Сім печаток ваш борг з-під контролю (і що з цим робити)

Home » Credit and Debt » Сім печаток ваш борг з-під контролю (і що з цим робити)

Сім печаток ваш борг з-під контролю (і що з цим робити)

Багато в чому, гризучи боргу стало майже американської часу. Купівля нового набору вітальні? Фінансувати його 12 до 36 місяців при 0%. Торгівля в вашому автомобілі? Ну, звичайно, ви хочете, щоб отримати новий кредит автомобіля – ви навіть можете розтягнути його протягом 84 місяців, щоб притупити біль. Збираєтеся у відпустку? Просто зарядити його і платити за це пізніше – я маю на увазі, це те, що роблять більшість людей, чи не так?

Ми так звикли до використання боргу для кожної покупки, що це практично нічого не чути, щоб залишатися вільними від боргів. І якщо вам уникнути боргів, ви можете навіть розглядати як свого роду дивацтвами.

Але, скільки боргів занадто багато? Для багатьох, є дуже тонка грань протектора. Хоча ні, звичайно, нічого поганого в виймаючи іпотеку, щоб купити будинок, брати занадто багато, і ваші фінанси можуть бути розтягнута папером тонкої. Те ж саме можна сказати і автокредитування, споживчі кредити, а також заборгованість по кредитній карті. Незалежно від того, ви маєте право брати більше грошей чи ні, є точка, в якій ви займаєте так багато ви піддаєте себе ризику для фінансової небезпеки.

Сім печаток ваш борг з-під контролю

Якщо ви боретеся з боргом, але не впевнені в тому, є керованою або не ваша ситуація, ось сім ознак ви перебуваєте в над головою:

# 1: Ви ледь не відставати від мінімальних платежів по вашій заборгованості.

Якщо у вас є кредитні картки заборгованості виходить на WAZOO і регулярно оплачувати рахунки, ви можете ледь не відставати від ваших мінімальних платежів, не кажучи вже нічого платити додаткові до вашої заборгованості. Якщо ця ситуація звучить, як ви, це дуже ймовірно, ви відкусили більше, ніж ви можете жувати.

Якщо ви трохи в ногу з мінімальними платежами щомісяця, вам потрібно знайти спосіб знизити ваші щомісячні зобов’язання або заробити більше грошей – немає дійсно ніякого шляху навколо нього.

# 2: Ваш борг зростає щомісяця.

Припустимо, ви боретеся з боргом вже, але ваші залишки продовжують рости щомісяця. Якщо ви робите мінімальні платежі кожен місяць або платити вниз навіть більше, ніж, якщо ви зарядка більше, ніж ви платите, ви підвищуючи ваш баланс з кожною покупкою ви робите. Оплата $ 600 в стороні балансу кредитної картки велике – але якщо ви зарядка $ 800 в тому ж місяці.

У цьому випадку, ви, безумовно, мають більше боргів, ніж ви можете впоратися. І якщо не поставити кришку на свої витрати, ваші фінанси можуть швидко вийти з-під контролю.

# 3: Ваш рахунок кредиту взяв удар.

Одна з найбільших факторів, що визначають вашого рахунку FICO вашого використання кредиту або суми, яку ви повинні зробити щодо кредитних лімітів. Якщо у вас є дві кредитних карт із загальним лімітом $ 10 000, наприклад, і ваш комбінований баланс $ 7500. між ними, вашим використання кредиту становить 75%. (Ви хочете, щоб бути ближче до нуля.)

Цей фактор становить майже третину вашого рахунку FICO – тільки ваші відліки історії платежів більше. Взагалі кажучи, чим більше грошей ви повинні і тим вище використання, тим більше ймовірно, ваш рахунок кредиту буде знижуватися.

# 4: Ви не економити гроші.

Якщо ваші борги настільки переважною, що ви не економити гроші кожен місяць, ви не самотні. Згідно Go банківських ставок, більше половини американських сімей було менше, ніж $ 1000 в економії в 2017 році.

