Типи ощадних рахунків – З основних рахунків в Ощадному-Like Альтернативи

Home » Banking and Loans » Типи ощадних рахунків – З основних рахунків в Ощадному-Like Альтернативи

Типи ощадних рахунків - З основних рахунків в Ощадному-Like Альтернативи

Ощадний рахунок є відмінним місцем, щоб тримати готівку, які ви не плануєте відразу витратити. Ці рахунки зберегти ваші гроші безпечним і доступним при оплаті вас інтерес, але є кілька різних типів ощадних рахунків на вибір. Кожна зміна (і банк або кредитна спілка) має різні функції, тому дуже важливо, щоб зрозуміти ваші варіанти.

Ми будемо копатися в деталях для кожного з цих загальних місць, щоб заховати свої готівкові гроші:

  1. Основні ощадні рахунки
  2. Онлайн ощадні рахунки
  3. Рахунки грошового ринку
  4. Депозитні сертифікати (CD)
  5. перевірка Процентний
  6. Спеціальні рахунки (заощадження студентів і цілеспрямовані рахунку, наприклад)

Нарахування інтерес: всі рахунки , описані на цій сторінці інтерес получки, яка допоможе вам рости ваших заощаджень – хоча темп зростання може бути повільним. Як порівнювати варіанти, оцінити відсоткову ставку, яка часто цитований як річна процентна ставка (APY) , щоб вирішити , який аккаунт краще. Ви не обов’язково повинні вибрати рахунок з високою процентною ставкою – просто отримати конкурентоспроможну ставку. Особливо з меншими залишками по рахунках, процентна ставка не так важлива , як і інші особливості рахунки , як ліквідність і збори.

Оплата зборів? Мито є шкідливими для здоров’я ваших заощаджень рахунку. При відносно низьких процентних ставок, будь-які витрати можуть знищити ваш річний дохід або навіть привести баланс вашого рахунку , щоб зменшити в протягом довгого часу. Перевірте плату заяву вашого банку ретельно перед внесенням депозиту.

Основні Ощадні рахунки

У своїй простій формі, ощадний рахунок просто місце для зберігання грошей. Ви розміщуєте на рахунок, отримувати відсотки, і взяти гроші, коли вам це потрібно. Є деякі обмеження щодо того, як часто ви можете зняти гроші (до шести разів на місяць для зняття preauthorized – але необмежена особисто), і ви можете додати до облікового запису так часто, як вам подобається.

Там немає нічого поганого з допомогою одного з цих простий ванілі рахунків, але є і  інші  види ощадних рахунків , які можуть бути краще підходять для вас. Ті , інші рахунки все варіації на традиційні ощадний рахунок. Тим НЕ менше, якщо ваші потреби досить просто, ви , ймовірно , можете просто відкрити ощадний рахунок в банку , ви вже працюєте з і зробити з неї.

Онлайн Ощадні рахунки

Основні онлайн банківських рахунків включають в себе:

  1. Високі процентні ставки за вкладами ваших
  2. Низький (чи ні) абонентської плати
  3. Немає вимог мінімального балансу
  4. передові технології

Ці типи рахунків спочатку були доступні через інтернет-тільки банки. Але більшість з цегли та мінометних банки в даний час включають в себе онлайн-можливості, як онлайн-оплати рахунків і віддаленого депозиту, а деякі банки мають онлайн-тільки варіанти з більш низькими податками і високими темпами, ніж їх стандартні рахунки.

Самообслуговування: Онлайн ощадні рахунки найкраще підходить для споживачів самодостатніх технічно підковані. Ви не можете ходити у відділення і отримати допомогу від касира – ви будете робити велику частину вашого онлайн – банкінгу самостійно. Однак управління вашим обліковим записом легко, і ви завжди можете зателефонувати в службу допомоги (зверніть увагу , що деякі цегляні і мінометні банки обмежують , як часто ви можете зателефонувати в службу, і вони можуть стягувати плату за отримання допомоги від людини). До щастя, ви можете виконати більшість запитів себе – коли і де це зручно для Вас.

Пов’язані рахунку: Для того, щоб використовувати онлайн – аккаунт, ви як правило , також потрібен обліковий запис цегли та мінометних банку (практично будь-який розрахунковий рахунок буде робити). Це ваш «пов’язаний» рахунок, і це , як правило , обліковий запис , ви будете використовувати для вашого початкового депозиту. Після того, як ваш онлайн – рахунок і працює, ви можете робити депозити з інших джерел , а також – ви , ймовірно , можете навіть внести чеки на рахунок за допомогою мобільного телефону.

