Чи використовуєте ви вашої кредитної картки Нагороди Окуляри Wrong?

Home » Credit and Debt » Чи використовуєте ви вашої кредитної картки Нагороди Окуляри Wrong?

Чи використовуєте ви вашої кредитної картки Нагороди Окуляри Wrong?

При правильному використанні, гарна винагорода кредитної карта може допомогти вам майданчик вашого банківського рахунку, оновити свою відпустку, фінансувати безкоштовну поїздку або голить вартість ваших витрат. Багато нагороди карти в ці дні пакета так багато значення в свої заохочувальних програми ви могли б потенційно піти з сотнею доларів коштує халяви – особливо, якщо ви використовуєте карту для більшості ваших витрат, а потім погасити залишок у повному обсязі щомісяця.

Якщо не звертати увагу на те, як ви збираєте і витрачати свої важко зароблені бонусні очки, хоча, ви можете закінчити залишаючи вільні гроші на столі. Ось шість способів, якими Ви могли б використовувати свої карти нагороди точки неправильно, не усвідомлюючи цього.

Ви не відстежуєте , як ви заробляєте їх. Для того, щоб зробити більшу частину вашого винагороди кредитної картки і заробити як можна більше милі або точки , як це можливо, ви повинні скористатися будь-якою можливістю бонуса ви отримаєте. Для деяких карт, це означає , що відстеження витрат і використання вашої карти для кожної покупки , що заробляє бонус нагороди. З іншими картами, це означає , що , користуючись окремими повноваженнями бонусів, таких як викуп бонуси або бонусних балів для витрат певну суму.

Ви витрачаєте свої окуляри на товари. Більшість заохочувальних карток дозволяють торгувати в ваших нагороди точок для вільних товарів, такі як побутова електроніка або побутове начиння. Але значення викупу для цих видів заохочень покупок, як правило , страшно – особливо по порівнянні з більш високими варіантами значень, наприклад , як поїздки. Наприклад, в залежності від вашої кредитної картки, 50,000 нагороди точок можуть купити вам цифрову камеру $ 250, подарункові карти $ 500 або літак квиток на $ 750. Для того, щоб отримати більш високу норму прибутку на купівлі заохочень, перевірте керівництво погашення вашої карти і вибрати нагороди , які купують вам більше з меншою кількістю очок.

Ви витрачаєте окуляри на недорогому подорожі. Крім того , ви будете вичавлювати більше значення з ваших нагород точок , якщо ви використовуєте їх для більш тривалих польотів або дорогих готелів. Наприклад, готель кредитної картки може стягувати однакову кількість очок, незалежно від того , є чи ви залишаєтеся в кімнаті, регулярно коштує 100 $ за ніч або $ 400 за ніч. Для того, щоб отримати максимальну віддачу від нагороди карти, зберегти ваші окуляри для дорожчий поїздки , які в іншому випадку варто було б вам пакет готівкою.

Ви витрачаєте гроші , щоб викупити свою «вільну» нагороду. Деякі нагороди карти вимагають , щоб пройти через емітента карти , щоб замовити нагороди фінансуються за рахунок поїздок, а потім стягувати плату викупу , якщо ви робите це по телефону. Для того, щоб уникнути отримання платити за спокутуючи свої нагороди, зарезервуйте ваше подорож через інтернет – нагороди вашої карти емітента порталу або вибрати проїзний , який дозволяє забронювати подорож самостійно і отримати компенсацію за нього.

Ви compartmentalizing своїх програм заохочень. Багато кредитні карти дозволяють передавати ваші окуляри на інші програми лояльності, такі як авіакомпанії програми часто льотчик. Але якщо ви не скористатися цим сервісом, ви могли упустити можливість придбати безкоштовний проїзд швидше або отримати більше користі від ваших заохочень заробітку. Наприклад, якщо вам просто потрібно пару сотень очок , щоб купити безкоштовну поїздку на вашій улюбленій авіакомпанії, ви можете використовувати додаткові очки , у вас є залишки від вашої нагороди карти. Торгові точки між різними програмами лояльності також дає вам більше гнучкості , так що ви не повинні обмежувати , де і коли ви подорожуєте.

Ви також можете виявити, що ваша кредитні карти нагорода точка коштує більше, коли ви переносите їх в іншу програму.

Ви їдете нагороди невикористані в рахунку. Це одна річ , щоб зберегти ваші нагороди , поки ви не маєте достатнього кількості миль або очок , щоб придбати більшу поїздку. Але якщо ви нехтуючи свої нагороди без поважної причини, ви могли б вітер втратити їх взагалі. Багато нагороди закінчуються вже через кілька років в ваш профіль, в той час як інші карти відновлювати нагороди щороку , тільки якщо продовжувати використовувати свою карту. Ви також можете пошкодуєте збирали свої окуляри , якщо ваш емітент скорочує вартість ваших нагород точок , перш ніж ви навіть спокутували їх.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.