Чотири заборгованості консолідації Варіанти кредитів для поганих кредитів

Home » Credit and Debt » Чотири заборгованості консолідації Варіанти кредитів для поганих кредитів

 Чотири заборгованості консолідації Варіанти кредитів для поганих кредитів

Пошук боргових рішень, коли у вас є поганий кредит є жорстким. Запозичення грошей, навіть для консолідації боргу, як правило, вимагає, щоб у вас є хороший кредитний рейтинг. Заборгованість консолідація варіантів кредиту для поганих кредитів існують, але ціни і умови не можуть бути привабливими. Витратьте деякий час ходити по магазинам навколо, щоб знайти найкращі умови ви можете претендувати на. Уникайте вибір поганого кредиту від відчаю – це може в кінцевому підсумку коштуватиме вам більше в довгостроковій перспективі.

Порівняння заборгованості консолідації позик

Використовуйте сервіс як LendingTree.com шукати кредиторів, які пропонують кредити для споживачів з вашої кредитної бали. Сервіс порівняння кредиту покаже вам варіанти від кількох кредиторів і дозволяє порівняти умови.

Будьте готові до того варіантам з більш високими процентними ставками. APRs по консолідації заборгованості за поганий кредит може досягати 36 відсотків, в деяких випадках, що робить консолідації ваш борг дорого. Ви можете розраховувати на умови кредиту в діапазоні від 24 до 60 місяців. Чим довше термін погашення, тим нижче ваші платежі будуть, але тим більший інтерес ви будете платити.

Наприклад, кредит $ 10000 на 35,99 відсотків річних погашається протягом 5 років буде мати щомісячний платіж в розмірі $ 361,27. Ви б платити більше, ніж в два рази цю суму в відсотки – $ 11676, щоб бути точним. Якщо ваш рахунок кредиту тільки дозволяє претендувати на кредити високих процентних ставок, то краще розглянути інші варіанти.

Використання рівноправного кредитування

Peer-рівному кредитування використовує Crowdfunding, щоб дозволити вам позичати гроші у приватних інвесторів. Ці інвестори особисто переглянути свій профіль і заявку і вирішити, чи слід давати тобі. Ваш запит кредиту може бути виконано кількома інвесторами, але ви все ще будете тільки зробити один платіж кожен місяць. LendingClub.com, Prosper.com і Upstart кілька кредитних платформ рівний-рівному ви можете розглянути, щоб отримати доступ до консолідації боргу кредиту з поганою кредитною. Як і інші сайти порівняння кредит, рівний-рівному кредитування мережі представити вам кілька варіантів, щоб порівняти і вибрати.

Деякі навіть дозволяють перевірити ваші ставки, не роблячи жорсткий тягнути на ваш кредит.

Передача Баланси на нову кредитну карту

Це важко кваліфікувати або нульовий відсоток перенесення балансу кредитної карти, якщо у вас поганий кредит. Ви можете, однак, бути в змозі передати залишки на існуючій кредитної картки, якщо у вас є достатня кількість доступних кредитів. Навіть якщо ви не отримуєте вигоду від більш низької процентної ставки, консолідації балансів кредитних карт полегшує оплатити рахунки. Чим більше ви можете об’єднати свої баланси, тим менше платежів у вас є і ви можете зосередитися на погашення боргів менше.

Натисніть Into Your Home Equity

Одним з переваг володіння є можливість підключитися до справедливості ви придбали за ці роки. Залежно від способу і кредитора, ви можете бути в змозі задіяти 80 до 90 відсотків від власного капіталу вашого будинку, щоб консолідувати свій борг.

Головна акцій кредитної лінії

Лінія домашньої справедливості кредиту є кредитною лінією, яка забезпечується вашим будинком. У перші роки свого HELOC, ви тільки повинні робити щомісячні виплати відсотків по кредитній лінії. Після цього «намалювати» період закінчився, ви будете мати певну кількість часу, щоб оплатити залишок заборгованості в повному обсязі. Кредитор буде розглядати ваш борг, дохід, і кредит, коли ви подаєте заяву на HELOC.

друга заставна

Другий іпотечний новий кредит, окремо від первинного іпотечного кредиту, на основі справедливості у вас у вашому домі. Друга іпотека є більш ризикованою, і, як правило, мають більш високі ставки за умовчанням, тому вони несуть вищі процентні ставки, ніж первинні іпотечні кредити. Це щось розглянути, коли ви зважування ваших варіантів.

виплата рефінансування

З перевести в готівку рефінансування, ви рефінансування іпотечного кредиту в новий, виймаючи справедливості ви заробили, як готівкові гроші. Потім ви можете використовувати готівку, щоб погасити свої борги. Перевага перевести в готівку рефінансування є те, що ви будете продовжувати платити тільки на один кредит, а не приймати на додатковий вид боргу. Кредитор буде розглядати ваш рахунок кредиту, ваш борг, і ваш дохід, коли ви подаєте заяву на готівковому з рефінансування.

Порівняйте процентні ставки, умови кредиту і щомісячні суми оплати, щоб вирішити, який варіант може бути краще для вас. Ви хочете зберегти процентну ставку і платежі якнайнижче, щоб не ставити додаткове навантаження на ваші фінанси.

При консолідації вашої заборгованості з вашої домашньої справедливості, ви ставите ваш будинок на лінії. Якщо ви не в змозі здійснювати платежі на будь-якому з ваших кредитних продуктів на будинку, ви ризикуєте викуп.

Остерігайтеся консолідації заборгованості Шахрайство

Як ви ходите по магазинам свій вибір, переконайтеся, що ви в курсі заборгованості консолідації шахрайства. Будь-кредит, який гарантує схвалення або просить вас заплатити гроші, перш ніж ви застосували, ймовірно, афера. Зробіть належну обачність, щоб уникнути скористалися.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.