Цей план помилки Найбільш поширений бізнес

Home » Small Business » Цей план помилки Найбільш поширений бізнес

Бізнес-план Основи: Написання Проекція про рух грошових коштів

Читаючи ці загальні помилки бізнес-план, перш ніж писати один зробить завдання набагато простіше – і дати новий венчурний бізнес набагато більше шансів на успіх.

Найбільш поширені помилки бізнес-плану є:

1) Не турбувати, щоб написати один.

Це, безсумнівно, найбільш поширена помилка. Підприємці робітники так це природно, що вони хочуть отримати з речами і змусити їх зробити – особливо, коли вони мають уявлення про те, що вони схвильовані гуде навколо в їх головах.

Але хто не чув прислів’я «Той, хто не в змозі планувати плани на провал?» І ось доля майже кожен бізнес хтось починає без бізнес-плану; відмова. Так що так, вам потрібно написати бізнес-план.

Вам не обов’язково потрібен повномасштабна офіційну версія бізнес-план професійно упакований в сполучному (дивіться наступний пункт про мету), але ви повинні мати один.

2) Не будучи чітке уявлення про мету вашого бізнес-плану.

Бізнес-план по суті є вирішенням проблеми, то проблема в тому, як ви збираєтеся перетворити ваше бачення успішного бізнесу в реальність.

Так чому ж ви підготовки бізнес-плану? Чи є це, щоб переконати потенційний кредитор, щоб дати вам бізнес-кредит? Залучення інвесторів? З’ясуйте, якщо ваш новий бізнес-ідея дійсно може перетворитися в життєздатний бізнес? Подавати в якості плану для вашого успішного запуску?

Мета бізнес-плану вплине на все, від кількості досліджень, ви повинні зробити через те, що форма готового плану буде виглядати (і що ви будете робити з ним).

Якщо все, що ви хочете зробити, це з’ясувати, якщо бізнес-ідея хороша, що може бути варто працювати бізнес-план про, використовувати ці п’ять питань, щоб сказати, якщо ваш бізнес-план ідея стоїть.

3) Не маючи чіткої бізнес-моделі.

Успішний бізнес повинен приносити прибуток.

Це мене дивує, як багато людей, які починають малий бізнес, здається, не зрозуміти цей основний факт – чи неймовірно вміли ігноруючи його.

Планування продати щось це не бізнес-модель; бізнес-модель являє собою план для отримання доходів понад ваших витрат. Ви можете зробити кращий мишоловку в світі, але якщо це буде коштувати вам 90 $, щоб кожен з них, і люди тільки готові платити $ 10 за один, немає ніякого сенсу робити це як бізнес.

Всі кошти, якщо вона дає вам особисте задоволення і ви відчуваєте, що вартість є справедливою, зробити це. В іншому випадку, забудьте про це і перейти до ідеї бізнесу, який дійсно має потенціал прибутку.

Професійні та сервісні підприємства можуть бути реальними тупикові пастки, якщо ви не маєте чіткий бізнес-модель створена. Якщо це вид бізнесу, ви починаєте, CJ Хайден пояснює, як встановити вигідні бізнес-модель для таких підприємств в Чи є Ваш бізнес-модель працює?

4) Чи не робити досить досліджень.

Ваш бізнес-план тільки збирається бути настільки ж добре, як дослідження ви поклали в неї. Для того, щоб відповісти на центральне питання «Чи буде це працювати?» Ви повинні знайти відповіді на цілий кластер інших питань, від «Які сучасні тенденції в цій галузі?» «Як же станеться це справа лічильник, що його конкуренти роблять?» І тим більше завершити відповіді на питання, тим краще підготовлені ви будете або почати новий бізнес або відкласти цю ідею і рухатися далі.

Кожен розділ бізнес-плану буде потрібно дослідження для Виконавче резюме винятком. На щастя, багато хто з необхідних досліджень можна зробити в Інтернеті, але немає обійти той факт, що написання бізнес-плану є багато роботи.

Якщо ви збираєтеся почати свій бізнес в Канаді, ви знайдете мій Написання плану серії бізнес особливо корисно, тому що інструкції з написання кожного розділу бізнес-плану включають в себе пропозиції щодо ресурсів, які допоможуть вам знайти необхідну вам інформацію.

5) Не звертаючи уваги на реалії ринку.

Ви і те, що ви хочете зробити, це тільки одна половина рівняння запуску успішного бізнесу. Ринок інший.

Я сказав (і написано) це багато багато разів, але варто повторити; Ви можете мати найкращий продукт або послугу в усьому світі для продажу, але це не має значення, якщо ніхто не хоче купити його.

Це одна корінна порода, необоротна ринок реальність.

Тому вкрай важливо, щоб ви ринок перевірити ваш продукт або послугу, перш ніж намагатися будувати бізнес на продаж.

