Скільки пенсійних накопичень ви повинні мати прямо зараз?

Home » Retirement » Скільки пенсійних накопичень ви повинні мати прямо зараз?

Слід дотримуватися обережності при порівнянні ваших заощаджень для виходу на пенсію планування Benchmarks

Скільки пенсійних накопичень ви повинні мати прямо зараз?

«Скільки мені потрібно зберегти для виходу на пенсію?»

Це один з найскладніших питань , тому що відповідь завжди – « Це залежить! »

«Залежить» відповідь може бути розчаруванням для тих, хто шукає магічне число, щоб допомогти їм вирішити, якщо вони знаходяться на правильному шляху. Існує вже величезна кількість невизначеності весь процес пенсійного планування з самого початку. Загалом, люди живуть довше, витрати на охорону здоров’я зростають, пенсії зникають, і хмара сумнівів оточує те, що соціальне забезпечення буде виглядати десятки років.

Але особисті пенсійні плани призначені для особистого. Визначення того, як довго ви плануєте жити або, якщо ви ви збираєтеся спроектувати коротку тривалість життя через серйозні проблеми зі здоров’ям може докорінно змінити свої майбутні потреби пенсійних. Введення вашого виходу на пенсію років або без іпотечного або споживчого боргу також буде впливати на ваші потреби пенсійного доходу. Основна ідея полягає в тому, що вибір способу життя пройти довгий шлях у визначенні того, як створити найбільш точну оцінку майбутніх потреб доходів і хоче. З огляду на все унікальні змінний і невизначеність щодо того, скільки кому-то потрібно зберегти для досягнення високої ймовірності успіху, це має сенс мати деякі загальні принципи навколо, які допомагають нам відслідковувати наш прогрес.

Пенсійні заощадження у вигляді багатосторінкових доходів

Одне правила для виходу на пенсію на основі економії факторів, які пов’язані з вашим доходом. При такому підході економія мети створюється на основі мультиплікаторів доходу, щоб допомогти людям відслідковувати їх прогрес протягом усього етапу накопичення робочої кар’єри.

Fidelity визначив пенсійні критерії економії для різних вікових груп уздовж шляху до виходу на пенсію.

Наприклад, для того, щоб піти у відставку з тим же комфортного життя Fidelity рекомендує хтось є в 10 разів їх річної зарплати зберігаються за віком 67. Вони також забезпечують графік з деякими корисними критеріями для використання в цілях досягнення рекомендованої суми економії, необхідних на пенсію трек:

  • До 30: Є еквівалент вашої зарплати зберігаються
  • До 35 : Є 2x ваша заробітна плата зберігається
  • До 40: Є 3x ваша заробітна плата зберігається
  • До 45: Є 4x ваша заробітна плата зберігається
  • До 50 : Є 6x ваша заробітна плата зберігається
  • До 55: У 7x ваша заробітна плата зберігається
  • До 60: Є ую ваша заробітна плата зберігається
  • До 67: У 10x ваша заробітна плата зберігається

Майте на увазі , що ощадні чинники , використовувані Fidelity регульовані на основі , коли ви хотіли б вийти на пенсію , і ваш передбачуваний спосіб життя потребує під час виходу на пенсію. Наприклад, 45-літній планування на пенсію за віком 67 з середньою життям матиме цільові заощадження 4x (раз) заробітну плату , встановлену в стороні вихід на пенсію. Тим НЕ менше, регулювання пенсійного віку до 65 років в подібному сценарії натикається економія фактор до 6х (раз) зарплату. Ви можете подивитися на ваші пенсійні накопичення факторів на основі вашого поточного віку, коли ви хочете вийти на пенсію, і бажані потреби життя витрат , використовуючи цю посилання .

Важливі принципи для виходу на пенсію проекціях

Здоровий глузд говорить, що вам потрібно замінити близько 70 до 90 відсотків від вашого поточного доходу при виході на пенсію, щоб зберегти свій такий же спосіб життя під час виходу на пенсію. Іншим часто використовується правило в налаштуваннях планування виходу на пенсію часто називають як «4% правила.» Це відноситься до загального припущенням, що ви можете взяти висновок на 4% від вашого пенсійних накопичень балансу щорічно і збільшити обсяг з інфляцією кожного року ,

Тому, якщо у вас є $ 1 млн ваших пенсійних рахунків, ви могли б витратити 40 000 $ протягом першого року. В основному це означає, що на кожні $ 1000 в місяць ви хочете витратити на пенсію, вам буде потрібно приблизно 300 000 $ на суму пенсійних накопичень.

Причини обачності з доходом на основі Керівництва ощадного

Важливо , щоб визнати ці заощадження тести представляють собою лише віхи , і вони діють як свого роду рухомій мішені. Кілька років тому, так званий магічний номер орієнтир була перша зарплатою за віком 67. Кращого способом визначити , якщо ви досить економії для виходу на пенсію , щоб запустити більш детальний пенсійний калькулятор і створити бюджетний план для виходу на пенсію , заснованому на реалістичному спосіб життя витрати потреб. Це дозволить вам переглянути всю фінансову картину і включає в себе індивідуальні оцінки соціального забезпечення, потенційне використання капіталу в вашому домі, бажані діапазони доходу на основі ваших цілей, а також інші джерела доходу , такі як спадщини, неповні робочий день , або дохід від оренди ,

Успішний пенсійний план вимагає більше, ніж один розмір підходить для всіх підходу. Загальні принципи, такі як ощадні фактори Fidelity забезпечують прийнятну відправну точку для визначення, якщо ви перебуваєте на правильному шляху з вашими пенсійними заощадженнями. Для багатьох людей ощадних фактори будуть служити в якості здорового пробудження. Для інших, такий підхід робить занадто багато припущень для вас і не вистачає індивідуалізований підхід. Кращий підхід для запуску деяких пенсійних калькуляторів на основі більш персоналізованих цілей, щоб побачити, якщо ви відстежуєте в сторону безпечного виходу на пенсію чи ні.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.