Студент Керівництво по автострахуванню

Home » Insurance » Студент Керівництво по автострахуванню

Студент Керівництво по автострахуванню

Якщо ви досить щасливі, щоб вести свій власний набір коліс в коледжі, то зараз саме час, щоб зробити трохи домашньої роботи на страхування автомобіля. Навіть якщо ваші батьки не подбали про вашу політиці досі, це розумна ідея, щоб знати, що вам потрібно, щоб залишатися безпечним і легальним, як тільки ви повинні отримати свій власний автомобіль страхування.

В цьому студентському керівництві по страхуванню автомобіля, ми будемо вирішувати основи: Почнемо з того, чому пропуск страхуванням автомобіля є дійсно ( на насправді, на самому ділі ) поганою ідеєю. Ми також обговоримо , чи можна залишитися на політику своїх батьків , і, якщо немає, то який охоплення вам потрібно , і як заощадити стільки грошей , скільки можливо.

Чому мені потрібно страхування автомобіля?

Якщо ви робите автомобіль платежів або навіть просто платити за бак бензину щотижня, за кермом автомобіля, можливо, вже здається досить дорого. Страхування автомобіля додає ще один щомісячний рахунок на вершині цього, і це може бути привабливим, щоб пропустити його, щоб заощадити трохи грошей. Не робіть цього!

Ми отримуємо це: Речі затягнуті. Але відмова від вашого автомобіля страхування є великий азартною грою на кілька головних причин:

 • Це, ймовірно , незаконно в вашому штаті , щоб їздити без страхування автомобіля. Так що якщо ви отримуєте натягувати і не можете надати доказ страхування, ви принаймні зіткнутися з крутим штрафом. Ви можете навіть втратити свою ліцензію і ваш автомобіль.
 • Поломка може бути дуже дорогим без страхування автомобіля , щоб покрити Вас. Навіть якщо ви просто врізався в дерево і піти цілим і неушкодженим, без страховки, вам доведеться платити кожен пенні , що це бере , щоб відремонтувати свій автомобіль або купити новий. Але що , якщо ви отримали поранення – або поранити кого – то ще? Якщо у вас є медична страховка, вона буде охоплювати вас, але коли ви винні в аварії , яка заподіює біль іншим, ви можете бути притягнуті до відповідальності за свої медичні витрати. Ви також будете на гачок пошкодження свого автомобіля, теж.
 • Страхування автомобіля може дати вам душевний спокій , коли ви сідаєте за кермо. У свою чергу, це може допомогти вам стати більш спокійним, впевненим водієм , який знаходиться на більш низькому ризику потрапляння в аварії.

Там хороша новина, хоча: страхування автомобіля не повинно бути, що дорого – є багато способів, щоб заощадити. Насправді, ви можете навіть бути в змозі залишатися на політику своїх батьків. Ми будемо вирішувати це справа для вас нижче.

Чи можу я залишитися на політиці страхування автомобіля моїх батьків?

Ви можете бути готові зробити ставку вашої фінансової незалежності, але це, ймовірно, має більше сенсу залишатися в страховому полісі автомобіля своїх батьків до тих пір, як ви маєте право (і до тих пір, поки вони готові). Це тому, що ваші батьки, ймовірно, вважаються водії набагато нижче ризику, ніж ви. Через це, він майже напевно буде дешевше для них, щоб тримати вас у своїй політиці, ніж для вас, щоб отримати свій власний. Як бонус, вони, ймовірно, можуть дозволити собі платити за більш високі межі, що буде означати більший радіус дії, якщо ви були в аварії.

На щастя, немає ніякої магії віку, де ви будете стартували автострахування своїх батьків. Але якщо ви хочете, щоб залишитися покриті своєю політикою, вам, ймовірно, потрібно мати на увазі наступне:

 • Не міняйте свою основну адресу. Навіть якщо ви в школу більшу частину часу, більшість страховиків дозволить вам залишатися на політику своїх батьків , якщо ваш основний адресу по – , як і раніше з ними.
 • Ваші батьки повинні бути перераховані на важливі документи автомобіля пов’язаних. Вони повинні бути на назву автомобіля, а не ви. І якщо ви фінансування автомобіля, вони повинні , по крайней мере , бути перераховані в якості співвласників.
 • Чи не отримати причепили. Якщо ви вирішили бігти один уїк – енд з вашим коханим коледжу, ви можете отримати стартували політику своїх батьків , так як ви більше не будете вважатися залежним.

