Що відбувається під час циклу оплати кредитної картки?

Home » Uncategorized » Що відбувається під час циклу оплати кредитної картки?

 Що відбувається під час циклу оплати кредитної картки?

Це може зайняти роки за допомогою кредитних карт, щоб повністю зрозуміти, як вони працюють. Навіть після того, як ви розумієте, основні функції кредитної карти, ви можете не знати, як вони впливають на вас. Читайте на пояснення процесу виставлення рахунків кредитної картки від початку до кінця.

Ліміти і Доступний Кредит

Коли ви затверджені на отримання кредитної картки, наш емітент кредитної картки привласнює вам кредитний ліміт, заснований на вашій кредитній історії, вашу здатність погасити заборгованість, а сама кредитна карта.

Ваша діяльність кредитної картки розігнана рахунку цикли, що є просто періодом часу між операторами рахунків кредитних карт. Протягом розрахункового циклу, ви можете здійснювати покупки, переклади балансу і готівкові операції до кредитного ліміту без отримання будь-якого покарання. Проте, якщо ви берете більше, ніж ваш кредитний ліміт, Ви можете бути звинувачені в більш-межа плати в залежності від умов вашої кредитної картки. Однак, перш ніж може бути стягнена межа через плату, ви повинні відмовитися в мають більш-ліміт зборів оброблено. В іншому випадку, ці звинувачення будуть відхилені.

У міру збільшення вашої кредитної картки балансу, ваш доступний кредит для створення нових покупок зменшується. Наприклад, якщо у вас є кредитний ліміт в розмірі $ 300 і складе $ 100 покупки на ваш баланс тепер $ 100 і ваш доступний кредит становить $ 200 ($ 300 – $ 100). Коли ви робите компенсацію або отримати кредит на свій рахунок, він знижує свій баланс і підвищує ваш доступний кредит.

Платіжна цикли і білінгу звітність

В кінці кожного платіжного циклу, для КПК заяву буде відправлено вам поштою. циклів білінгу зазвичай становить від 25 днів до 31 днів, але може бути коротше або довше в залежності від вашої кредитної картки.

Ваша заява буде включати залишок на початок розрахункового циклу (те, що було перенесено з попереднього місяця).

Він буде детально звинувачення кредитних карт і платежів, а також кредити і збори, зроблені на ваш рахунок протягом розрахункового циклу. Збори і платежі додаються до балансу з попереднього платіжного циклу, в той час як платежі і кредити віднімаються прийти з вашим поточним балансом.

Нарахування та періоди Грейс

Якщо ви носите баланс від попереднього платіжного циклу, буде застосовуватися фінансова плата. Фінансові витрати розраховується річна процентна ставка та один з п’яти методів: середній щоденний залишок, баланс попереднього місяця, скоригованої щоденний залишок, залишок на кінець періоду, або щоденний баланс.

Якщо ви не носите баланс з попереднього платіжного циклу, ви будете мати можливість оплатити свій повний баланс протягом пільгового періоду і уникнути фінансів заряду. (Деякі операції, як грошові аванси, не отримують пільговий період). Якщо ви не платите свій баланс в повній обсязі, ваша наступна виписці буде включати в себе фінансову відповідальність.

Мінімальні платежі і платежі із запізненням

Емітент вашої кредитної картки тільки зажадає від вас заплатити невеликий відсоток від вашого балансу щомісяця. (Виняток становить з платіжними картами , де ви повинні платити повний баланс або бути зарядженими здоровенними зборами або відсотками.) Наімалейшій платіж ви повинні зробити це  мінімальний платіж .

Сума Вашого мінімального платежу буде вказана у виписці і повинна бути зроблена до того , як дата платежу буде вважатися за часом.

Як правило, мінімальний платіж розраховується як відсоток від вашого балансу кредитної карти. Якщо ви платите менше, ніж мінімальна або ви робите компенсацію після закінчення терміну, платіж вважається пізно, і ви будете платити штраф за запізнення. Коли ви більш ніж на 30 днів, пізно платежі додається в кредитний звіт і ваш рахунок вважається простроченим. Ви повинні будете заплатити повну мінімальний платіж, який, ймовірно, включати в себе останню плату, щоб привести свій рахунок поточний і в хорошому положенні знову.

При оплаті за допомогою кредитної картки, сума вираховується з балансу. Ваш баланс зменшується і ваші доступні кредитні збільшується. Таким чином, якщо ваш баланс складають $ 200, ваш кредитний ліміт становить $ 300, і ви робите платіж в розмірі $ 50, ваш баланс падає до $ 150, і ваш наявного кредитного збільшується до $ 150.

Процес кредитної картки Постійний

Майте на увазі, велика частина цього процесу відноситься до револьверних кредитних карт, які дозволяють провести залишок від місяця до місяця, а не платіжних карт, які вимагають повної оплати щомісяця.

Як ви робите платежі і платежі за допомогою кредитної картки, баланс і доступний кредит буде йти вгору і вниз. Зверніть увагу на виписку для мінімального платежу і терміну сплати. Щоб зберегти хороший кредит, ви повинні зробити принаймні мінімальний платіж кожен місяць і залишитися нижче кредитного ліміту. Якщо ви не впевнені в ваш кредитний ліміт, ви можете перевірити його, перш ніж зробити покупку, зателефонувавши за номером на зворотному боці вашої кредитної картки.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.