Чи Самогубство страхування життя Обкладинка політики?

Home » Insurance » Чи Самогубство страхування життя Обкладинка політики?

Table of Contents

Може страхування життя бути зібрані після самогубства?

Чи Самогубство страхування життя Обкладинка політики?

Залежно від того, коли поліс страхування життя був придбаний, страхування життя все ще може виплатити на користь смерті після самогубства. Як правило, якщо поліс страхування життя набувається протягом двох років до самогубства, у зв’язку з втратою годувальника не може бути оплачений. Ми розглянемо всі, що потрібно знати, щоб допомогти вам зрозуміти, якщо компанія зі страхування життя буде як і раніше платити на користь смерті, коли причиною смерті є самогубство.

За оцінками, 250000 чоловік в рік в Сполучених Штатах стають терористами в живих, один з найболючіших ситуацій, щоб мати справу з. Втрата кого ви любите, і всі питання, які приходять з цією втратою дуже важко вирішувати. Маючи справу з відмовлено страхового відшкодування в умовах такої трагедії є додатковим спустошення, що можна було б сподіватися, щоб не мати справу з.

Фактори, які необхідно враховувати при Розуміння того, як працює страховий поліс Життя за смерть претензії Suicide

Страхова компанія може або не може виплатити бенефіціар поліса страхування життя в разі самогубства , в залежності від обставин, основний фактор є наявністю двох статей , знайдених в полісі страхування життя:  The Suicide Положення та п безспірності .

Чи будуть бенефіціари поліса страхування життя отримати платіж, якщо смерть через самогубство?

Самогубство може бути покрита за рахунок страхування життя в багатьох випадках, однак положення в поліс страхування життя, які призначаються, щоб зупинити людей від тільки покупки політики, тому що вони хочуть, щоб залишити гроші в їхній родині після самогубства.

Для того, щоб уникнути людей , що використовують це як стратегія , щоб залишити гроші від страхування життя їх бенефіціара після запланованої смерті, є деякі основні правила на місці.

Самогубство і страхування життя

Згідно з останніми наявними даними про самогубство з боку CDC в США в 2014 році було більше 40 000 випадків смерті від самогубства .

Самогубство шокує і часто непередбачені люди залишилися позаду. Це жахлива трагедія. Природно, це було б справедливо , щоб члени сім’ї , залишені актом самогубства повинні бути в змозі отримати вигоду зі страхування життя, проте для того , щоб зробити це, деякі умови повинні бути виконані , щоб забезпечити виплату від контракту. На жаль, протягом перших двох років будь-якого поліса страхування життя, є пункт відомий як незаперечний пункт , в результаті цього пункту, то страхова компанія може оскаржити і спростувати претензії з кількох причин, однією з яких є самогубством.

Конкурсний Період в області страхування життя і як вона впливає на передсмертну Claim

Незаперечним положення в поліс страхування життя є однією з основних причин, що вимога буде відмовлено у страховій компанії протягом перших двох років політики, що знаходиться в силі. За даними Національної асоціації страхових комісарів (NAIC), це може включати в себе після смерті в результаті самогубства. Незаперечна положення дозволяє компанії зі страхування життя, щоб заперечувати претензії в період змагальності. Змагальний період викладено в статті, як правило, на термін від двох років після початкової дати покриття страхового поліса першого початок.

Після того, як термін безперечного пункту пройшло, то страхування життя вимога стає «незаперечно», за винятком дуже серйозних проблем, як шахрайство або введення в оману. Ви повинні зв’язатися зі своїм представником служби страхування, щоб дізнатися точну інформацію про вашу політиці і термін дії застереження у вашій конкретній ситуації.

Чи буде страхова компанія Life Відхилити Претензію Якщо смерть через самогубство?

Якщо політика була в силі менш ніж за два роки протягом змагального періоду страхування життя, то страхова компанія може розслідувати скаргу, а потім заперечувати претензії на страхування життя, якщо самогубство є причиною смерті відповідно до NAIC. У доповненні до незаперечного пункту, поліс страхування життя може також мати Suicide положення або статтю. Положення самогубства розглядається умова виплати або виключення через самогубство конкретно.

Він також часто приходить з двома-річним терміном за виключення виплат через самогубство. Якщо ваша політика містить пункт самогубства, то вимога може бути відмовлено в умовах пункту, які, як правило, йдеться про те, що ні смерть вигоди не буде виплачуватися, якщо застрахований здійснює самогубство чи самогубство є причиною смерті.

У той час ви купуєте поліс страхування життя, ваш представник страхового зобов’язаний пояснити всі ці положення і умова політики для вас, а також інших винятків у вашій політиці страхування життя, як частина процесу покупки.

