитися на збереженні в потрібних місцях або місця розташування об’єкта. Внесок до максимально можливої суми в 401 (к) плани, індивідуальні пенсійні рахунки, і брокерські рахунки допомагають створити відчуття податкової диверсифікації.

Загалом, пенсійні рахунки, такі як 401 (к) або IRA мають 10-відсотковий штраф за дострокове зняття коштів з рахунку для розподілу у віці до 59 ½. Спеціальні податкові правила, такі як Internal Revenue Code 72 (т) може допомогти уникнути цих штрафів. Але рано пенсіонери в кінцевому рахунку, необхідно враховувати податкові наслідки, пов’язані з де вони будуть генерувати пенсійний дохід.

Підтримувати витрати на проживання , які не відповідають вашому рівню доходів. Де ви вирішили жити і ваш вибір способу життя , буде мати сильний вплив на вашу здатність врятувати. Це відбувається тому , що без великої кількості дискреційного доходу ці пенсійні мрії залишаться мріями. Ваші витрати на проживання під час ваших робочих років також повинні бути добре підходять для вашого бажаного пенсійним способу життя. Мінімалізм і економні життя поняття залишаються популярними по всьому зростаючої групи людей , зацікавлених в більш акумулювати значні життєві події , а не речі.

Якщо ви можете досягти важливих життєвих цілей, при цьому вимагає меншого шматка вашого заробітку ви, ймовірно, вже звикли до більш низькій ставці заміщення доходу при виході на пенсію, зберігаючи при цьому свій же комфортний спосіб життя.

Виключіть високі процентний споживчий борг і підтримувати низький коефіцієнт заборгованості до доходу. Нижчі боргові зобов’язання в пенсійній допомоги вивільнити дохід для задоволення основних потреб і витрат способу життя. Більшість ранніх пенсіонерів мають загальну зв’язок стати вільними від боргів до їх виходу на пенсію переходу. Кероване боргові зобов’язання для реальних активів , як основного місця проживання або оренді нерухомості є винятком тих пір , як щомісячні виплати боргу є низькими. Відношення боргу до доходів 20 відсотків або нижче є запропоновано керівництвом , якщо ви збираєтеся на пенсію в ваших 40 -х роках.

Якщо збереження принаймні половини вашого доходу не є потенційним бар’єром для ваших планів фінансової незалежності, є й інші речі, щоб розглянути. З одного боку, Medicare прийнятним не штовхати в до 65 років, що означає, що вам необхідно буде розглянути альтернативні способи отримання доступного медичного страхування.

Простий розрахунок: Помножте бажаний «ранній вихід на пенсію» дохід 25

Скільки на пенсію економія буде вам дійсно потрібно для виходу на пенсію? Візьміть свої прогнозовані щорічні витрати під час виходу на пенсію і помножити цю суму на число 25. Це допоможе вам оцінити, скільки вам потрібно буде досягти вашої мети дострокового виходу на пенсію. Пенсійні заощадження тест передбачає, що ви можете висновок 4 відсотків ваших інвестицій щороку без істотного ризику закінчуються гроші.

Ось короткий приклад 4 відсотки виведення керівництва в дії. Давайте припустимо, що ваша мета пенсійного доходу є отримання $ 40 000 інвестиційного доходу в рік. Для досягнення цієї мети, вам потрібно буде заощадити близько $ 1 млн на потрібний вік виходу на пенсію. Тепер давайте подивимося на 25-річний заробивши $ 50 000 в рік з можливістю зберегти половину свого доходу протягом 15 років. Припускаючи, що помірно агресивний 7 відсотків середньорічної норми прибутку, 25 000 $ інвестовані в рік виросте до трохи більше $ 628 тисяч.

4 Відсоток Правило містить вказівки про те, як багато ви могли б потенційно вивести щорічно, як тільки ви на пенсію. У попередньому прикладі, ранній пенсіонер чекатиме, що має трохи більше 25 000 $ річного доходу з використанням оцінки приблизної.

Важливо відзначити, що 4 відсотки правило виведення є більш орієнтиром, ніж гарантія. Останні наукові дослідження оскаржили правила на 4 відсотки для сталого вилучення пенсійних рахунків. Нижчі ставки скасування були показані збільшенням ставок ймовірності того, що вихід на пенсію гніздо яйце буде там протягом вашого виходу на пенсію років. Дійсність для ранніх пенсіонерів з тривалим терміном висновку є те, що майбутнє залишається невизначеним, і важливо зберегти деяку гнучкість при створенні плану пенсійного доходу.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.