Чи справді це Smarter використовувати дебетову карту або кредитну карту?

Home » Credit and Debt » Чи справді це Smarter використовувати дебетову карту або кредитну карту?

Чи справді це Smarter використовувати дебетову карту або кредитну карту?

Незважаючи на те, що вони можуть виглядати точно так заховані всередині вашого гаманця, кредитні картки і дебетові карти представляють собою два зовсім різні типи методів оплати.

Використання дебетової карти аналогічно оплаті готівкою або чеком старий старому паперу. Дебетова карта (яка також відрізняється від передплаченого дебетової картки) прив’язана до банківського рахунку, і коли ви робите покупки, кошти будуть виведені з доступного балансу.

Кредитні карти, з іншого боку, діють абсолютно по-різному. При використанні кредитної картки, щоб зробити покупку, ви істотно виймаючи кредит емітентом карти кредиту, який ви пізніше буде потрібно, щоб окупити. Цей кредит узятий з заздалегідь певної кількості, офіційно називається ваш кредитний ліміт. Це може бути повернуто, а потім витягує знову. Це може статися знову і знову, як багато років, як ви хочете використовувати карту.

Як і всі фінансові продукти, є плюси і мінуси, пов’язані як з дебетовими і кредитними картами. Якщо у вас вже є деякі упереджені уявлення, який тип пластику краще, спробуйте встановити ті на хвилину в стороні і подивитися на переваги і недоліки кожного методу оплати може запропонувати.

Захист від шахрайства

Кредитні карти і шахрайство дебетової картки, на жаль, досить поширене явище. Ніхто не застрахований. Я став жертвою шахрайства кредитної картки занадто багато разів, щоб порахувати. Шанси досить пристойний, що ви вже мали справу з несанкціонованим списанням коштів в якийсь момент, можливо, кілька разів. На щастя, коли дані вашої кредитної карти скомпрометований або вкрадений, ви дуже добре захищені від фінансової точки зору.

Закон Fair Credit Billing (FCBA) є федеральним законом, який захищає вас в разі, якщо ви відчуваєте крадіжки кредитної картки або шахрайство. Згідно FCBA, якщо ви повідомите про несанкціонований списання до емітента вашої картки протягом 60 днів, ваша відповідальність за шахрайські операції обмежена в $ 50.

Поверх захисту FCBA, всі чотири з великих мереж кредитних карт (Visa, MasterCard, American Express, і Discover) має політику шахрайства нульовий відповідальності. Насправді, ви, ймовірно, не платять ні цента, якщо ви повідомити про випадки шахрайства кредитної картки в найкоротші терміни. І ті гроші, які були вкрадені або «використовується» без вашого дозволу насправді не ваші гроші – це гроші кредитної картки емітента.

Варто відзначити, що Закон про електронні платежів (ЄАВТ) захищає вас від несанкціонованих операцій по дебетових картках, а також. Проте, захист ЄАВТ є менш надійними.

Наприклад, в рамках Європейської асоціації вільної торгівлі, ваша відповідальність за несанкціоновані операції піднімається до $ 500 замість $ 50 , якщо ви будете чекати більше двох робочих днів , щоб повідомити про шахрайство. Крім того , в відміну від шахрайства з кредитними картами, коли відбуваються несанкціоновані дебетові операції, це ваші гроші , які були вкрадені. Це може привести до цілого ряду інших проблем , якщо, наприклад, ви не маєте доступ до засобів , які повинні бути у вашому банківському рахунку , коли орендна плата, рахунки або інші фінансові зобов’язання стають з – за.

кредит Будівництво

Ще одна перевага відкриття і використання кредитної картки відповідально є те, що робити це має потенціал, щоб допомогти вам побудувати сильний кредит. Зберігайте ваші баланси кредитної карти з низьким і переважно погашена в повному обсязі щомісяця, і зробити кожен платіж в строк. Ви, ймовірно, побачити ці рахунки мають позитивний вплив на ваші кредитні бали протягом довгого часу.

стримування Перевитрата

Основна перевага, що люди пов’язують з використанням дебетових карт через кредитні карти є те, що дебетові карти перешкоджати перевитрати, або навіть зробити його неможливим. Ви не могли б бути великим грошима менеджера, але якщо ви вирішили використовувати дебетову карту, по крайней мере, ви не будете йти в борг.

У той же час, деякі 29 мільйонів американців провели баланс кредитної картки протягом двох або більше років, що свідчить про те, що вони хронічно витрачати більше, ніж вони можуть собі дозволити.

Але правда полягає в тому, що якщо у вас є перевитрата проблема, дебетова картка не буде насправді це виправити. Це буде просто обмежити свої витрати на баланс у вашому поточному рахунку. З іншого боку, ви можете відкрити рахунок кредитної карти з навмисно нижньою межею і, можливо, досягти ті ж цілей, все ще користуєтеся кращим захистом від шахрайства.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.