Є Самогубство Передбачається і Пункт безспірності те ж саме?

Ні, пункт самогубства і пункт безспірності не те ж саме. Пропозиція безспірності ширше і стосується здатності страховиків оскаржити або спростувати страхування життя претензію в період змагальності. Інші причини, крім самогубства також адресується, такі як смерть під час незаконного акту або спотворення інформації, а також потенціал для «зловживання наркотиків і алкоголь» пункту. Це дуже важливо, щоб отримати точні специфіку поліса страхування життя придбаного при підписанні договору страхування життя так, що ви не до кінця з сюрпризами, або мати претензії відмовлено.

Коли буде поліс страхування життя окупитися Suicide

Після самогубства періоду надання, або змагальний періоду закінчився, який, як правило, два роки з дати покупки нової політики, то поліс страхування життя може оплатити претензії до самогубства. Політика повинна виплатити на користь смерті бенефіціарів. Щоб зрозуміти ваші умови політики, ви можете також перевірити розділ Винятки цієї політики, так як положення самогубства може бути різним для кожної політики.

Приклад Коли поліс страхування життя буде платити Претензію Коли причина смерті Самогубство

Якщо немає виключення або застережень в силі в момент смерті, що виключає самогубство.

Джон і Мері придбали 10-річну політику страхування життя терміну, коли вони одружилися, вони заплатили свої внески і все ту ж політику в силі. 5 років по тому, Марія була діагностована депресія, хоча вона була в лікуванні і робив добре, один день, багато шок сім’ї, вони виявили, що вона вчинила самогубство. Джон був спустошений, члени сім’ї допомогли йому отримати справи все Мері в порядку, і виявили, що їх поліс страхування життя. Незважаючи на те, що гроші не допомогли з його руйнівної втратою, сім’я була здивована і заспокоювала, коли вони дізналися, що страхова компанія не буде платити претензії, навіть якщо причина смерті в результаті самогубства, оскільки це положення самогубства більше не застосовується.

Приклад страхової компанії Заперечення Претензії суїцидів

Джеф тримав поліс страхування життя протягом останніх 20 років, коли прийшов час, щоб відновити свою політику, він вирішив, що так як це було 20 років, то ж саме суспільство страхування життя тепер може запропонувати кращу політику, тому він зробив деякі дослідження і переключився на інший вид політики з тієї ж страхової компанії. Через рік він наклав на себе руки, він не розумів, що, оскільки він переключив поліс страхування життя змагальний період був скидання, і положення суїцид в даний час застосовується. Його сім’я була позбавлена ​​претензії.

Приклад випадок страхової компанії мічення Смерть Самогубство і добивання Претензії

Це реальний приклад ситуації, коли страхова компанія оцінюється смерть як самогубство, але тоді це було пізніше встановлено, що причина смерті була випадковою. Тодд Пірс був діагностований рак шкіри в 1999 році десять років по тому, Тодд був на дорозі поїздки, і він був залучений в фатальною автомобільної аварії. Страхова компанія назвала аварію як самогубство, і хотіла, щоб відхилити вимогу. Дружина Тодда Джейн не могла повірити, що вони називали його смерть самогубством. Вона вирішила, щоб отримати допомогу адвоката, і, як наслідок, страхова компанія в кінцевому підсумку встановлення з нею, а не в суд. Більшість людей не мають доступу до адвоката за розумною ціною, на додаток до руйнівних обставин самогубства, вони часто і не обов’язково намагатися боротися за заперечення страхування життя претензії через самогубство. В цьому випадку, місіс Пірс був хоробрий і боровся за її врегулювання. Це рідкісний виняток, більшість претензій по страхуванню життя платять без проблем, однак це хороший приклад ситуації, коли вимога може бути відмовлено через політику формулювань, положення і виключення. На щастя одержувач був в змозі отримати юридичну консультацію.

Турбуючись про страхування життя і самогубство?

Якщо ви або хтось ви знаєте, страждає від депресії або психічного захворювання, або просто з працею, найголовніше, що ви можете зробити, це отримати допомогу для себе і їх, так що вам не доведеться турбуватися про вашу політиці страхування життя, і якщо він буде платити в разі самогубства.

Якщо ви самогубець вижив, ви серед чверті в США мільйона людей, не бійтеся звернутися до численних організаціям. Я сподіваюся, що ця стаття допомогла прояснити наслідок самогубства в платежах поліса страхування життя, а тим більше, я закликаю вас, щоб вийти і отримати допомогу через будь-яку сторону цього питання ви перебуваєте. Ми всі зворушені самогубства, депресії і психічних захворювань, а також охоплення і спільної роботи, може бути допомога,

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.