Скільки Страхування життя мені потрібно?

Home » Insurance » Скільки Страхування життя мені потрібно?

Скільки Страхування життя мені потрібно?

Почніть з розрахунку ваших довгострокових фінансових зобов’язань, а потім відняти свої активи. Те, що залишилося це розрив, що страхування життя буде заповнити.

Ви не можете точно визначити ідеальну кількість страхування життя ви повинні купити до копійки. Але ви можете зробити звукову оцінку, якщо врахувати поточну фінансову ситуацію і уявити собі, що ваші близькі потребуватимуть найближчі роки.

Загалом, ви повинні знайти свій ідеальний обсяг страхування життя політики шляхом розрахунку ваших довгострокових фінансових зобов’язань, а потім віднімаючи свої активи. Залишок являє собою розрив, що страхування життя буде заповнити. Але це може бути важко знати, що включати у ваші розрахунки, тому існує кілька широко поширені Емпіричні правила призначені, щоб допомогти вам вирішити, потрібну кількість покриття. Ось деякі з них.

Емпіричне правило № 1: Помножте свій дохід на 10.

«Це хороше правило, але на основі нашої економіки сьогодні і процентні ставки, це застаріле правило,» говорить Марвін Фельдман, президент і генеральний директор страхової групи індустрії Life Happens.

«10 разів доходи» правило не приймає детальний погляд на потреби вашої родини, а також не брати до уваги ваші заощадження або існуючу політику страхування життя. І це не дає суму покриття для перебування на дому батьків.

Обоє батьків повинні бути застраховані, каже Фельдман. Це тому, що значення надається перебування на будинку батьків має бути замінено, якщо він або вона вмирає. Як мінімум, який залишився батько повинен платити комусь, щоб надавати послуги, такі як догляд за дітьми, що перебування на дому батьків надається безкоштовно.

Емпіричне правило № 2: Купити в 10 разів більше ваш дохід, плюс 100 000 $ на дитину витрати коледжу

Витрати на освіту є важливим компонентом розрахунку страхування вашого життя, якщо у вас є діти. Ця формула додає ще один шар в «10 раз доходів» правила, але вона як і раніше не приймає глибокий погляд на всі потреби вашої родини, активи або будь-яке страхування життя вже на місці покриття.

Правило великого пальця № 3: Десятинна формула

Ця формула закликає вас взяти більш детальний погляд на ваші фінансах, ніж два інших. DIME стоїть за борги, дохід, іпотеки та освіти, чотирьох областей, які слід враховувати при розрахунку ваших потреб страхування життя.

Заборгованість та остаточні витрати : Складіть свої борги, крім іпотеки, плюс кошторис своїх витрат на похорони.

Дохід : Визначте, скільки років ваша сім’я потребуватиме в підтримці, і примножити свій річний дохід від цього числа. Множник може бути кілька років , перш ніж ваш молодший дитина випускників середньої школи. Використовуйте цей калькулятор , щоб обчислити ваші потреби заміни доходу:

Іпотека: Обчислити суму , яку потрібно погасити іпотеку.

Освіта: Оцінити вартість відправки дітей в коледж.

Формула є більш всеосяжної, але він не враховує для страхування життя і заощаджень у вас вже є, і він не враховує неоплачені внески перебування на будинку батько робить.

Як знайти кращий номер

Дотримуйтесь цю загальну філософію, щоб знайти свій власний цільовий обсяг покриття: фінансові зобов’язання мінус ліквідні активи.

  1. Розрахунок зобов’язань Додайте свою річну заробітну плату (помножену на числі років, які ви хочете, щоб замінити дохід) + іпотечний баланс + інші ваші борги + майбутні потреби, такі як коледж і похоронні витрати. Якщо ви сидіти вдома батько, включають витрати на заміну послуг, які ви надаєте, такі як догляд за дітьми.
  2. Від того, віднімають ліквідні активи, такі як: економія + існуючих фонди коледжу + поточний страхування життя.

Поради, щоб мати на увазі,

Зберігайте ці поради на увазі, як ви розрахувати свої потреби в покритті:

  • Замість того, щоб планувати страхування життя в ізоляції, розглядають покупку як частина загального фінансового плану, каже сертифікований фахівець з фінансового планування Енді Tilp, президент Trillium долини фінансового планування поблизу Портленд, штат Орегон. Цей план повинен враховувати майбутні витрати, такі як витрати коледжу, і майбутнє зростання ваших доходів або активів. «Після того, як ця інформація відома, то можна зіставити страхування життя потреба у верхній частині плану,» говорить він.

Не скупіться. Фельдман рекомендує купувати трохи більше уваги, ніж ви думаєте, що потрібно замість того, щоб купувати менше. Пам’ятайте, що ваш дохід, ймовірно, буде рости протягом багатьох років, і так буде ваші витрати. У той час як ви не можете передбачити, скільки кожен з них буде збільшуватися, подушка допомагає переконатися, що ваш чоловік і діти можуть підтримувати свій спосіб життя.

  • Говоріть номера через з вашим чоловіком, Фельдман радить. Скільки грошей ваш чоловік думає, що сім’ї буде потрібна носити без вас? Чи є ваші оцінки мають сенс йому або їй? Наприклад, чи буде ваша сім’я повинні замінити весь дохід, або тільки частину?
  • Подумайте про покупку декількох, менших полісів страхування життя, а не одну велику політику, щоб урізноманітнити свій охоплення як ваші потреби Припливи і відливи. «Це може знизити загальні витрати, забезпечуючи при цьому достатнє охоплення до часу, необхідного,” говорить Tilp. Наприклад, ви могли б купити термін політику 30-річний, щоб покрити ваші дружини до вашого виходу на пенсію і термін політики 20 років, щоб покрити ваші дитина, поки вони не закінчили коледж. Порівняйте термін страхування життя котирування для оцінки витрат.
  • Тернер рекомендує батькам дітей молодшого віку вибирають 30-річний проти термінів 20-річних, щоб дати їм достатньо часу, щоб створити активи. З більш тривалим терміном, ви менше шансів потрапити короткі і повинні робити покупки для покриття ще раз, коли ви старше і ставки вище.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.