Управління процентним ризиком

Home » Investing » Управління процентним ризиком

Управління процентним ризиком

Ризик зміни процентних ставок існує в приносить відсотки активу, такі як кредит або облігацію, в зв’язку з можливістю зміни вартості активу в результаті мінливості процентних ставок. Управління процентного ризику стає дуже важливим, і різні інструменти були розроблені для боротьби з ризиком зміни процентних ставок.

У даній статті розглядається кілька способів, які як підприємства, так і споживачі процентного ризиком керують з використанням різних процентних ставок похідних фінансових інструментів.

Які типи інвесторів, сприйнятливих до ризику процентних ставок?

Процентний ризик являє собою ризик, який виникає, коли абсолютний рівень процентних ставок коливатися. Процентний ризик безпосередньо впливає на вартість цінних паперів з фіксованим доходом. Оскільки процентні ставки і ціни облігацій знаходяться в зворотній залежності, ризик, пов’язаний з підвищенням процентних ставок призводить ціни облігацій падати, і навпаки. Бонд інвестори, зокрема, ті, хто інвестує в довгостроковій з фіксованою процентною ставкою облігації, більш безпосередньо схильні до ризику зміни процентних ставок.

Припустимо, що індивідуум купує 3% з фіксованою ставкою 30-річні облігації на $ 10000. Цей зв’язок платить $ 300 в рік за рахунок погашення. Якщо протягом цього часу, процентні ставки підвищуються до 3,5%, нові облігації платити $ 350 на рік за рахунок погашення, за умови, $ 10000 інвестицій в. Якщо 3% облигационер продовжує тримати свій зв’язок через зрілість, він втрачає на можливість заробити більш високу процентну ставку. З іншого боку, він може продати свою 3% облігації на ринку і купувати облігації з більш високою процентною ставкою. Однак це призводить до інвестора отримувати більш низьку ціну на його продажу 3% облігацій, оскільки вони більше не є привабливими для інвесторів, так як нещодавно випущені 3,5% облігації, також доступні.

На відміну від цього, зміни процентних ставок, також впливають на акціонерний капітал інвесторів, але менше, ніж безпосередньо інвесторів в облігації. Це відбувається тому, що, наприклад, коли процентні ставки ростуть, вартість корпорації запозичення грошей збільшується. Це може привести до корпорації відкладаючи запозичення, що може привести до зниження витрат. Це зниження витрат може привести до уповільнення корпоративного зростання і привести до зниження прибутку і в кінцевому рахунку більш низьких цін на акції для інвесторів.

Ризик процентної ставки не повинен бути проігнорований

Як і при будь-якої оцінки управління ризиками, завжди є можливість не робити нічого, і це те, що багато людей роблять. Однак в умовах непередбачуваності, іноді не хеджування катастрофічне. Так, є вартість хеджування, але яка вартість основного руху в неправильному напрямку?

Достатньо лише поглянути на Orange County, штат Каліфорнія, в 1994 році, щоб побачити доказ пасток ігноруючи загрозу ризики зміни процентних ставок. У двох словах, скарбник Orange County Роберт Цитрон запозичені гроші за нижчими ставками короткострокових і позичив гроші на більш високих довгострокових. Стратегія спочатку була велика, як короткострокові ставки впали і нормальна криву прибутковості підтримувалися. Але коли крива закрутилося і статус підхід перевернутої кривої прибутковості, все змінилося. Втрати Оранж Каунті, і майже 200 державні утворення, для яких Citron керованих грошей, були оцінені в $ 1,6 млрд, що призвели до банкрутства муніципалітету. Це здоровенна ціна, щоб заплатити за ігнорування ризики зміни процентних ставок.

На щастя, ті, хто хоче, щоб хеджувати свої інвестиції від ризику зміни процентних ставок є багато продуктів, щоб вибрати з.

Інвестиційні продукти

Нападники:  Форвардний контракт є основним продуктом для управління процентної ставки. Ідея проста, і багато інших продуктів , описані в цій статті, засновані на ідеї угоди сьогодні для обміну чого – то на певну дату в майбутньому.

Форвардні (ФПС):  FRA заснована на ідеї форвардного контракту, де визначник прибутку або збитку є процентною ставкою. У відповідності з цією угодою, одна сторона платить фіксовану процентну ставку і отримує плаваючу процентну ставку , рівну базовій ставки. Фактичні платежі розраховуються на основі умовної основної суми і виплачуються з періодичністю , встановленої сторонами. Тільки чиста оплата проводиться – програв платить переможець, так би мовити. ФПС завжди погашені грошовими коштами.

