Що таке кредитна карта Неспокійне і Як зробити це правильно

Home » Credit and Debt » Що таке кредитна карта Неспокійне і Як зробити це правильно

Що таке кредитна карта Неспокійне і Як зробити це правильно

Якщо ви кредитна карта нагорода наркомана, або прагне бути один, ви, можливо, чули про кредитні картки спінювання. Знайте, що якщо ви повинні бути обережні, коли ви входите для декількох кредитних карт, щоб заробити бонуси та інші пільги. Якщо ви не несе відповідальності за допомогою кредитних карт і не мають фінансових основи на місці, ви могли б у кінцевому підсумку в боргах і з пошкодженої кредитної бали.

З попередніми з шляху, давайте заглибимося в деталі того, як кредитна карта штампувати роботи.

Що таке Churning кредитної картки?

Багато емітентів кредитних карт пропонують великі бонуси реєстрації. Нові власники карток отримують великий бонус для витрачати певну суму протягом певного періоду часу-зазвичай в перші 90 днів з моменту відкриття кредитної картки. Чим більше нагород кредитних карт ви відкриваєте, тим більше бонус за реєстрацію ви можете заробити.

Кредитна карта збивання відноситься до практики неодноразово відкриття і закриття кредитної карти, щоб заробити свій Бонус знову і знову. Робити це за допомогою декількох кредитних карт дозволяє нарощувати набагато більше нагород, ніж ви могли б отримати, якщо ви застрягли тільки одну кредитну карту. Ви можете використовувати інші стратегії, як-комбінуючи нагороди від програм лояльності-максимізувати кількість нагород, які ви заробляєте.

Правила для наслідування

Є кілька рекомендацій, ви хочете дотримуватися в основному успіху за допомогою кредитної картки збивання.

Оплатити Ваш баланс в повному обсязі щомісяця

Переконайтеся, що ви не витрачаєте більше, ніж ви можете собі дозволити, щоб погасити заборгованість, навіть якщо ви націлені на бонус. Якщо ви не можете собі дозволити, щоб погасити свій повний баланс в кінці кожного місяця, ви повинні переглянути кредитну карту спінювання. І ви напевне не повинні намагатися заробити бонуси на більш ніж однієї кредитної картки в той час, якщо ви з усіх сил, щоб провести і сплатити тільки одну кредитну карту. Гризучи величезні баланси кредитної картки ви можете отримати у вигляді боргу, який приймає років, щоб погасити.

Ще одна причина, щоб погасити залишки щомісяця, щоб не платити відсотки на свій баланс. Точка спінювання кредитних карт, щоб отримати вигоду від емітентів кредитних карт. Будь-які відсотки ви платите знижує чистий прибуток ви отримуєте від вашої кредитної картки.

Завжди зробити платежі за часом

Вишліть ваш щомісячний платіж вчасно, щоб уникнути штрафів за прострочення платежу і пошкодження вашого кредиту. Якщо ваш кредит dinged через прострочення платежу, ви можете знайти його важко отримати схваленим для кредитних карт нагороди в майбутньому. Ви також хочете, щоб платити вчасно, щоб уникнути втрачаючи свої нагороди.

Є мета для точок

Ви завжди повинні мати уявлення про те, що ви працюєте в напрямку. Чотири дні в Санторіні. Круїз на Багамах. Відвідування ваших бабусь і дідусів для свят. Можливості використання ваших нагород практично безмежні. Знаючи, що ви хочете робити з вашою точкою допоможе вам вибрати кращі кредитні карти і тримати вас від використання ваших очок передчасно.

Не брати на себе більше Бузулук ніж ви можете впоратися

Ви, напевно, думаєте, більше кредитних карт означає більше бонусів і більше очок. Але, приймаючи на себе занадто багато кредитних карт можуть створити проблеми. Якщо ви не можете дозволити собі мінімальні витрати на кілька кредитних карт, які ви могли б у кінцевому підсумку з великою кількістю боргів, ніж ви можете впоратися.

