Що таке Проблемні заборгованості Інвестиції і як це працює?

Home » Investing » Що таке Проблемні заборгованості Інвестиції і як це працює?

Що таке Проблемні заборгованості Інвестиції і як це працює?

Коли компанії знаходяться в скрутному фінансовому становищі, ми часто чуємо про інвесторів йти з здоровенними сумами грошей. Це здається парадоксальним, але це пов’язано з тим, що інвестори придбали борг компанії, а не її акцій.

Це часто називають проблемної заборгованості інвестицій, і це звичайна практика серед хедж-фондів і багатьох інституційних інвесторів.

З проблемною заборгованістю інвестуванням, інвестор свідомо купує борги проблемної компанії, часто зі знижкою-і прагне отримати прибуток, якщо компанія обертається.

У багатьох випадках, інвестори як і раніше йдуть з платежами, навіть якщо компанія збанкрутує, а в деяких випадках, проблемні борги інвестори насправді в кінцевому підсумку, як власники проблемної компанії.

Отримання заборгованості по дешевці

Там немає строгого правила для того, коли класифікувати борг як «проблемний», але це зазвичай означає, що борг торгується зі значним дисконтом до номінальної вартості. Так, наприклад, ви можете бути в змозі купити $ 500 облігацію за $ 200. В цьому випадку, знижка приходить тому, що позичальник перебуває під загрозою дефолту. І дійсно, інвестори можуть втратити гроші, якщо компанія збанкрутує. Але якщо інвестори вважають, що може бути поворот і в кінцевому підсумку виявилися праві, вони можуть побачити вартість боргу різко підуть вгору.

Інвестор, який купує звичайні акції компанії, а не обов’язок може заробити більше грошей, ніж боргові інвестори, якщо компанія виявляється навколо себе. Але, акції можуть втратити всю свою цінність, якщо компанія збанкрутує.

Боргу, з іншого боку, все ще зберігає деяке значення, навіть якщо поворот не відбувається.

отримання контролю

Коли інвестор купує проблемні борги компанії, вони не тільки зробити покупку, але часто в кінцевому підсумку з деякими управління бізнесом. Об’єкти, такі як хедж-фонди, які купують велику кількість проблемних боргів часто переговори про умови, які дозволяють їм грати активну роль з неспокійною компанією.

Крім того, проблемні боргові інвестори можуть отримати статус пріоритетного у тому, окупитися, якщо компанія збанкрутує.

Коли компанія заявляє Глава 11 банкрутства, суд, як правило, визначає порядок черговості кредиторів, які залишаються несплаченими грошима. Ті, хто бере участь в проблемних боргах, часто деякі з перших людей, оплачених тому, перед акціонерами і навіть співробітників. Іноді це може привести до кредиторам фактично беруть на себе відповідальність підприємства. Коли це відбувається, проблемні борги інвестори можуть зробити стан, якщо вони успішні в перетворенні компанії навколо.

Управління ризиками

У будь-який час інвестор покупки боргу, наприклад, у вигляді державних або корпоративних облігацій, вони ризикують позичальника порушили. Саме тому більшість інвесторів настійно рекомендується вивчити кредитоспроможність позичальника, щоб визначити ймовірність отримати свої гроші назад. Ризик дефолту також, чому борг від менш платоспроможних організацій буде генерувати більш високу прибутковість для інвестора.

З проблемною заборгованістю інвестиціями, існує реальний ризик інвестора, що йде ні з чим, якщо компанія збанкрутує.

Інвестори, які беруть участь в проблемних боргах інвестиції, особливо великі хедж-фонди, часто виконують дуже надійні аналізи ризику, з використанням сучасних моделей і сценаріїв тестування.

Крім того, ці кошти часто дуже вміло розводячи ризик і, коли це можливо, в партнерстві з іншими компаніями, щоб вони не перетримки один інвестиційних дефолтів.

Найголовніше, що досвідчені менеджери хедж-фондів розуміють цінність диверсифікації інвестицій. Малоймовірно, що засмучений борг буде містити значний відсоток повного портфеля хедж-фонду.

Проблемні заборгованості для середніх інвесторів

Взагалі кажучи, Average Joe не братиме участі в проблемних боргах інвестування. Більшість людей краще інвестувати в акції та облігації стандартної, тому що це просто і набагато менш ризиковані. Але це можливо для людини, щоб отримати доступ до цього ринку, якщо вони вибирають. Деякі компанії пропонують взаємні фонди, що інвестують в проблемних боргах, або включають в себе проблемні борги в рамках портфеля.

Франклін Взаємний фонд Quest від Franklin Templeton Investments [NYSE: MQIFX], наприклад, включає в себе проблемні борги в своїх запасах разом з недооцінених компаній і грошових коштів. Oaktree Capital інша фірма пропонує приватним інвесторам доступ до проблемної заборгованості за рахунок приватних коштів.

Це корисно для інвесторів, щоб зрозуміти можливості, що проблемні борги пропозиції, але це рідко має сенс в типовому пенсійне портфелі. Вставляти з акціями, взаємними фондами та інвестиційний класом облігаціями є більш безпечним і більш розумним шляхом до багатства для більшості людей.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.