Три Загальні кредитні помилки і як їх виправити

Home » Credit and Debt » Три Загальні кредитні помилки і як їх виправити

Три Загальні кредитні помилки і як їх виправити

Якщо кредит був легко, то кожен матиме VantageScore або FICO бал 850. Але це не так просто, і помилки трапляються. Ваше завдання як споживача кредиту повинен бути достатньо розумні, щоб розрізняти, що правильно, а що це помилка, так що ви можете уникнути їх за всяку ціну.

Кредит Помилка № 1: Co-Підписання

Ні, ні, ні – ніколи не робити. Co-підписання є одним з найбільших помилок, які люди роблять, коли мова йде про захист їх кредитних звітів і оцінки. Коли ви спільно підписати для кредитного зобов’язання, ви берете на себе відповідальність за борг, як якщо б ви були основним позичальником. Крім того, кредит або кредитна карта, для якої ви спільно підписали майже напевно знайде свій шлях на ваших звіти про кредитні операції протягом декількох місяців після відкриття рахунку.

Коли ви спільно підписати, шанси отримати опік вашої щедрості є загрозливо високим – 40%, за даними опитування , проведеного в 2016 році Поінт істоти, якщо ви готові гарантувати оплату по кредиту або кредитної картки , для яких основним позичальник не може претендувати на його або її власної, то вам краще виділити кошти , щоб зробити платежі – тому що ви можете бути покликані зробити це. І ви не можете просто сховатися за те , що ти «тільки» поручителя, оскільки поручитель так само несе відповідальність в якості основного позичальника.

Виправлення: На жаль, немає простих рішень , коли ваш кредит був пошкоджений в результаті спільного підписання зіпсувалися. Іноді ви можете попросити содолжников рефінансувати або погасити борг, але це може бути високий порядок , якщо вони не готові і в змозі зробити це.

Якщо вони не можуть погасити фінансові зобов’язання або рефінансувати борг з Вашого імені, то ваші інші варіанти включають (а) за умови, платежі самостійно, (б) переконати ваш спів боржників продати актив, щоб погасити борг, або (с) в гірших обставинах, можливо, навіть з урахуванням банкрутства. Тому я завжди раджу людям просто сказати немає, коли мова йде про спільну підпису.

Кредит Помилка № 2: Закриття кредитних карт

Закриття кредитної картки, безумовно, має потенціал, щоб пошкодити ваші кредитні бали. Ви не будете втрачати кредит на вік рахунку, коли він буде закритий (що це міф), але ви могли б негативно вплинути на те, що називають в якості «коефіцієнта використання поновлюваного» – в основному, скільки доступного кредитного ліміту Ви маєте витрачено – шляхом закриття невикористаного рахунку.

Кредитний скоринг модель звернути особливу увагу на це співвідношення при підрахунку балів. При закритті невикористаної кредитної картки, ви можете потенційно викликати ваше ставлення залізти непривабливу територію, тому що ви втратите значення невикористаного кредитного ліміту. Сам коефіцієнт розраховується шляхом ділення сукупного боргу кредитної картки сукупних кредитних лімітів на відкриті рахунки кредитної карти.

Наприклад, припустимо, що у вас є чотири кредитні карти з лімітом $ 5000 на кожного, і непогашений баланс між усіма чотирма картами складає $ 5000. Якщо закрити одну карту, ваш доступний кредитний ліміт зменшується від $ 20000 до $ 15000, і ваш коефіцієнт використання відразу перескочити з 25% до 33%.

Виправлення : Якщо ваша кредитна карта рахунок був закритий через – за помилки або навіть ваш власний запит, ви можете бути в змозі переконати емітент кредитної картки , щоб знову відкрити рахунок. Правда, це рішення довгий постріл, але це ніколи не завадить запитати.

Якщо емітент карти не бажаю відновити закритий рахунок, ви можете як і раніше потенційно знищити будь-яку шкоду, заподіяну рахунок кредиту від вищого співвідношення боргу до межі, погасивши залишки від залишився пластика. У тому випадку, якщо ви не можете дозволити собі просто написати великий чек, ви можете бути в змозі зменшити свої збитки, попросивши існуючі емітент карт, щоб збільшити ліміти на свої рахунки.

Кредит Помилка № 3: Застосування для роздрібного магазину кредитних карт

Як правило, найкраще звертатися і відкривати нові рахунки тільки тоді, коли вам дійсно потрібно зробити. Так що, коли курортний сезон катається, і ви згодні відкрити роздрібний магазин кредитної картки, щоб отримати 15% від вашої угоди, які могли б цілком можливо, буде помилкою. Сам по собі акт застосування для відкриття і новий роздрібний магазин карти потенційно може керувати вашої кредитної оцінки вниз через нового кредитного запиту і обмежувальних кредитних лімітів на роздрібних карт.

Роздрібний магазин Кредитні карти славляться спортивні високі процентні ставки і низькі межі. В результаті, це легко використовувати більш роздрібний магазин карти – і, як уже згадувалося вище, коли ваші заборгованості до межі співвідношення підйомів, ваші кредитні бали зазвичай падають.

Виправлення: Якщо ви вже зробили помилку відкриття непотрібної роздрібного магазину кредитної картки, ви не обов’язково повинні поспішати , щоб закрити рахунок – см вище Помилка № 2. Закриття рахунку не скасує вплив на запит, а не видалити обліковий запис з кредитних звітів. Суть в тому, збиток вже було завдано.

Тим не менш, важливо, щоб будь-які роздрібних магазин кредитних карт окупилися в повному обсязі щомісяця. Оборотний баланс від місяця до місяця майже напевно зашкодить ваші результати, принаймні, в деякій мірі. Навіть невеликий $ 300 залишок на роздрібному магазині карти з лімітом в $ 300 потенційно може мати значний вплив (а не в хорошому сенсі) на ваших кредитних балів.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.