Витрачати гроші: Якщо немає фізичної гілки, ви можете задатися питанням, як витрачати гроші , якщо вам це потрібно швидко. До щастя, деякі інтернет – банки також пропонують онлайн  перевірочні  рахунки , які дозволяють виписувати чеки, оплачувати рахунки онлайн, і використовувати дебетову карту для покупок і зняття готівки. Якщо вам потрібно перемістити гроші на свій рахунок в місцевому банку, що передача зазвичай займає відбувається в протягом декількох робочих днів. Крім того , деякі інтернет – банки дозволяють Вам замовити банківські чеки , які йдуть по пошті.

Варіації на тему ощадних рахунків

Якщо вам потрібно більше, ніж ощадний рахунок стандартної (або в Інтернеті), існують і інші типи рахунків, які платять відсотки, пропонуючи додаткові переваги.

Рахунки грошового ринку (ММАС):  рахунки грошового ринку виглядати і відчувати себе як ощадні рахунки. Основна відмінність полягає в тому , що у вас є більш легкий доступ до готівки: як правило , Ви можете виписувати чеки на рахунок, і ви могли б навіть бути в змозі витратити ці гроші з дебетовою карткою. Тим НЕ менше, як і з будь-яким ощадним рахунком, існує обмеження на скільки раз в місяць ви можете знімати гроші. Рахунки грошового ринку часто платять більше , ніж ощадні рахунки, але вони також можуть зажадати великих вкладів. Вони є хорошим вибором для надзвичайних заощаджень , тому що у вас є доступ до готівки, але ви по- , як і раніше отримувати відсотки.

Депозитні сертифікати (CD):  компакт – диски також схожі на ощадні рахунки, але вони , як правило , платять більше. Компроміс? Ви повинні блокувати свої гроші в компакт – диску в протягом певного періоду часу (6 місяців або 18 місяців, наприклад). Це  можна  вивести кошти рано, але вам доведеться заплатити штраф, так що компакт – диски мають сенс тільки за готівку , які ви не будете потребувати в найближчому майбутньому. Для отримання більш докладної інформації читайте про основи компакт – дисків.

Перевірка по відсоткам:  Якщо вам дійсно потрібен доступ до вашої готівки (і ви все ще хочете , щоб заробити відсотки), ви можете отримати те , що вам потрібно від чекового рахунку. Традиційні поточні рахунки не платити відсотки, але деякі типи рахунків дозволяють заробляти і витрачати так часто , як ви хочете. Зараз банки пропонують перевіряти рахунки , які платять трохи інтересу ( як правило , менше , ніж ощадний рахунок). Чекові рахунки Reward платити ще більше, але кваліфікаційна може бути важким.

Студентські ощадні рахунки

За винятком інтернету-банків, ощадні рахунки можуть бути дорогими, якщо ви не будете тримати великий баланс вашого облікового запису. Банки стягують щомісячну плату, і вони платять мало або взагалі ніякого інтересу на невеликих рахунках. Для студентів (які проводять більшу частину свого часу, вивчаючи – не працює), це проблема. Деякі банки пропонують «студент», ощадні рахунки, які допомагають студентам, щоб уникнути зборів, поки вони не отримають роботу, і можуть претендувати на щомісячні відмови плати.

Якщо ви студент, студент аккаунт заощадження на цеглу і мінометних банк або кредитна спілка є відмінним вибором для вашого першого банківського рахунку. Майте на увазі, що обліковий запис може перетворити в «звичайної» обліковим записом в якийсь момент, і ви повинні мати на увазі зборів після цього перетворення.

Цілеспрямований ощадні рахунки

Ви можете заощадити на що-небудь – або нічого, зокрема – в ощадному рахунку, але іноді це корисно виділити кошти для конкретної мети.

Наприклад, ви можете створити заощадження для нового автомобіля, вашого першого будинку, відпустки, або навіть подарунків для рідних і близьких. Деякі банки пропонують ощадні рахунки, які спеціально розроблені для цих цілей.

Основна перевага цих рахунків є психологічним. Як правило, ви не заробляєте більше на свої заощадження (хоча деякі банки і кредитні спілки пропонують пільги для заохочення регулярних заощаджень), але ви можете бути більш імовірно, щоб досягти економії мети, якщо конкретний рахунок прив’язаний до чогось ви цінуєте. Якщо це звучить як щось ви скористатися, зверніть увагу на «ощадний клуб» (або аналогічні) програми. Ви також можете розробити свою власну програму, або ви можете створити «субрахунка» або кілька облікових записів (з описових прізвиськ) в більшості інтернет-банків.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.