користувачі FRA, як правило, позичальники або кредитори з одного майбутньою датою, на якій вони піддаються ризику зміни процентних ставок. Серія ОЛР схожий на своп (обговорюється нижче); Однак, в своп всі платежі за тією ж ставкою. Кожна FRA в серії за ціною з різною швидкістю, якщо тимчасова структура не є плоскою.

Ф’ючерси:  Ф’ючерсний контракт схожий на форварда, але він надає контрагентам з меншим ризиком , ніж форвардний контракт – а саме, зменшення дефолту і ризику ліквідності в зв’язку з включенням посередника.

Змінює:  Так само , як це звучить, своп являє собою обмін. Більш конкретно, процентний своп виглядає як поєднання ОЛР і включає в себе угоду між контрагентами для обміну наборів майбутніх грошових потоків. Найбільш поширений типом процентного свопу є простим процентним свопом, який включає в себе один учасник платить фіксовану процентну ставку і отримувати плаваючу ставку, а інша сторона платить плаваючу ставку і отримувати фіксовану ставку.

Параметри:  Параметри управління процентної ставки є опціонними контрактами , для яких основною безпеки є борговим зобов’язанням. Ці інструменти можуть бути використані для захисту сторін , що беруть участь в кредит з плаваючою ставкою, наприклад, іпотечні кредити з регульованою процентною ставкою (ARMS). Угруповання опціонів процентних ставок, називається цоколем процентної ставки; поєднання процентних ставок Пропоновані можливості згадується як стать процентних ставок. Загалом, кришка як виклик і підлогу, як пута.

Свопціони:  свопціони, або варіант заміни, це просто можливість увійти в своп.

Вбудовані опції:  Багато інвесторів стикаються процентні похідні інструменти управління з допомогою вбудованих опцій. Якщо ви коли – небудь купили зв’язок з наданням виклику, ви теж в клубі. Емітент вашої відзивної облігації страхує , що якщо процентні ставки знижуватися, вони можуть зателефонувати в вашої зв’язку і випустити нові облігації з більш низьким купоном.

Кришки:  Ковпачок, також званий стелею, є опціоном на процентній ставці. Приклад його застосування буде позичальник збирається довго, або платити премію , щоб купити шапку і отримувати готівкові платежі від хребтової продавця (короткий) , коли довідкова процентна ставка перевищує ставку виконання ЄСП. Платежі призначені для компенсації збільшення процентної ставки по кредиту з плаваючою процентною ставкою.

Якщо фактична процентна ставка перевищує швидкість удару, продавець оплачує різницю між ударом і процентної ставки, помноженої на умовну принципала. Ця опція «кришка», або встановити верхню межу на процентні витрати власника.

Ковпачок процентної ставки насправді ряд варіантів компонентів, або «капає», для кожного періоду угоди кришки існує. Капає розроблений, щоб забезпечити хеджування зростання процентну ставку, таких як Лондонська міжбанківська ставка (LIBOR), за вказаний період.

Поверхи:  Так само , як опціон вважається дзеркальним відображенням опціону, стать є дзеркальним відображенням ковпачка. Дно процентної ставки, як ковпачок, насправді ряд варіантів компонентів, крім того, що вони ставляться опціями і компонента серії називаються «floorlets.» Той , хто довго, підлогу виплачується по зрілості floorlets , якщо базова ставка нижче страйком на підлогу в. Кредитор використовує це для захисту від падіння ставок по видатному кредиту з плаваючою ставкою.

Нашийники:  Захисний комір може також допомогти управляти ризиком процентної ставки. Забуріванія здійснюється одночасно купувати шапку і продавати підлогу (або навпаки), так само , як комір захищає інвестор , який довго на складі. Комір з нульовою вартістю також може бути встановлений , щоб знизити витрати на хеджування, але це зменшує потенційний прибуток , яка буде користуються в рух процентної ставки в вашу користь, як ви поставили стелю на вашій потенційного прибутку.

Суть

Кожен з цих продуктів дає можливість хеджування ризику зміни процентних ставок, з різними продуктами більш придатними для різних сценаріїв. Там немає, проте, безкоштовний обід. З будь-яким з цих варіантів, один дає кою-що – або гроші, як премії, виплачувані опціони, або витрати, що прибуток один зробив би без хеджування.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.