Чи буде пенсійний план Уоррена Баффета Робота для вас?

Home » Investing » Чи буде пенсійний план Уоррена Баффета Робота для вас?

 Чи буде пенсійний план Уоррена Баффета Робота для вас?

Це не важко знайти людей, готових роздавати гроші поради, але якщо Уоррен Баффет запропонував деякі пенсійні поради, ви б слухати? З чистою вартістю понад $ 90 млрд, його рада може тримати більше ваги, ніж більшість, але це буде працювати для вас?

90/10 Стратегія Баффета

У 2014 листі до своїх акціонерів, це Баффет сказав:

Моя порада піклувальника не може бути простішим: Покладіть 10% грошові кошти в короткострокових державних облігаціях і 90% в дуже низьких цінах фонду індексу S & P 500. (Я пропоную [час акції-символ = VFINX] Vanguard в.) Я вважаю, що довгострокові результати тресту від цієї політики будуть вищими за ті, досягається більшість інвесторів, будь то пенсійні фонди, інститути або приватні особи, які використовують менеджер високого гонорару ,

 

Давайте розберемо це вниз. По-перше, індексний фонд взаємний фонд або Біржові фонд, який слідує за виконання будь-якого показника. В цьому випадку Баффет вказує індексний фонд, який відстежує продуктивність S & P 500. Коли S & P 500, зростає, так що робить індексний фонд. Він пропонує інвестувати 90 відсотків ваших грошей на фондовій основі індексного фонду.

Баффет пропонує інші 10 відсотків збирається короткостроковий фонд державних облігацій. Фінансові консультанти рекомендують використовувати фонди облігацій для забезпечення безпеки і стабільності доходів. Якщо загальні фінансові ринки вдарили важку ділянку, фонди облігацій часто не страждатимуть так само, як фонди акцій.

Уникайте збори фонду

Нарешті, Баффет підкреслює, «низьку вартість.» Інвестиція не є безкоштовною. Якщо у вас є фінансовий консультант, вони часто будуть стягувати плату, і якщо ви інвестуєте в пайові фонди, ETF, або деякі інші інвестиційні продукти, ті приходять з гонорарами. Деякі споживачі вважають себе удар з подвійними податками, як вони платять фінансовий консультант і фонд збори.

Тарифи складаються швидко. Розглянемо 25-річний, який має пенсійний рахунок з $ 25,000 балансом. Вони додають $ 10 000 щороку і отримати 7-процентну норму прибутку і вийде на пенсію в 40 років. Якщо ця людина платить 1 відсоток в зборах, це коштуватиме їм близько $ 600000 в тарифах за 40 років.

Інвестиції в більш низьких витратах коштів, як окреслює Баффі, може врятувати цій людині більше, ніж $ 200000 в тарифах дозволяючи йому / їй піти близько $ 340000 багатшими.

всупереч загальноприйнятій

пенсійний план Баффета не отримає світиться рекомендації від деяких з фінансового консультування співтовариства. Здоровий глузд говорить, щоб урізноманітнити, використовуючи комбінацію акцій, облігацій і міжнародних фондів. Пенсійні портфелі часто заповнені сумішшю коштів, набагато більше, ніж 2, щоб уникнути ризику однієї області ринку діяти гірше.

Багато фінансові радники також беруть питання з зважуванням Баффета. Вони стверджують, що спеціально для клієнтів, пізніше в житті, його стратегія ставить занадто багато ваги на ризиковані акції на основі фондів, де 1 спад може знищити пенсійні заощадження на довгі роки.

Одним з добре відомого правила говорить інвестувати відсоток свого портфеля в фондах облігацій, рівних ваш вік. Якщо ви 50 років, інвестувати 50 відсотків в облігації або фонди облігацій. Фінансові консультанти, як правило, вважають, що це занадто консервативний і занадто спрощеним, але вони кажуть, що рада Баффета є занадто ризикованим.

І, нарешті, вони, швидше за все, стверджують, що, коли ви коштує $ 90 млрд, ваша інвестиційна стратегія відрізняється від того, хто має кілька сотень тисяч в загальному обсязі заощаджень в найбільшою мірою.

Шо тобі варто зробити?

Ви не можете контролювати з інвестиційними ринками будуть робити в майбутньому, але ви можете контролювати витрати, які ви платите.

Більш високі збори рідко рівні більш високий прибуток, так, коли ви вибираєте кошти для 401 (к) або іншого пенсійного фонду, вибрати індексні фонди з низькими зборами. Якщо ви використовуєте фінансовий консультант, запитайте їх про їх зборах. Якщо загальна сума зборів значно вище 1 відсотка, ви могли б платити занадто багато, але як-небудь, оцінити те, що ви отримуєте за плату, яку ви платите.

Загалом, більш складної вашої фінансової ситуації, тим більше вона має сенс платити більш високу плату. На початку життя, коли у вас є відносно низький баланс, робо-консультанти, можливо, варто розглянути.

По-друге, не піддавайтеся на думку, що ви можете перемогти ринок. Дослідження показують, що протягом довгого часу, ваша продуктивність буде в значній мірі відображають ефективність ринку в цілому. Платіжний високі збори інвестиційних професіоналів, які намагаються обіграти ринок, ймовірно, не окупиться.

Це про простоту

інвестиційний тезу Баффета завжди про простоту. Створити стратегію, яка є недорогим, простим для розуміння, і заснована на тому, що десятиліття досліджень показують, щоб бути правдою. Найкраще, щоб знайти фінансовий консультант, якому ви довіряєте і створити план спеціально для вас, але пенсійний плану Баффета був успішний пенсійним Playbook не тільки для себе, але і багатьох інших протягом багатьох років.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.