Якщо ви хочете продати продукти, спробувати продавати їх на місцевих майданчиках, таких, як фермери або блошиних ринках і в місцевих торгових виставках, продаж невеликих партій в Інтернеті через eBay або Etsy, за допомогою фокус-груп, щоб оцінити інтерес, або роздавати безкоштовні зразки і збір НАРОДНИХ відгуки про них.

Якщо ви хочете продати послуги, опитування потенційних груп інтересів або фокуса можуть добре працювати. Do-It-Yourself Market Research пояснює, як ви можете зробити своє власне дослідження ринку, в тому числі рад по розробці обстежень і запитальників.

Конкуренція інший ринок реальність, яка повинна бути розглянута належним чином у вашому бізнес-плані.

Це не досить просто вказати на те, хто вони є; Ви повинні вивчити те, що конкуренція робить і пояснити конкретно, як ви збираєтеся протистояти тому, що вони роблять, щоб виграти частку на ринку.

І ви повинні переконатися, що ви приймаєте до уваги всі змагання. Не просто думати про тих конкурентів, які працюють точно такий же вид бізнесу; думаю, в бічному напрямку, теж, щоб переконатися, що ви ідентифікувати всіх конкурентів. Наприклад, потенційний квітковий магазин не просто конкурувати з іншими квітковими магазинами в певній галузі; він також конкурує з усіма іншими місцевими компаніями, які продають квіти, в тому числі продуктових магазинах і великих супермаркетів роздрібної торгівлі та інтернет-продавців квітів.

Це не означає, що ви повинні перерахувати кожен потенційний конкурент в ваш бізнес-план і пояснити, як ви збираєтеся виграти змагання з ними, але ви повинні перерахувати і пояснити, як ви збираєтеся мати справу з потенційною загрозою кожен тип конкуренції, по крайней мере.

6) Чи не робити ретельну підготовку звітності.

Коли ви дивитеся на Записавши Фінансовий план Розділ бізнес-плану, ви побачите, що вам потрібно зібрати три фінансової звітності;

  • про прибутки і збитки,
  • проекція грошового потоку
  • і баланс.

Щоб зробити це, вам потрібно з’ясувати, скільки грошей вам потрібно, щоб почати і управляти своїм бізнесом і зробити обґрунтовані припущення про те, скільки грошей ваш новий бізнес принесе протягом першого року експлуатації.

Є дві найпоширеніші помилки люди роблять, коли вони вирішувати це розділ бізнес-плану.

Перша не реаліст про свої витрати. Люди часто йдуть з витрат повністю або недооцінювати вартість певних витрат. Ретельне дослідження дозволить запобігти цю помилку.

Другий надмірно оптимістичними щодо перспектив вашого нового бізнесу. Звичайно, ви сподіваєтеся, ваш новий бізнес буде робити добре. Ви б не вибрали, щоб почати інакше. Але ви не повинні дозволити вашому оптимізму приведе вас створити занадто райдужні прогнози руху грошових коштів.

7) Налаштування бізнес-плану в бік після того, як ви написали це.

Якщо ви пишете бізнес-план, використовувати його, щоб отримати кредит і ніколи не дивитися на нього, ви витрачаєте більшу частину своєї вартості. Бізнес-план є просто; план, як ваш новий бізнес буде успішним.

Розглядати його як першого документа планування вашого нового бізнесу і в міру просування через період запуску і за його межами, редагувати і додавати до нього в міру необхідності. Пара хороших перших доповнень до свого бізнес-план є заява Бачення і місія; створення цих зміцнить ваші цілі і переконайтеся, що ви не отримуєте відволікатися.

Ваш оригінальний бізнес-план буде також корисним довідковим документом, коли ви робите постійний бізнес-планування успішного ведення бізнесу необхідно. Наприклад, див Quick-Start Планування малого бізнесу для отримання інструкцій про те, як створити план дій для малого бізнесу.

Пам’ятайте, що не кожен бізнес-план варто обробки

Відповідь на головне питання: «Чи буде це працювати?» не завжди позитивно.

І це прекрасно. Це означає, що бізнес-план виконує свою роботу показувати вам чи ні бізнес-ідея варто робити і заощаджуючи потенційно величезні суми грошей і часу.

Але, як правило, це відкриття відбувається в процесі роботи через бізнес-план, а не в кінці. І цей час, щоб кинути розробку цього конкретного плану.

Якщо ви виявили, наприклад, що ринок пропонованого вами продукту насичується в той час як ви працюєте на аналіз розділі бізнес-плану конкурентному, немає ніякого сенсу в продовженні і збирається неприємності готуються фінансових – що кінь виграла » т бігти і ваш час набагато краще витратити придумують інший бізнес-ідеї, які можуть бути більш працездатним.

Наполегливість і рішучість великі риси для підприємців, щоб мати – поки вони не перетворяться в дурне завзятість і тримати вас від досягнення того, що ви могли б бути досягнення. Це може бути гіршим бізнес-план помилка всіх.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.