Топ 10 помилок планування коледжу Зроблено батьки

Home » Finance » Топ 10 помилок планування коледжу Зроблено батьки

Топ 10 помилок планування коледжу Зроблено батьки

1. Підвищення Ваш Очікуваний внесок сім’ї (EFC)

З мінімальним освітленням в ЗМІ, як планування коледжу отримує в порівнянні з іншими видами фінансового планування, це не дивно, що батьки роблять помилки вліво і вправо. На жаль, так мало часу між народженням дитини і початком коледжу, там, як правило, дуже мало часу, щоб оговтатися від помилок планування коледжу.

ви тільки що ваша перша дитина або великих коледжів витрати тільки через кілька років, це ніколи не буває занадто пізно, щоб переконатися, що ви на правильному шляху. Це було б, безумовно, буде мудрим вкладенням вашого часу, щоб перевірити поточні плани щодо мого списку помилок планування Top 10 коледжу.

Підвищення Ваш EFC

Очікуваний внесок сім’ї (EFC) є частиною доходу і активів, які ви будете чекати, щоб провести в будь-який році до стусанів фінансової допомоги у вашій родині. По суті, фінансова допомога буде тільки покривати витрати залишилися понад вашого EFC.

Хоча це не має ніякого сенсу, щоб спробувати зробити менше грошей, щоб отримати більше фінансової допомоги, це має сенс, щоб переконатися, що ощадні рахунки вашої дитини озаглавлені правильно. Наприклад, 20 відсотків активів на рахунках, що належать дитині (наприклад, рахунки УГМА або UTMA), як очікується, будуть щорічно використовуватися покриває витрати коледжу. Проте, тільки 5,64 відсотка активів, які перебувають в імені одного з батьків, як очікується, буде використовуватися. Ще краще, якщо жоден з активів, що належать прабатьки не очікується, буде використовуватися для дитини (так як там немає місця, щоб позначити це в формі FAFSA).

2. Не схожий Your Time Horizon

На відміну від пенсійних активів, що більшість людей буде поступово руйнують протягом 20-40 років, ви можете розраховувати використовувати свій ощадний рахунок коледжу протягом вікна 2-4 роки. Це означає, що на відміну від вашого пенсійного рахунку, ви не маєте свободу перечекати тимчасову гикавку на інвестиційних ринках.

У той час як більш високі рискоинвестиции можуть бути прийнятними, якщо у вас є десять або більше ліва, поки не потрібні гроші, як ви ближче до фактично необхідності знімати кошти, ви повинні розглянути питання про перехід до менш летючими активів. Недавнє введення в віці на основі рахунків в Розділі 529 планів зробило цей процес автоматичний і відмінний варіант для батьків, які мають обмежений час або інвестиційні знання.

3. Не відриваючи Освітні податкові пільги

Деякі з найбільш щедрих податкових пільг, доступних для середнього класу Америки призначені для планування коледжу. Ці переваги, які можуть або прийти у вигляді податкового вирахування або податкового кредиту, ви можете заощадити тисячі доларів на оплату навчання в коледжі або фінансування Розділ 529 рахунку вашої держави.

Можливо, найбільші податкові пільги, які залишаються невикористаними є Надія Стипендія і навчання Кредит Lifetime, обидва з яких можуть поставити $ 1500-2000 назад в кишеню в податковому час. На жаль, багато батьків зовсім не знають, вони можуть претендувати на ці переваги.

4. Не Використання Студентські кредити

Багато батьків дивитися студентські кредити як незручне знак того, що вони не в змозі заробити достатньо грошей, або не робити хорошу роботу економії, що вони мали. Хоча це іноді може бути, важливо розуміти, що витрати коледжу спіралі швидше, ніж більшість американців можуть наздогнати. Правильно використовуючи правильні федеральні програми кредитування студентів може допомогти батькам і студентам фінансувати вищу освіту за ціною від 3,40 відсотка в рік.

Будь або не думає, що ви в кінцевому підсумку будете брати гроші через програму на кшталт Стаффорда або PLUS кредитів, як і раніше важливо, щоб заповнити форму FAFSA. Це основна форма, яка використовується в офісі фінансової допомоги більшості шкіл, щоб визначити, що ви можете мати право на. Як свідчить старе прислів’я, «найгірше, що може трапитися, що вони не кажуть” ні “!»

5. Недооцінка впливу інфляції

До тих пір поки ви не зрозумієте, як швидко витрати коледжу виходять з-під контролю, це важко зробити адекватну роботу з планування для коледжу. У той час як широка «вартість життя» збільшився або «надувають» на історичному середньому на 2 відсотки в рік, витрати коледжу мають тенденцію до збільшення на 5-6 відсотків щорічно. Це означає, що витрати коледжу ростуть три рази швидше, ніж інші витрати, життєвими і, ймовірно, в три рази швидше, ніж зарплати.

Розуміння правильного вибору інвестицій, а також з використанням рахунків, які призначені для боротьби з інфляцією, такі як Prepaid плани Вартості навчання, мають вирішальне значення для переконавшись, що перебування освіти в коледжі протягом розумного досяжності.