Тримайте Щорічні збори на увазі

Багато нагороди кредитних карт відмовитися від щорічної плати протягом першого року. Деякі з них можуть запропонувати перевага, що добре варто тримати кредитну карту і платити щорічний внесок. Наприклад, ви можете отримати безкоштовну перебування в готелі щороку. Якщо річний внесок нижче, ніж на ніч в готелях, карта може бути варто залишити. Пам’ятайте, що ви повинні використовувати вашу кредитну карту кожен раз в деякий час, щоб тримати його активним, і ви будете мати, щоб збалансувати витрати, що кредитні карти з витрачанням ви робите на кредитні карти, де ви активно намагаються заробити бонус.

Постійно стежить за появою нових кредитних карт Пропозиції

Емітенти кредитних карт змінюють свої пропозиції часто. Не думайте, що пропозиція ви бачите на своєму сайті, є кращою пропозицією ви можете отримати в той час. Коли ви зацікавлені в кредитній карті, перевірити кілька різних веб-сайтів (особливо кредитних карт порівняння веб-сайтів), щоб побачити, що пропонується.

Використовуйте таблицю або таблицю, щоб йти в ногу з Everything

Так, це просто, що серйозно. Ви хочете, щоб йти в ногу з декількома деталями для кожної кредитної картки ви відкриття:

 • Емітент кредитної картки і конкретні кредитні карти
 • Дата ви відкрили кредитну карту
 • Річна плата кредитної картки, це і буде він відмовився
 • Дата річний внесок буде заряджатися, якщо він відмовився в перший рік (якщо ви не тримати рахунки, вам необхідно закрити рахунок до цієї дати)
 • бонус
 • вимога витрат
 • Дату повинна відповідати вимогам витрат
 • Ваш поточний баланс кредитної картки (і залишки за всіма кредитними картками)
 • Ваш прогрес в задоволенні вимоги витрат
 • Якщо бонус був застосований до вашого профілю
 • Якщо у вас використовується бонус
 • Часу для будь-якого рекламного швидкості

Завжди читайте дрібний шрифт

Читання через точку кредитної картки є обов’язковим. Деякі емітенти кредитних карт тільки дозволить вам заробити бонус при певних обставинах, наприклад, ви не заробили бонус від цієї карти емітента протягом останніх 24 місяців. American Express, наприклад, дозволяє власникам карт отримувати тільки один бонус за кредитну карту. Після того, як ви заробили бонус для певного Amex, ви не зможете заробити бонус за ту ж кредитну карту знову. Умови кредитної карти можуть змінюватися, тому завжди читати умови перед подачею заяви на отримання кредитної картки.

Будьте обережні, скільки карт Ви Відкрити в короткий проміжок часу

Емітенти кредитних карт можуть відхилити вашу заяву кредитної карти, якщо ви відкрили або застосовувати занадто багато кредитних карт протягом останніх 12 до 24 місяців.

Ніколи не зробити баланс Переходів або Тейк грошові аванси

Ці операції не враховуються в якості покупки і, отже, не допоможе вам досягти ваших мінімумів витрат. Вони просто займають ваш кредитний ліміт і залишити вас з менше місця для витрат. Плюс обидві угоди, як правило, несе плату, то, що ви хочете уникнути, щоб отримати максимальну вигоду від кредитної картки спінювання. І, в разі готівки, ви не отримаєте пільговий період для фінансових витрат і почати нарахування відсотків відразу.

Обмеження на відкриття кредитних карт

Емітенти кредитних карт хочуть мати лояльних клієнтів, які будуть мати свої кредитні карти для більш ніж на кілька місяців. Таким чином, в спробі розправитися з кредитною карткою спінювання багатьох емітентів кредитних карт в даний час обмежують кількість кредитних карт, які ви можете відкрити.

Наприклад, багато клієнтів Chase вже помітили, що Чейз не затверджуватиме заявки для споживачів, які вже відкрили понад п’ять нових кредитних карт (будь-які кредитні карти) протягом останніх 24 місяців.

Обмеження на відкриття нових кредитних карт просто означають, що ви повинні бути більш стратегічно про те, коли ви відкриваєте кредитні карти і емітент карт ви претендуєте.

