Спробуйте цей простий 5-категорії бюджету

Home » Budgeting » Спробуйте цей простий 5-категорії бюджету

Спробуйте цей простий 5-категорії бюджету

Ви хочете створити план витрат, інакше відомий як бюджет, але ви не хочете, щоб зробити заплутано докладний бюджет постатейного, як тип, який міг би полегшити за допомогою цих бюджетування робочих аркушів. Замість цього, ви просто хочете, бюджет, який являє собою «загальний огляд».

У той же час, ви не хочете, щоб зробити бюджет, це настільки ж широким, як типу ми окреслити в бюджеті 80/20 або бюджет 50/30/20.

Ви хочете, щоб бюджет, це трохи більш конкретними і структурованим. Ви хочете, щоб бюджет Лютикова, золоту середину між цими двома. Ви хочете, типу бюджету, який дозволяє розбити ваші витрати на п’ять або шість категорій: чи не занадто мало, але не дуже багато. Шо тобі варто зробити?

Ось розлад того, що ваш бюджет повинен виглядати, коли це зазначено в п’яти категоріях. Цей бюджет є той, який Today Show редактор Жан Чацького представив на борговий дієті Опров. Ось і ми:

корпус

Корпус повинен складатися з 35 відсотків вашого забирати додому доходу. Це включає в себе іпотеку або оренду, всі будинки ремонт і технічне обслуговування, податки на майно, комунальні послуги, такі як електрика, газ, воду і каналізацію, і домовласник або страхування орендаря. Коротше кажучи, вона включає в себе все житло, пов’язані з витратами.

транспорт

Транспортування повинна займати не більше 15 відсотків вашого забирати додому доходу. Це включає в себе будь-які автомобільні платежі, які ви робите, бензин, страхування автомобіля, всі ремонти і технічне обслуговування, сума, яку ви платите за парковку, або (якщо ви їдете на громадському транспорті) суму, яку ви платите на поїзд або метро квитки.

Пам’ятайте, що транспорт не тільки включає в себе оплату автомобіля. Вона включає в себе все: ваш автомобіль оплати, зміни нафти і Ваші настройки вікна, новий радіатор і ремінь ГРМ.

Інші витрати на проживання

Інші витрати на проживання, які в основному дискреційні витрати, повинні займати 25% від вашого доходу.

 Це включає в себе їдять в ресторанах, покупка квитків на концерт, покупка нового одягу, ходити в спортивних заходах, а також беручи сім’ю на хороший відпочинок.

економія

Економія повинна споживати 10 відсотків свого бюджету. Це в основному для виходу на пенсію, а також будівництво надзвичайного фонду.

Заборгованість Payoff

Заборгованість Віддача повинна споживати 15 відсотків свого доходу. Це включає в себе кредитні карти або студентські позики. Вона не включає в себе мінімальну іпотеки або автомобіль оплати, які перераховані в розділі «житло» і «транспортування». (Це дійсно включає будь-які додаткові платежі, які ви робите щодо іпотечного та автокредитування, вище і через мінімум.)

Ви можете подумати: Секундочку, чому ви тільки захищаю рівень заощаджень в розмірі 10 відсотків? Хіба не бюджет 80/20 і 50/30/20 бюджету як ощадні відстоюють ставки 20 відсотків? Так, вони зробили, але , як ви побачите в бюджеті 80/20 і бюджет 50/30/20, «заощадження» включені заборгованості завдаток.

У цій категорії п’ять бюджеті, ваші заощадження і борг перераховані як дві окремих категорій. З 10 відсотків протягом одного і 15 відсотків для іншого, ви насправді витрати на 25 відсотків (в цілому) на комбінації заощаджень і заборгованості заробітної плати вниз.

Це ще більш агресивним і амбіційним, ніж попередні два бюджети рекомендують.

Використовуйте п’ять бюджету категорії, якщо ви хочете, щоб створити бюджет, який злегка докладно, але не надмірно.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.