Яке Автострахування мені потрібна?

Якщо ви не можете залишитися на політику своїх батьків, не дуже стрельнув. Отримання розцінки на страхування автомобіля може збивати з пантелику, але це не повинно бути. Ми будемо дивитися на основні види страхування автомобіля і покрити те, що вам потрібно, чому і скільки.

Відповідальність (тілесне ушкодження / збиток майну)

страхування відповідальності потрібно згідно із законом практично в кожному штаті. Він охоплює вас, коли ви перебуваєте у вині в результаті нещасного випадку, який ранить кого-то інше (тілесна відповідальність травми), пошкодження чужого автомобіля (відповідальність пошкодження майна), або обидва.

Коли ви отримуєте цитату страхування автомобіля, сума страхування відповідальності, що включено буде написано так: 25/50/25. Ось скільки охоплення у вас є, в тисячі, за три речі: тілесне відповідальність травми на людину (в даному прикладі, $ 25 000), тілесне відповідальність за травми аварії (50 000 $), а також відповідальність за шкоду власності ($ 25 000).

Є чи це потрібно? Абсолютно. Це ядро вашого автомобіля страхування, і що – то ви не можете не пропустити. Так скільки ж вам потрібно?

Кожна держава , за винятком Нью – Гемпшир вимагає певного мінімального кількості страхування відповідальності. Ви можете знайти вимога вашої держави в цій таблиці від інформаційного інституту страхування (III) . Ваш страховик не дозволить вам придбати будь-якого менше державний мінімум.

Проте, фахівці не рекомендуємо тільки отримувати державну мінімальну суму, так як це може мати неприємні наслідки, якщо ви потрапили в погану аварію. Лікарняні рахунки, в кінці кінців, як відомо, дорого – і тому заміна Mercedes Чужий.

У той час як ви не можете мати багато активів, щоб захистити як студент, ви все одно повинні отримати те, що ви можете дозволити собі розумно вище державного мінімуму. Якщо це не так багато (або що-небудь), крім покриття мінімалістичним, переконайтеся, що зробити вибір на користь більш, як тільки ви закінчили, сперечатися, що добре оплачувану роботу або купити будинок.

всебічне висвітлення

Всебічне висвітлення в кайф, якщо ваш автомобіль пошкоджений чимось іншим, ніж нещасний випадок – думаю, шкоди, завданої буревієм, крадіжки або вандалізму. Так що якщо хтось розбиває ваші вікна автомобіля в п’яному угарі після великого футбольного матчу, всеосяжний бере на себе витрати по заміні.

Є чи це потрібно? Може бути. Якщо ваш автомобіль є відносно новим, ви , ймовірно , будете хотіти повне охоплення – і якщо ви робите платежі автомобіля, ви , ймовірно , будете зобов’язані мати його. В принципі, якщо ваш автомобіль підсумовується , і ви не можете легко вийти і купити той , який схожий, ви хочете повне охоплення.

З іншого боку, якщо ви як і раніше за кермом, що старий драндулет ваші батьки отримали за свій перший автомобіль, всеосяжний охоплення, ймовірно, буде зайвим. Зрештою, як тільки ви складете вартість покриття і оплатити франшизу, ви можете бути в змозі отримати інший старий автомобіль – може бути, навіть один з меншою кількістю миль на одометрі.

Коли ви виберете для всебічного охоплення, ви не будете вибирати певну суму покриття, як ви робите з відповідальністю. Замість цього, ви будете вибирати франшизу – це сума, яку ви будете платити перед вашими ногами покриття в цьому може бути всього лише $ 100 або цілих $ 2000. .. Якщо у вас є $ 500 франшизи а й збиток становить $ 1200, ви будете платити $ 500 і страхова компанія буде покривати 700 $.