6. Отримання занадто Fancy з вашими інвестиціями

Я не знаю, що це про нас (особливо у чоловіків), що ми наполягаємо йти проти течії речей. Але, на кожні 10 сімей, які я роблю планування коледжу с, там буде один, хто наполягає на нетрадиційних інвестиції за рахунок коледжу дитини. Протягом багатьох років, я бачив все від людей, які вирощують ліски, щоб бути зібрано, коли їх дитина йде в коледж, щоб хтось намагається монополізувати ринок на дебютній картці певного бейсболу гравця.

Не зрозумійте мене неправильно. Це може бути весело і унікальні інвестиції, коли частина набагато більшого інвестиційного портфеля, але вони не є місцем для утворення фонду дитини. Крім того, що велика частина цих інвестицій втратити податкові благополучних статус інших рахунків коледжу користуються, вони також, здається, відгукнеться так часто, як немає.

Менш ніж за двадцять років, поки ви не будете потребувати ваших коштів коледжу, дотримуватися прямі і вузькі. Виберіть прості інвестиції, які отримують роботу; уникати інвестицій ніколи не призначена для планування коледжу.

7. Вибір інвестицій з високими щорічними витратами

На жаль, вартість і витрати більшість взаємних фондів і розділ 529 планів, здається, вимагають наукового ступеня в галузі математики, щоб зрозуміти. Хоча це може бути заманливо випустити з виду цього аспекту планування коледжу, переконавшись, що ваші інвестиції є економічно ефективним має вирішальне значення для забезпечення вашого довгострокового зростання.

Хоча це може здатися, що він має величезний ефект, додаткові 2 відсотки в тарифах може знизити вартість закінчення портфеля на 50 відсотків у порівнянні з періодом в 20 років. Надмірні збори, навіть на добре виконуючу портфель, можуть значно збільшити суму, яку ви повинні будете економити, щоб досягти своїх унікальних цілей планування коледжу.

8. Не використовуючи правильний коледж ощадних рахунків

Можна виділити практично будь-який тип рахунку, з розрахункового рахунку в банку на Roth IRA, як рахунок коледжу для вашої дитини. На жаль, хоча, не всі з цих рахунків створені рівними. Точно такий же взаємний фонд купив в одному типі рахунків може бути схильний до великих оподаткування, ніж якби купили в іншому обліковому записі. Крім того, один рахунок може пошкодити ваші шанси на фінансову допомогу в 4-5 разів більше, ніж інший.

Перший крок у виборі правильного рахунку коледжу, щоб отримати свій словниковий запас прибитий. Ви повинні знати, що різні рахунки і їх основні характеристики.

Для початку, ви повинні переглянути наші профілі півдюжини основних рахунків коледжу. Якщо ви щільно на час, забігати вперед до моєї статті про вибір кращого рахунку коледжу для вашої родини.

9. Використання власних пенсійних фондів, щоб платити за коледж

Друга найбільш травмуючий планування коледжу помилка багато батьків роблять, використовують існуючі пенсійні фонди, щоб заплатити за коледж. Іншими слова, багато батьків беруть розподіл або кредити від 401k або іншого пенсійного плану своєї компанії, як правило, щоб уникнути виймаючи студентські кредити. Щоб додати образу рани, багато батьків теж не продовжити збереження в їх 401ks або ІРА в роки коледжу.

Що робить цю помилку настільки величезна є той факт, що більшість батьків, як правило, роблять це десь між віком 40 і 60. Це залишає болісно короткий проміжок часу, щоб скласти виснажених кошти до виходу на пенсію вмирає для мами і тата. Для багатьох батьків, вони не розуміють, поки не буде занадто пізно, що запозичення проти їх виходу на пенсію фактично відкладає її на 5-10 років!

Якщо ви опинитеся на паркані з рішенням про набіг вашого пенсійного плану, просто пам’ятайте, ці ласі мудрості: Ви завжди будете мати більш легкий час отримати студентський кредит, ніж пенсійний кредит!

10. Найгірша коледж планування Помилка: Зволікання

Безумовно, найбільше планування коледжу гріх ви можете зробити, це зволікання. З дня народження дитини, у вас є близько 18 років, поки ви будете потребувати, щоб придумати якийсь великої готівки. Щороку ви будете чекати, щоб мати справу з тим фактом що підвищує з кишені витрат істотно.

Найважливіший перший крок, який ви повинні почати сьогодні, розраховує, що ваша майбутня вартість буде. Це, в свою чергу, дозволить вам розрахувати, що вам потрібно, щоб зберегти кожен рік, щоб дістатися до цієї мети.

Не зрозумійте мене неправильно. Просто тому, що економія коледжу калькулятор каже вам, що вам потрібно, щоб заощадити $ 250 в місяць, не означає, що ви повинні зробити це, або нічого. Але, знаючи номер, ви в курсі того, як проводиться кожен долар. Навіть якщо ви могли б тільки бути в змозі заощадити $ 100 в місяць, знаючи ваш цільовий номер допоможе вам бути мудрим додатковими грошима, коли ви зіткнетеся з нею.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.