Чи потрібно мені заощадження в банку, якщо у мене інвестиції?

Home » Investing » Чи потрібно мені заощадження в банку, якщо у мене інвестиції?

Чи потрібно мені заощадження в банку, якщо у мене інвестиції?

Життя є спосіб кинути дорогий сюрпризи нашого шляху, чи передбачає це автомобілі ломка або кондиціонери зі збоями будинку. Коли ці незаплановані рахунку спливають, важливість економії стає очевидною. Ось чому це важливо мати резервний фонд для тих непередбачених витрат.

В ідеалі, що резервний фонд повинен містити достатньо грошей, щоб покрити де-небудь від вартості трьох до шести місяців витрат на проживання. Деякі люди навіть піти так далеко, щоб носок геть варто рік законопроектів. У будь-якому випадку, справа в тому, щоб мати джерело негайно наявних готівкових коштів, так що, коли непередбачені удари, ви не змушені вдаватися до заборгованості, щоб покрити ці раптові витрати.

Проблема з збереження грошей під замком в ощадному рахунку, однак, полягає в тому, що робити це, безсумнівно, каскадер його зростання. У ці дні, ви будете щасливі, щоб виграти 1% річних на традиційній ощадний рахунок, в той час як якщо б ви були вкладати гроші на фондовому ринку, ви легко можете побачити середній річний повернення 7% або більше.

У короткостроковій перспективі ця різниця не має значення. Але давайте уявимо, що ви зможете заощадити до $ 20000, і ви тримаєте його в банку протягом 30 років, весь час заробляючи 1% річних на цю суму. Після трьох десятиліть, що $ 20000 буде рости приблизно до $ 27000. Тепер, замість того щоб тримати ці гроші в банку, скажімо, ви інвестувати і заковика, що 7% середній річний дохід ми тільки що говорили. Після 30 років, ви б сиділи на $ 152000 – досить різницю.

Очевидно, що є багато, щоб бути втрачені, тримаючи гроші в банку. Тому виникає питання: Вам дійсно потрібно, що резервний фонд, якщо у вас є інвестиційний портфель до водопровідної?

Захист вашої основної

Є дві причини, чому це розумно, щоб зберегти свої надзвичайні заощадження в банку. По-перше, ощадні рахунки легко доступні. Вам не доведеться чекати, щоб ліквідувати активи, щоб отримати готівку, а, як правило, ви можете захопити ваші гроші на місці, якщо виникне така необхідність.

Ще одна перевага підтримки вашого надзвичайного фонду в банку є те, що ви не ризикуєте втратити основний – за умови, що ви не перевищуючи межу FDIC. Іншими словами, якщо ви будете дотримуватися $ 20000 в банку, ця сума не може йти вниз – він може йти тільки вгору.

Коли ви інвестуєте, з іншого боку, завжди є ризик, що ви втратите на деяких принципала. Але ще більший ризик того, щоб взяти виведення грошей в той час, коли ринок вниз.

Уявіть собі, ви випадково зіткнулися з ремонтом квартир, ситуація протягом тижня, коли ринок займає значне падіння. Якщо вам потрібно оплатити підряднику відразу, і ви змушені продавати інвестицій в збиток, щоб отримати ці гроші відразу, що гроші, які ви будете цілуватися до побачення.

Можна заперечити, що приймаючи випадкові втрати варто через потенціал для більш високої прибутковості. А в деяких випадках, можливо, ви маєте рацію. Але в тому, що насправді ризик ви готові прийняти?

Тим НЕ менше, маючи надійний інвестиційний рахунок і не резервний фонд не є гіршим ситуації ви можете поставити себе в. Уявіть , що ви витрачаєте $ 5000 на місяць, в цьому випадку ваш резервний фонд повинен впасти де – то в $ 15000 до $ 30000 діапазону. Якщо у вас є $ 5000 в банку , але $ 80000 інвестицій, давайте подивимося правді в очі – ви все ще в дуже хорошій формі. І якщо ви дійсно вітер з втратою, не тільки у вас є хороша подушка, але ви , ймовірно , відновити в якій – то момент. Але якщо ви сидите на $ 15,000 за все , ви краще мати гроші в банку, а потім покласти будь-які додаткові кошти , ви набираєте в інвестиційний рахунок.

Нарешті, в той час як це розумно мати спеціальний резервний фонд, ви не хочете йти за борт, або. Там є такою річчю , як і занадто багато грошей в готівці, так як тільки ви , що мережа безпеки встановлені, переконайтеся , щоб почати інвестувати решту своїх заощаджень для поліпшення довгострокових доходів.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.