Чим вище франшиза дозволить вам заощадити гроші на ваш охоплення, але ви повинні вибрати тільки ті суми, які ви можете спокійно платити.

зіткнення Покриття

Зіткнення покриває вартість фіксації вашого автомобіля, коли ви знаходитесь в руїну. (Пам’ятаєте, що відповідальність за шкоду власності тільки покриває ці витрати на машину хтось ще, коли ви перебуваєте у вині.) Так само, як з всеосяжним, ви будете вибрати франшизу для покриття зіткнень. Більш високі франшизи означають нижчу швидкість, і навпаки.

Є чи це потрібно? Знову ж , може бути. Якщо у вас є новий автомобіль , і вирішили , щоб отримати повне охоплення, ви безумовно хочете , щоб отримати зіткнення, теж. Якщо ви вирішили проти повної бази , тому що ваш автомобіль просто не варто багато більше, ви , ймовірно , можете безпечно відмовитися від зіткнення, теж.

Uninsured / Underinsured Автомобіліст

Незастрахована і / або застраховано недостатньо охоплення автомобіліст є ще однією формою страхування відповідальності. У цьому випадку він застосовується, коли незастраховані або застраховано недостатньо водій винен в аварії, що робить його більш важким для вас, щоб отримати ваші аварії, пов’язані з оплаченими рахунками. Деякі держави вимагають цього типу покриття, який ви зазвичай отримуєте в кількості, що дорівнює вашу звичайної політику відповідальності.

Є чи це потрібно? Так, якщо ваш стан вимагає. Навіть якщо це не так, ми все-таки рекомендуємо його.

За правду кажучи, це один з найбільших викликів по рішенням суду в автострахуванні. Але врахуйте , це: Більше 12% водій по всій країні не має страхування автомобіля , в відповідно до III. Це може бути з упевненістю припустити , що число вище серед студентів з обмеженим бюджетом. Якщо ви в результаті нещасного випадку з одним з них, ви будете раді , що ви заплатили трохи більше за цього покриття.

Медичні Платежі / Захист Травми

Знову ж таки, страхування відповідальності тілесних ушкоджень в серцевині вашої цитати відноситься і до інших, коли ви винні в аварії. Медичні платежі або персональний охоплення захисту травми допомагає покрити ваші власні рахунки (або ті з ваших пасажирів), якщо ви постраждали в аварії.

Є чи це потрібно? Швидше за все, немає, до тих пір , поки ви охоплені хороший план медичного страхування. Пам’ятайте, що ви не можете , як правило , залишаються на план медичного страхування своїх батьків до 26 років, навіть якщо ви не залежні.

Як я можу заощадити гроші на страхування автомобіля?

Багато факторів вдаватися в те, що ви будете платити за страхування автомобіля. На жаль, одна з важливих персон ваш вік. Коли ви молодше 25 років, ви, як правило, платити більше за страхування автомобіля, тому що ви на більший ризик потрапляння в аварію і подачі претензії.

Середньорічна вартість страхування автомобіля для 21-річного в 2018 році склала $ 3620, згідно з даними дослідження, Value Penguin. Уч. (Якщо вам потрібна причина, щоб охопити процес старіння, вважають це: Це число падає до $ 2078, як тільки ви 30.)

Інші демографічні дані, такі як ви чоловік або жінка, де ви живете, і ви в шлюбі чи ні, також впливає на швидкість чи. На жаль, міські хлопці: В загальному, карти складені високі проти молодих, одиноких людей, які живуть в густонаселених районах.

Ви не можете змінити ці основи, але є кілька інших способів, ви можете зменшити ваш автомобіль страхової рахунок. Ми наводимо лише кілька з них нижче.

Знижки, знижки та більше знижок

Авто страхові компанії готові постукати багато грошей з вашого страхового тарифу для всіх видів причин. Не соромтеся просити повний список, так як деякі з них не можуть бути оприлюднені.

