Тарифи вам потрібно припинити платити

Home » Banking and Loans » Тарифи вам потрібно припинити платити

 Тарифи вам потрібно припинити платити

Згідно з даними Американської асоціації банкірів (ABA), більшість американських споживачів не платять внески в банк. Ви частина цієї групи?

Банки по- як і раніше заробляють багато грошей, і платежі є важливим джерелом прибутку. Це означає , що люди , які  роблять  внески заробітної плати становить для всіх інших – іноді платять сотні доларів або більше щороку. Якщо ви платите внески в свій банк, дізнатися, що вони є, що вони коштувати вам, і як ви можете покласти край цим витрати.

1. такси

Деякі банки стягують плату тільки мати рахунок. Ці щомісячні платежі по обслуговуванню є автоматична функція, і вони курсують між $ 5 і $ 20 в місяць, в залежності від того, де ви банк і які послуги ви зареєструєтесь. Для більшості, така плата буде більше , ніж з’їдають відсотки , які ви заробляєте в протягом усього року, і ви навіть можете мати важкий час зберігаючи баланс свого рахунку вище нуля.

плата за обслуговування відносно легко уникнути. Ви можете:

  1. Використовуйте банк, який не стягує плати за обслуговування або
  2. Претендувати на звільнення від сплати збору, так що плата не заряджаються

Вільна банківська ще реальність. Після фінансової кризи, великі банки зробили великі новини різання вільних поточні рахунків (і збільшення плати за обслуговування). Тим НЕ менше, багато банків по- , як і раніше пропонує безкоштовну перевірку. Зараз банки швидкий і легкий джерело для вільного банківської справи, так як вони рідко мають мінімальні вимоги або щомісячні платежі. Якщо ви хочете перевага цегли і мінометної банки (філії банку по – , як і раніше корисні), зверніть увагу на невеликі місцеві установи , як регіональні банки. Кредитні спілки, які належать їх клієнтам, також відмінний варіант для вільного перевірки.

Звільнення від плати досить просто: якщо ви відповідаєте певним критеріям, банк не буде стягувати плати за обслуговування. Загальні критерії , які дозволяють вам ухилитися збори включають в себе:

  • (Потрібно іноді не менш $ 500 в місяць) Налаштування прямий депозит вашої зарплати на ваш банківський рахунок
  • Зберігаючи баланс вашого рахунку вище певного рівня ($ 1000, наприклад)
  • Підписка на безпаперової звітності
  • Використовуючи різні послуги від тієї ж банки (отримання іпотечного кредиту від тієї ж банки, де ви зберігаєте свій поточний рахунок, наприклад)

2. Овердрафт і Недостатньо коштів

збори овердрафту і збори через брак коштів (або НФС) може коштувати стільки ж або більше, ніж експлуатаційні витрати протягом року. Всякий раз, коли баланс вашого рахунку вичерпується, ви в небезпеці сплати цих зборів.

Овердрафт збори часто близько $ 35 за невдалу операцію. Наприклад, якщо ваш обліковий запис має $ 1, але ви витрачаєте $ 4 з вашої дебетовою карткою (і ви підписалися на програму захисту овердрафту вашого банку), ви будете платити $ 35 просто запозичувати $ 3. Вивести гроші з банкомату , після цього, і ви можете зіткнутися з ще $ 35 заряду.

До щастя, овердрафт збори НЕ є обов’язковими. Банки використовували підписати Вас для захисту від овердрафту автоматично, але тепер ви повинні вибрати в для обслуговування. У більшості випадків, ви б скоріше просто ваша карта знизилася (ви , ймовірно , може оплатити готівкою або іншою картою, врятувати себе за $ 35). Якщо ви перебуваєте зацікавлені в захисті від овердрафту, то варто досліджувати варіанти. Деякі банки будуть переводити гроші з вашого ощадного рахунку на свій розрахунковий рахунок в протягом 10 $ або близько того , і інші пропонують овердрафт кредитні лінії (які стягують відсотки на суму , яку ви «запозичувати» замість високої паушальний збір за транзакцію).

Неприйняття Чи не Досить

Ви можете подумати, що ви в ясному, якщо ви ніколи не вибрали в захисті від овердрафту. Але ви все ще будете платити внески, якщо баланс Вашого рахунку біжить до нуля і збори вдарили свій рахунок. Наприклад, ви могли б встановити автоматичні іпотечні або страхові платежі з вашого розрахункового рахунку (так що ваш виставителя тягне гроші з кожного місяця). Ці платежі обробляються по-різному – вибирають з захисту овердрафту тільки запобігає вас від перевитрати з вашої дебетовою карткою.