Емітенти кредитних карт можуть також обмежити загальна кількість відкритих рахунків ви можете мати з ними в один момент часу. Для American Express, наприклад, ліміт на чотири кредитних карт.

Чи має кредитна карта Неспокійної Affect кредиту?

Кредитні карти вспенивание може вплинути на ваш рахунок кредиту, але це, ймовірно, не обов’язково зіпсує ваш кредитний рахунок. Пам’ятайте, що історія платежів і рівень боргу є двома найбільшими чинниками, які впливають на ваш рахунок кредиту. Якщо ви зробите все ваші щомісячні платежі за часом і зберегти баланс кредитної картки з низьким, ви будете тримати свій кредитний рахунок від танків.

Кожен раз, коли ви подаєте заяву на отримання кредитної картки, є жорсткий запит на ваш кредитний звіт. Ці запити можуть вплинути на ваш кредитний рахунок-запити є 10 відсотків ваш рахунок кредиту, особливо кілька протягом короткого періоду часу.

Відкриття нових рахунків може знизити середній кредитний вік-фактор, який на 15 відсотків вашого кредитного бали.

Ви можете навіть побачити протилежної ваш рахунок кредиту збільшується, тому що ви так обережні при про те, щоб ваші платежі вчасно і оплачувати ваш баланс в повному обсязі щомісяця. Деякі емітенти кредитних карт включають безкоштовний кредитний рахунок в межах Вашої щомісячної виписки. Якщо жодна з карт не мають цієї переваги, ви можете використовувати безкоштовний кредитний скоринг послугу, як Credit Karma або Credit Сезам, щоб стежити за ваш рахунок кредиту. Ви завжди можете витягнути назад на кредитну карту вспенивание, якщо це впливає на ваш рахунок кредиту.

Кредитні карти Неспокійні може бути не для вас, якщо …

Як цікаво, як це може здатися, щоб заробити бонус після того, як бонус за майже безкоштовно, є деякі речі, щоб спостерігати за тим, коли ви вспенивание кредитних карт.

Ви не мати хороший кредит

Ви, як правило, повинні мати відмінний кредит навіть претендувати на хороші нагороди кредитних карт. Якщо у вас є негативна інформація про вашому кредитному доповіді, як прострочені платежі або колекція заборгованості, ви повинні поліпшити свій кредитний звіт, перш ніж намагатися збивати кредитні карти.

Ви Підготовка до майору позики Скоро

Ви не можете олійниці кредитних карт (або, принаймні, покласти ваш штампувати на утриманні тимчасово), якщо ви готуєте для іпотеки або іншої великої заявки на отримання кредиту в 18 до 24 місяців. Кількість запитів і знову відкритих рахунків може вплинути на ваш рахунок кредиту і зробити це важче отримати схваленим для нових облікових записів, навіть якщо ви були на час з усіма платежами.

Ви не витрачаєте достатньо грошей кожен місяць, щоб задовольнити вимогу Проводимо

Ви, можливо, доведеться витратити кілька тисяч доларів на покупку протягом декількох місяців, щоб задовольнити вимоги до рівня витрат. Якщо поточні витрати не досить високі, щоб задовольнити вимоги до рівня витрат, вспенивание не може бути для вас. Якщо збільшити витрати, щоб заробити бонуси, ви ризикуєте створення великих залишків, ніж ви можете собі дозволити, щоб погасити.

Ви не маєте часу або інтересу в ногу з вашої кредитної картки Прогрес

Ви все ще можете заробити кредитні карти бонуси витрат і винагороди на покупки кредитної картки. Однак, якщо ви серйозно ставитеся до утворення піни кредитних карт, організовуючи свої зусилля є ключовим фактором.

Ви ніколи не мали кредитну картку

Кредитні карти вспенивание не для недосвідчених. Ви повинні мати солідний досвід роботи з використанням кредитної картки і оплачуючи свій баланс в повному обсязі кожного місяця, перш ніж потрапити в кредитних картах збивання. Це занадто легко потрапити в біду, і як тільки ваш рахунок кредиту пошкоджений, його важко відновити.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.