Ось деякі з найпростіших знижок для Вас, щоб скористатися в якості студента:

 • Хороший студент знижка: Ви молодше 25 років ? Ви повний робочий день студента з дуже хорошими оцінками? Ви , ймовірно , будете мати право на отримання хорошої знижки для студентів. Критерії будуть варіюватися в залежності від вашої страхової компанії, але , як правило , ви будете потребувати по крайней мере , в середньому на 3,0 бал. При певних обставинах, ви також можете мати можливість претендувати , якщо ви на дошці пошани або список декана, або якщо у вас є високі результати стандартизованих тестів.
 • Resident студент знижка: Може бути , ви ходити в школу далеко від будинку і не плануєте їхати за винятком , коли ви повертаєтеся для відвідування. Ваша страхова компанія дасть вам велику перерву на це, так як водіння менше означає , що є менше шансів , ви отримаєте в аварію.
 • Безпечний знижка водія: Ніколи не був в аварії? Ніколи не отримав квиток? Критерії будуть відрізнятися від страховика до страховика, але ви , ймовірно , мати право на безпечну знижку водія.
 • Оплата в повній / автоматичної оплати знижку: Якщо ви готові заплатити за шість місяців або рік страхування автомобіля фронту, ваш страховик може дати вам знижку. Те ж саме , якщо ви зареєструєтесь для автоматичних платежів – просто переконайтеся , що ви стежити самостійно і мати достатньо грошей на будь-який рахунок , що ваша страхова компанія може отримати з.
 • Автошкола знижки: Якщо це вже не потрібно в вашому штаті , щоб отримати ліцензію, приймаючи оборонний клас водіння може означати більшу знижку від вашого страховика. Іноді, приймаючи такий клас також може тримати ваш страховик від підвищивши ставку після того, як ви отримаєте квиток. Щоб знайти оборонний клас водіння, перевірити з розподілом вашої держави автотранспортних засобів; вони проводяться часто і зазвичай вимагають лише від чотирьох до восьми годин вашого часу.
 • Протиугінна знижка: Є чи у вашого автомобіля тривогу або які – або інші функції захисту від крадіжки, такі як електронний іммобілайзер? Ви , ймовірно , можете отримати знижку.
 • Устаткування для забезпечення безпеки знижка: Ваш автомобіль може оснащені функціями безпеки , такими як подушки безпеки, антиблокувальна система гальм, денні ходові вогні, або моторизованих ременів безпеки. Всі вони можуть означати , що ви платите менше за страхування автомобіля.
 • Рання знижка підписання: Якщо ви купуєте страхування автомобіля з досить часу , перш ніж ваші поточними провали політики (скажімо, через місяць), деякі страховики будуть давати вам невелику знижку , так як ви не не чекати до останньої хвилини.
 • Багаторазове політика знижок: Якщо ви живете за межами кампуса, орендарів страхування є мудрим кроком , щоб захистити своє майно. (Якщо ви повний робочий день студента молодше 26 років, який живе в університетському містечку, ви , ймовірно , покриті страховкою домовласників своїх батьків.) Ідіть через ту ж компанію для орендарів і страхування автомобіля, і ви можете зловити знижку для пакетування вашого політики.
 • Дані відстеження знижка: Деякі страховики пропонують первісну знижку , якщо ви зареєструєтесь , щоб використовувати невеликий пристрій , який відстежує ваші звички водіння. Якщо пристрій записує хороші звички водіння, ви можете заощадити ще більше. Однак зворотний бік також може бути правдою. Наприклад, якщо записи Snapshot Прогресивних в ризиковану поведінку водіння, такі як часте різке гальмування, ваша ставка можуть йти вгору. Не забудьте перевірити деталі програми Вашого страховика , перш ніж зареєструватися.

Виберіть вашу поїздку розсудливо

Можливо, ви були пихкає в вашій іржі відрі досить довго, і ви думаєте про модернізацію. Тип автомобіля, який ви обираєте може мати великий вплив на ваші ставки страхування, так що вибирайте мудро.

