Що робити, якщо ви не мати конкретну мету Savings?

Home » Budgeting » Що робити, якщо ви не мати конкретну мету Savings?

Що робити, якщо ви не мати конкретну мету Savings?

Читач запитав мене велике питання:

«Як я повинен зберегти, якщо у мене немає конкретної мети на увазі?»

«Шаблон бюджету рекомендує з’ясувати, що ваші цілі і засновуючи свій бюджет навколо нього.»

«Але у мене немає будь-яких конкретних цілей – немає нічого, що я збираю для. Так як я повинен зберегти? »

Велике питання. По-перше, деякі фон для інших читачів:

Наріжний камінь бюджету є з’ясування того, що ваші цілі, з’ясувати, що ваш час рамки для цих цілей є, і в зворотному напрямку від там.

Якщо ви хочете кинути $ 10000 весілля протягом 20 місяців, вам потрібно, щоб заощадити $ 500 в місяць.

Якщо ви хочете внести свій внесок $ 30 000 на освіту вашої дитини, і ваша дитина буде йти в коледж в 10 років, ви повинні бюджет 3000 $ в рік, або $ 250 в місяць.

Але що відбувається, коли у вас немає мети?

# 1: Зберегти резервний фонд.

Це грошові кошти в касі – на ощадний рахунок, – що ви можете натиснути в разі, якщо відбувається несподіване – як ви втратите роботу. Або ви ламаєте ногу і вітер з величезною лікарнею доплатою.

Якщо у вас немає утриманців, ваш резервний фонд повинен бути 3-6 місяців витрат на проживання. Якщо у вас є утриманці або якщо ви працюєте в нестабільній галузі, розширити це до 6-12 місяців.

# 2: Передбачати ваші майбутні витрати.

Зрештою, ваш автомобіль буде ламатися. Він потребує ремонту, і коли-небудь це потрібно буде замінити. Це не повинно виходити від вашого надзвичайного фонду; це повинно виходити від конкретного фонду, який ви встановили в стороні в напрямку ремонту автомобілів і заміни.

Звичайно, ви хочете вичавити кожну останню милю з вашого автомобіля. Ви хочете водити автомобіль, поки одометр не покриває 300000 миль. Але врешті-решт, вам потрібен новий – так почати робити щомісячні платежі автомобіля для себе.

Застосуйте цю ж дисципліну, щоб всі об’єкти, необхідні для заміни: ваш комп’ютер, дах, килим, вашого водонагрівач.

# 3: Інвестиції для виходу на пенсію

Це дві найбільш важливі факти, щоб пам’ятати про вихід на пенсію:

Чим ви молодше, тим більше користі ви отримаєте від кожного долара, ви інвестуєте в пенсійному рахунку.

-і-

Ви ніколи не будете молодше, ніж сьогодні.

Достатньо сказав.

# 4: Думайте Короткостроковий, середньостроковий і довгостроковий

Ви повинні направляти гроші в залежності від того, ви економите на короткостроковій, середньостроковій перспективі або довгострокової мети.

Короткострокова економія мета (те, що станеться в найближчі 1-5 років) повинен бути введений в ощадний рахунок, Laddered депозитні сертифікати або фонди грошового ринку.

Середньострокова мета (5-10 років) може бути вкладена в облігації або консервативних взаємні фонди.

Довгострокова мета (10-15 років і більше) може мати більше впливу на фондовому ринку.

Якщо у вас немає конкретної мети економії на увазі, спробуйте розділити ваші заощадження порівну між усіма трьома часовими рамками.

Але робити це тільки після того як ви завершили вище три кроки: створити свій резервний фонд, передбачаючи ваші майбутні витрати і максимізувати свої пенсійні рахунки.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.