Скільки карти прострочення робота Кредитною

Home » Credit and Debt » Скільки карти прострочення робота Кредитною

Скільки карти прострочення робота Кредитною

Для того, щоб зберегти вашу кредитну карту відкритою і в хорошому положенні, ваше угоду кредитної картки вимагає від вас, щоб зробити ваші щомісячні платежі по кредитних картах на час. Ви повинні платити по крайней мере, як мінімум на час обрізання на термін, в іншому випадку ваш платіж буде вважатися пізно. Відсутність оплати за допомогою кредитної картки, ви ризикуєте стати правопорушниками. Кредитні карти прострочення може вплинути на ваш рахунок кредиту і вплинути на вашу здатність отримати нові додатки на основі кредиту, затверджених.

Що таке кредитна карта Прострочення?

Кредитні карти простроченням статус кредитної картки, що вказує на ваш платіж прострочений на 30 днів або більше. В той момент, ваш покійний статус платежу повідомляються в кредитних бюро і входить в вашому кредитному звіті. Пізній платіж на Ваш рахунок і емітент вашої кредитної картки може почати дзвонити, по електронній пошті, або відправивши листа, щоб ви знову нагнав на свій рахунок

Після того, як ваш платіж становить 60 днів правопорушника, ваш емітент кредитної картки дозволили підвищити процентну ставку до штрафної ставки. Ставка пені буде залишатися в силі протягом шести місяців. Після того, як ви зробите шість послідовних платежі за часом, ставка буде повернутися до нормального життя для існуючого балансу. Емітент вашої кредитної картки дозволяється тримати ставку вступає в силу для нових покупок на вашу кредитну картку.

Кредитні картки Тарифи прострочення

Національні ставки прострочень кредитних карт можуть вказати , яким образ домогосподарство регулює свій борг. Зростаючі темпи прострочень можуть означати , що люди не мають достатньо грошей , щоб оплатити свої борги і можуть сигналізувати великі економічні проблеми. У першому кварталі 2018 року, кредитних карт ставки прострочень в інших , ніж топ – 100 комерційних банків збільшився на 5,9 відсотка, повідомляє Business Insider . Рівень злочинності не в тому , що високий , так як до фінансової кризи.

Для порівняння, 100 найбільших банків мають коефіцієнт прострочень кредитної картки на 2,48 відсотка, чому здатність цих банків для залучення споживачів з високими кредитними рейтингами з привабливими пропозиціями кредитних карт.

Серйозні ставки прострочень кредитних карт збільшилися до 1,78 відсотка в першому кварталі 2018 року по порівнянні 1,69 відсотка в першому кварталі 2017 року, за даними TransUnion. Акаунти, 90 або більше днів прострочені вважається серйозно простроченими. Багато емітентів кредитних карт також призупинити свою здатність виробляти платежі, як тільки ваш рахунок серйозно прострочений.

Що відбувається після кредитної картки делинквентности?

Кредитні карти прострочення не кінець дороги. Споживачі мають можливість нагнати платежі по кредитних картах і довести свій рахунок назад в гарне становище. Це буде коштувати більше, щоб загрузнути знову – ви повинні сплатити весь прострочений баланс, плюс відсотки і штрафи за прострочення платежу, які накопичилися. Якщо ви не можете дозволити собі оплатити прострочений баланс, зв’яжіться з емітентом кредитної картки, щоб дізнатися ваші варіанти попастися знову. Споживчий кредит консультування може бути ще один варіант для попастися на ваших платежів, особливо якщо ви правопорушник на кілька кредитних карт.

В іншому випадку, якщо ваша кредитна карта баланс залишається злочинцем, він в кінцевому підсумку буде закритий і списується. Це відбувається після того, як ваша компенсація кредитної картки становить 180 днів прострочено. Після того, як кредитна карта баланс списується, ви більше не маєте можливості наздогнати знову і довести ток облікового запису знову. Весь залишок обумовлений і може бути відправлений в агентство по збору платежів, якщо ви не погасити його з первісним кредитором.

Чи може Прострочення Кредитних карт видалені з вашого кредитного звіту?

Після того, як негативна інформація була додана в ваш кредитний звіт, він зазвичай видаляється тільки якщо вона є неточною, неповною, не можуть бути перевірені, або в минулому терміну кредитної звітності. Якщо ваш кредитний звіт включає в себе помилково повідомили про кредитну картку проступку, ви можете відправити суперечка кредитного звіту, щоб він досліджував і був знищений. Надіслати копію будь-яких доказів у вас є, що може підтримати ваш спір.

В іншому випадку, видалення точно повідомили про кредитну картку проступку жорсткіше. Емітенти кредитних карт законодавчо дозволено повідомляти негативну інформацію до тих пір, як це правильно. Емітент вашої кредитної картки можуть бути готові видалити проступок, якщо ви ловите на ваші платежі знову.

Навіть якщо ви не можете видалити кредитну карту проступок, наганяв платежів важливо, щоб ваш аккаунт може бути списані та вашого кредиту від пошкодження навіть більше. Чим раніше ви загрузнути знову, тим швидше ви можете почати відновлення вашого кредитного рахунку своєчасних платежів. Після того, як ви наздогнати, статус вашого рахунку буде показати, що ваші платежі в даний час. Після семи років, негативні дані рахунки відвалиться ваш кредитний звіт.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.