Загалом, будь-який автомобіль, який може піти дуже швидко зробить ваше страхування дійсно дорого, тому слід справити враження на друзів дійсно варто преміум. Те ж саме стосується розкішних поїздок, якщо ви досить щасливі, щоб мати гроші для тих.

Дотримуватися транспортних засобів, таких як сімейних седанів і позашляховиків можуть не мати багато сексуальної привабливості, але це допоможе зберегти ваш автомобіль ставки страхування якомога нижчою.

Якщо у Вас є своє око на конкретної марки і моделі, ви можете отримати уявлення про те, що ви могли б заплатити, перевіряючи цю базу даних на Insure.com.

Перейти на більш високу франшизу

Коли ви отримуєте страхування автомобіля, деякі частини вашої політики зажадають від вас, щоб вибрати франшизу. Це химерний термін для того, що вам доведеться платити до ваших авто страхових компаній підхоплюють інші вкладки. Наприклад, якщо у вас є $ 500 франшизи на покриття зіткнень і пошкоджень становить 3000 $, вам доведеться заплатити $ 500 в сторону вашого ремонту автомобіля після ДТП до вашого страхового стусани в і охоплює залишилися $ 2500.

Ви можете вибрати з широкого спектру франшиз – як правило, за ціною від $ 100 або вище, ніж $ 2000 або навіть більше. Вибір більш високою франшизи буде означати більш низький рівень, так як ви погодилися взяти більше навантаження в разі, якщо ви зробите претензії.

Це робить більш високі франшизи легкий спосіб заощадити гроші на щомісячні премії. Але ви повинні вибрати тільки високу франшизу, якщо у вас є заощадження (або самостійно, або, можливо, аванс від банку мама і тато), щоб покрити цей здоровенний законопроект, якщо вам потрібно після аварії. В іншому випадку, ви будете дертися, щоб нашкребти ці кошти протягом вже стресовій ситуації.

Дайте колеса відпочити

Коли ви отримуєте цитату страхування автомобіля, страховик запропонує вам приблизно скільки миль ви їдете щороку. Причина проста: Чим менше ви їдете, тим менше ймовірності, що Ваш автомобіль буде заводитися обгорнутий навколо телеграфного стовпа.

Кілька варіантів способу життя можуть допомогти вам менше їздити, і, отже, менше платити за страхування автомобіля:

 • Ви йдете в школу в большом городе з хорошою системою громадського транспорту? Вибирає автобус або метро над вашою машиною.
 • Ви можете рухатися близько до кампусу, або залишитися в гуртожитках? Ви скоротити шлях вниз на пробіг.
 • Якщо ви сперечатися неповний робочий день або стажування, ви можете автобази з друзями, які працюють поруч? Ви будете економити на страхування автомобіля – і зробити мати-природа трохи щасливішими, теж.

Будьте обережні з пластиком

Можливо, ви недавно отримали свою першу кредитну карту, і вона горить діру у вашій кишені: раптом, що дорогий обід з друзями виглядає набагато привабливішим, ніж ще одну ніч рамен. Це зрозуміло, але будьте обережні.

Перед тим, як почати б’ючи шторм за допомогою кредитної картки, зробити крок назад і подумати. Ви тільки починаєте будувати свій кредит, який може вплинути на всю масу вашої фінансової життя в майбутньому – все від того, що вид автокредиту ви маєте право, щоб можна отримати бажану нову квартиру. Поганий кредит може навіть зруйнувати ваші шанси отримати роботу на роботу мрії.

І так, ваш кредит може навіть вплинути на те, що ви платите за страхування автомобіля. Це тому, що страховики мають дані, що показують, що люди з поганими кредитами, швидше за все, подати заяву і коштувати їм гроші.

Мораль цієї історії? Використовуйте свій кредит відповідально, оплачувати рахунки на час кожен місяць. Постарайтеся не потрапити в звичку носити баланс, або – процентні витрати можуть скласти швидко, занурюючи вас глибоко в борги, перш ніж ви навіть зрозуміти, що відбувається.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.