В ідеалі, ви будете хотіти мати повністю укомплектований резервний фонд – досить, щоб покрити кілька місяців витрат, якщо ви втратили роботу – або, принаймні $ 1000. приховав, щоб покрити основну надзвичайну ситуацію. Борги так важко задовольнити, що вони заважають вам економити гроші, швидше за все, стане проблемою раніше, ніж пізніше.

# 5: Ви живете від зарплати до зарплати.

Якщо вам потрібно чекати до получки, щоб покрити необхідні рахунки щомісяця, шанси, що ви один надзвичайної фінансової ситуації або несподіваний законопроект від фінансової кризи. Майте на увазі, що він просто приймає один пропущений чек або фінансову помилку для вашої здатності йти в ногу з вашого рахунку, щоб випасти з рук.

# 6: Збирачі боргів вже почали називати.

Якщо борг колектори закликають труїти тебе неоплачені рахунки, то ваші борги безумовно виросли з-під контроль. Оскільки ваш борг знаходиться в колекції, це означає, що ви відстали і не відставати від ваших щомісячних платежів. Ваш рахунок кредиту починає відчувати наслідки вашого замовчуванням досить швидко на даний момент, і ви повинні знайти вихід.

# 7: Ви запозичили гроші, щоб оплатити рахунки.

І останнє, але не в останню чергу, якщо ви позичили гроші від сім’ї і друзів, щоб покрити свої рахунки, це досить імовірно, що ви в над головою. Ви можете мати проблеми з погашенням цих кредитів, якщо що-радикальні зміни з боргами або купівельні звички.

Що робити, якщо у вас занадто багато боргів

Якщо будь-які (або всі) з перерахованих вище факторів описують вашу ситуацію, є багато способів, ви можете почати на шляху до одужання – хоча багато хто з ваших варіантів не будуть легше. Замість того, щоб боротися, ось деякі кроки, які можна зробити, щоб отримати на шляху з боргу сьогодні:

Скоротіть витрати домашніх господарств і отримати на “бюджет голих кісток.

За часів фінансової кризи, вкрай важливо, щоб вирізати жир. Коли ви в борг і з все сил, щоб оплатити рахунки, це зазвичай означає, що шукає способи зменшити свої щотижневі і щомісячні витрати, так що ви можете кинути більше грошей до вашої заборгованості.

Голі кістки бюджет вимагає від вас, щоб вирізати всі дискреційні витрати і зосередитися на оплату основного житла, продуктів харчування рахунки, комунальні послуги, а також боргові зобов’язання щомісяця – іншими словами, не вечеряти поза домом, щоб витрачати гроші на розваги, або купувати новий одяг на деякий час , У той час як голі кістки бюджет може бути занадто жорстким, щоб підтримувати як довгострокове рішення, він може допомогти вам отримати ручку на свої борги на самому початку свого шляху, і ви почали на шляху з боргів.

Переконайтеся, що ви платите свої борги стратегічно.

Коли ви жонглювати занадто багато боргів відразу, це може бути важко стежити. Може бути, ви просто намагаєтеся зберегти і постійно платити будь-який законопроект через найбільш гостро, або ви платите трохи більше на певні рахунки і не інші, без рими або причини або реальної стратегії позаду нього. У цьому випадку може допомогти організуватися і створити план атаки.

Почніть сідаючи з вашим чоловіком або партнером, так що ви можете з’ясувати, що саме ваша загальна боргове навантаження виглядає. Потім створіть список всіх боргів у вас є, поточний баланс, щомісячний платіж, і процентна ставка.

Звідти, ви можете з’ясувати, як підійти до кожного з ваших боргів. Якщо у вас є кілька невеликих боргів, наприклад, ви можете атакувати їх першими, використовуючи метод снігової кулі боргу – і просто отримати їх з вашого життя. Якщо процентні ставки є великим тягарем, з іншого боку, ви можете використовувати борг лавину і вирішувати найвищі процентні залишки першими.