Якщо транзакції зробити ваш баланс нижче нуля, ваш банк буде стягувати плату за браку коштів. Ці збори також як правило , близько $ 35 за невдалу операцію.

Що ви можете зробити

Як ви можете уникнути овердрафт і NSF зборів? Проста відповідь тримати досить грошей на вашому рахунку. Але це важко здійснити це, коли гроші важкі і електронні угоди тягнути гроші без вашого відома про це.

Слідкуйте , скільки у вас є у вашому акаунті, і навіть про те , скільки ви будете мати в своєму акаунті на наступному тижні. Якщо баланс вашого рахунку на регулярній основі , ви будете знати , які операції вже пройшли і які з них ви все ще очікують. Ваш банк може показати , що у вас є певна кількість грошей , доступних – але ви будете знати , що не всі ваші рахунки вдарили свій обліковий запис.

Це також корисно, щоб налаштувати оповіщення. Мати свій банківський текст, який ви коли баланс вашого рахунку вичерпується. Ви будете знати, що вам потрібно змінити або скасувати платежі або переказувати грошові кошти протягом від ощадного рахунку.

У мережі безпеки, ви також можете налаштувати овердрафт кредитної лінії. Сподіваюся, ви не будете робити звичку використання , але це менш дорогий спосіб впоратися випадкові помилки.

3. Плата ATM

ATM збори є одними з найбільш дратівливих банківських зборів. Більшість людей не блимають, коли вони платять $ 10 в місяць в якості плати за обслуговування, але вони ненавидять ідею платити, щоб отримати свої гроші з банкомату. Це має сенс: ці збори можуть легко додати до 5% або 10% від загального висновку (або більше).

При використанні банкоматів часто, вам потрібен спосіб, щоб уникнути цих зборів. Кращий підхід полягає у використанні банкоматів, які знаходяться у власності або афілійовані банком. Ви не будете платити «іноземну» плату за банкомат вашого банку, то нема вам тоді платити додаткову плату оператора банкомату. Використовуйте мобільний додаток вашого банку, щоб знайти безкоштовні банкомати.

Якщо ви використовуєте кредитну спілку – навіть невеликий кредитний союз – Ви могли б мати більш широкий доступ до безкоштовного банкомату, ніж ви думаєте. Багато кредитні спілки беруть участь в загальній розгалуженості. Це дозволяє використовувати галузеві послуги (і банкомати) в різних кредитних спілок – не тільки свій власний кредитний союз. З’ясуйте, якщо ваш кредитний союз бере участь, і з’ясувати, де найбільш зручні банкомати.

4. Список триває

Ми розглянули в глибині важливих персон, але є багато інших способів оплати банківських послуг. Слідкуйте за ці збори.

Банківський переказ: телеграфні перекази великі для відправки грошей швидко, але вони не дешево. Якщо ви на самому справі не потрібно відправити дріт, знайти менш дорогий спосіб відправки грошових коштів в електронному вигляді .

Закриття рахунку плата: банки дзень ви при закритті рахунку незабаром після його відкриття. Якщо ви змінили свою думку про банк, чекати принаймні , від трьох до шести місяців , перш ніж закрити свій аккаунт , щоб уникнути зборів.

Надлишкові переклади: деякі рахунки обмежити кількість угод (особливо трансфер з рахунку) дозволив на місяць. Рахунки грошового ринку, які пропонують деякі з переваг як чекові й ощадні рахунки, може обмежити вас до трьох вилучень в місяць. Ощадні рахунки, в зв’язку з Положенням D, обмежують певні види вилучень до шести в місяць. Якщо ви збираєтеся витрачати гроші з цих рахунків, планувати заздалегідь і перемістити гроші на свій розрахунковий рахунок в великих шматках.

Перші штрафи абстиненції: депозитні сертифікати (CD) часто платять більш високі процентні ставки , ніж ощадні рахунки. Компроміс? Вам потрібно зробити , щоб залишити свої гроші на рахунку в протягом тривалого часу. Якщо ви витягнете рано, ви будете платити штраф. Щоб заощадити гроші, створити CD сходи , так що у вас завжди є готівка приходять безкоштовно або використовувати рідкий CD , який дозволяє для раннього зняття.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.