Що робити, якщо ви не готові для виходу на пенсію

Home » Retirement » Що робити, якщо ви не готові для виходу на пенсію

Розуміння ваших варіантів Готовності передпенсійних

Що робити, якщо ви не готові для виходу на пенсію

Якщо ви хочете, щоб отримати реальну про вихід на пенсію, є простий перший крок. Спробуйте виконати одну або кілька з цих пенсійних готовності калькуляторів, які показують, наскільки готові ви жити протягом 20, 30 або більше років на поточних пенсійних заощаджень.

Я був приємно здивований досвідом Джона Шварца, автор недавньої статті в  The New York Times , Пенсійне реальність наздоганяє мені . Шварц спробував з’ясувати , як підготуватися до виходу на пенсію він і його дружина були, використовуючи інструменти з SSA.gov і Vanguard. Дивно було те , що він був як піднесена частина була. Він визнав , що він не думав , дав досить подумати на пенсію, але він був хороший рятувальником. Велике відкриття було те , що він на вірному шляху. Ви можете відчувати , що його полегшення. Не всі з нас буде так пощастило.

В Огляді Пенсійні довіри 2014 з науково – дослідним інститутом Employee Benefit, тільки 18 відсотків працівників повідомляли про відчутті «дуже впевнено» у них буде достатньо грошей , щоб жити комфортно на пенсії. Якщо ви перебуваєте в інших 82 відсотках, є речі , які ви можете зробити. Ось чому важливо , щоб використовувати калькулятор , який дозволяє побачити , що відбувається , коли ви робите зміни в швидкості часу, норма заощаджень, зростання інвестицій і виведення. Я використовував і цінував простоту Fidelity в MyPlan Snapshot , який будь-хто може отримати доступ. Ваш власний адміністратор плану 401k може мати що – щось подібне. Важливо вміння вносити зміни, тому що якщо ви не готові до виходу на пенсію, рішення буде включати зміну одного або декілька з наступних елементів вашого пенсійного плану в той час як ви все ще працюєте.

1. Зберегти і інвестувати більше

Один очевидний спосіб, щоб підтримати ваші майбутні заощадження, щоб відкласти в сторону більшу частину вашої зарплати на пенсію.

Частково проблема може бути в обмін повідомленнями. Експерти ( в тому числі ваш покірний слуга) часто рекомендують заощаджувати принаймні 6 відсотків від вашої зарплати, тому що, як правило , навколо суми роботодавець буде відповідати. Більш чітка рекомендація почати на 6 відсотків з метою збільшення його щороку. Один Центру пенсійних дослідження коротко показав , що в середньому добувача , який починає економити на 35 і виходить на пенсію 67 потреб , щоб заощадити 18 відсотків на рік, за умови , 4 відсотка повернення в. Звичайно, це дуже багато. Але економія на 10 відсотків або навіть 12 відсотків від вашої до оподаткування зарплати повинна бути розумною метою.

2. Збільшення інвестиційних ризиків

Летючі або вниз-трендові ринки можуть завдати шкоди портфелю, але не обов’язково, тому що вартість ваших інвестицій йде вниз. Що може бути більш небезпечним, є побоюванням, що відбувається під час цих змін на ринку, що може призвести інвестор прийняти непотрібне або погано приурочено дію. Переміщення грошей навколо в реакції на ринку зрушення може коштувати інвесторам гроші.

Це особливо дорого, якщо один стає настільки схильний до ризику, щоб перемістити всі з ринку або в грошові кошти, як інвестицію. Звичайно, існує стільки ж ризику в цьому (інфляційний ризик, процентний ризик, ризик довгожительства), як є інвестиції в гарячих акціях. Багато інвесторів мають занадто багато цього виду ризику і мало ризик зростання капіталу в своїх портфелях.

Це не означає, що гарячі запаси повинні домінувати інвестиційний портфель. Пам’ятайте, що це все про правильне балансі і зберегти цей баланс, незалежно від руху ринку. Якщо ви відхилилися від вашого початкового плану, це час, щоб відновити рівновагу.

3. Робота Longer

Це може здатися безглуздим, що один із способів зробити це простіше пенсійний продовжувати працювати так довго, як ви можете, але це вірний вибір для стурбованих попередніх відставників. Навіть якщо ви вирішили працювати менше годин або перейти в іншу кар’єру, працюючи більше скорочує час, який ви очікуєте, щоб жити з вашими пенсійними інвестиціями, і це дозволяє продовжувати робити внесок в пенсійні інвестиції на кілька додаткових років.

Чим довше ви будете відкладати роботу, тим більше ваш потенційний дохід соціального забезпечення, а також. Особи, які не чекати до 70 років, щоб стверджувати, можуть отримати максимальні вигоди, для яких вони мають право. Пари теж повинні координувати, коли кожен член шлюбу починає стверджуючи соціальне забезпечення.

4. Скорочення витрат у відставку

Якби вам довелося жити на половину поточної зарплати, не могли б ви зробити це? Ось таке питання, преднатяжители пенсіонерів повинні питати себе: Який мінімальний місячний обсяг потрібно жити?

Після того, як ви визначили ряд, дати йому спробувати, щоб побачити, якщо число є реалістичним. Це не допоможе встановити цілі доходу, які не можуть бути стійкими протягом довгого часу.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.