Скільки грошей Ви повинні жити на пенсію під час

Home » Retirement » Скільки грошей Ви повинні жити на пенсію під час

Скільки грошей Ви повинні жити на пенсію під час

Confused про те, скільки ви повинні планувати жити в старості? Ви не тільки один. Ось 5 речей, які ви повинні знати, коли ви налаштовуєте ваші ідеальні цілі пенсійного доходу.

4 Відсоток Вилучення Правило

Це правило говорить, що ви можете спокійно вийти на 4 відсотки вашого пенсійного портфеля щороку без закінчуються гроші. Наприклад, якщо у вас є $ 1 млн вашого пенсійного портфеля, ви можете зняти 40 000 $ в рік.

(Останнім часом, деякі більш консервативні фінансові експерти почали вказувати людина на 3 Відсоток Вилучення Правила, посилаючись на уповільнення економіки як фактор.)

85 Відсоток Правило

Багато експертів говорять, що вам потрібно, щоб накопичити достатньо грошей, так що ви будете мати 85 відсотків від вашого передпенсійного доходу. Наприклад, якщо ви заробляєте $ 50000 на рік на свій день роботи, ви повинні зберегти достатньо, щоб створити річний пенсійний дохід в розмірі $ 42500. (Інші фінансові експерти кажуть, що від 75 до 80 відсотків вашого передпенсійного доходу досить. Вони стверджують, люди, як правило, витрачають менше грошей в їх 80-х і 90-х років.)

Помножити на-25 Правило

Після того, як ви розраховували свій ідеальний пенсійний дохід, ви повинні використовувати ці дані, щоб з’ясувати розмір вашого ідеального пенсійного портфеля. Це просто: помножте ваш річний мети пенсійного доходу на 25, щоб дізнатися, скільки грошей вам потрібно, щоб відповідати правилу 4 відсотків. У цьому прикладі, $ 42500 х 25 = $ 1,06 млн, що вам потрібно зберегти для виходу на пенсію.

(Якщо ви хочете, щоб засновувати свої прогнози на більш безпечні правила 3 ​​відсотки, помножте мети пенсійного доходу на 33.)

Розбіжності за правилами

Деякі фінансові експерти кажуть , що ви повинні отримати свій ідеальний пенсійний дохід на основі ваших поточних витрат , а не поточні доходу. Якщо ви заробляєте $ 50000 на рік , але тільки витратити $ 30000, а потім запустити свої розрахунки , засновані на кількості $ 30,000.

(Якщо ви в борг і заробляєте менше, ніж ви витрачаєте, отримати ваші витрати в чеку першим. Потім проект для виходу на пенсію на основі ваших фактичних витрат.)

Соціальна безпека

Не забувайте, що ваш пенсійний портфель тільки одна ноги триногий пенсійних накопичень дефекації. Решта дві «ноги» є пенсії і доходи соціального забезпечення. Ви можете або не може отримати пенсію. Приблизно 2 / 3rds американців не отримати. Якщо ви маєте право на отримання пенсії, її розмір і терміни будуть залежати від вашого роботодавця. У той же час, доходи соціального забезпечення важко передбачити, особливо якщо ви молоді. Ось чому – для цілей планування – ми вважаємо за краще зосередитися на шматок головоломки, які ви можете контролювати.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.