У будь-якому випадку, це допоможе отримати повну картину того, де ви знаходитесь, так що ви можете вирішити, що робити далі.

Розглянемо консолідації ваші борги з переказу балансу кредитної карти.

Якщо у вас є багато боргів при високих процентних ставках, баланс передачі кредитних карти можуть допомогти вам купити деякий час, щоб зробити додатковий прогрес. Ці карти пропонують 0% річних на будь-якому місці від дев’яти до 21 місяців, а деякі навіть приходять без плати перенесення балансу.

Якщо ви можете вибрати карту без комісії за переказ балансу особливо, забивши 0% річних на переданих боргів може допомогти декількома способами; це не тільки б знизити щомісячні боргові зобов’язання, так як ви не будете платити відсотки, але це може допомогти вам погасити борг швидше за умови, ви будете продовжувати платити по крайней мере, така ж кількість по відношенню до боргів ви платили раніше.

Якщо ви розглядаєте пропозицію перенесення балансу, переконайтеся, щоб прочитати дрібний шрифт, перш ніж натиснути на курок. В ідеалі, ви хочете, щоб продовжити карту перенесення балансу, який поставляється з найнижчими податками можливими і має найдовше вступне пропозицію. Ви також хочете, щоб переконатися, що ви розумієте, будь-які особливі умови, щоб ви могли слідувати за ними до листа.

Однак, майте на увазі, що баланс передачі не працюватиме, якщо ви не робите. Для того, щоб більшість з цих пропозицій, ви повинні погасити борг з ретельністю – в ідеалі до завершення вашого вступне пропозиції. Якщо ви цього не зробите, – і якщо ви Лакс про погашення боргу – ваше вступне пропозицію закінчиться, і процентна ставка вашої кредитної картки буде скинута, залишаючи вам не набагато краще, ніж раніше (або потенційно гірше, якщо ваші борги тепер з більш високою швидкістю).

Підніміть бічну штовхаються, щоб заробити більше грошей.

Інший спосіб, щоб полегшити навантаження на зростаючі борги, щоб спробувати знайти спосіб, щоб заробити більше грошей. Якби ви могли заробити ще пару сотень доларів додаткові кожен місяць, ви будете в кращому становищі, щоб погасити борг швидше або почати економити резервний фонд.

Підібравши бічній шум є одним із способів заробити гроші на стороні в той час як ви працюєте повний робочий день. На щастя, це простіше, ніж коли-небудь, щоб знайти роботу з частковою зайнятістю виконання широкого спектру завдань від складання меблів для спостерігають собак, прибирання будинку, або доставки продуктів харчування. Перевірте наші повідомлення на кращі роботи на дому робочих місць і сторони штовхається, щоб спробувати в цьому році.

Крім того, навіть тимчасові грошові вливання можуть допомогти вам погасити деякі залишки і отримати перепочинок. Якщо у вас є речі, які більше не використовувати прокладки навколо горищі або в підвалі, розглянути питання про продаж деяких об’єктів на eBay або Craigslist, і покласти виручку в сторону боргу. Це всього лише один раз натиснути, але якщо ви можете збити весь баланс, це один менше щомісячний рахунок, вам доведеться платити тепер – звільняючи більше грошей, щоб покласти до ваших інших боргах кожному місяць.

Припинити витрати!

Остаточний спосіб допомогти собі в вашому подорожі з боргів , щоб зупинити копати. Якщо ви робите що – то , щоб змінити свої купівельні звички, це дуже можливо , ваші боргові проблеми буде отримати набагато гірше , перш ніж вони краще

Розглянемо перехід на готівкові гроші або дебетової тільки, як ви плануєте свою стратегію через борги. Вона також може допомогти відстежувати ваші витрати на деякий час, щоб побачити, що ваші слабкості і тривоги районів. У будь-якому випадку, ваші борги нікуди не подінуться – і ви можете легко зробити їх гірше, якщо не приборкати свої витрати.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.