Як бюджет для вашої першої квартири

Home » Budgeting » Як бюджет для вашої першої квартири

Всі платежі і витрати, що потрібно включити в бюджет

 Як бюджет для вашої першої квартири

Бюджетування для вашої першої квартири може бути трохи складніше, особливо якщо ви також новими для управління своїми грошима.

Може бути, ви тільки що закінчили коледж, може бути, ви тільки що отримали свій перший повний робочий день, або, може бути, у вас є кілька друзів або значущі інших, бажаючих розділити орендну плату з вами.

У будь-якому випадку може бути, ви відчуваєте, що готові вийти на свій власний … До тих пір поки ви не подивитеся на свій бюджет і зрозуміти, що це може бути не так просто, як ви думали.

Чому ви повинні бюджет для вашої першої квартири

Залежно від того, в якому районі країни ви живете, ви можете виявити, що оренда є спосіб дорожче, ніж спочатку передбачалося.

Або, можливо, ви виявите, що ваша зарплата не отримує вас, наскільки ви сподівалися.

У будь-якому випадку, це дуже важливо знати, як бюджет для вашої першої квартири (або життєвої ситуації). Ви не повинні «імпровізувати», тому що турбуватися про те, щоб рента не те, що ви хочете мати справу з. Маючи розірвати договір оренди, тому що ви не можете дозволити собі орендну плату може бути ще більш дорогим і катастрофічними.

Отже, що ви можете зробити, щоб зробити процес простіше? Ось чого очікувати.

Як бюджет на квартиру

Перш за все, ви повинні мати базовий бюджет на місці, так як це буде зробити легше вписуватися в ваших майбутніх витратах на житло.

Якщо у вас немає бюджету, тепер це ідеальний час, щоб створити одну. Ви можете знайти крок за кроком інструкції тут, але резюмувати:

 • З’ясувати всі ваші щомісячні витрати
 • З’ясувати ваш щомісячний дохід
 • Відніміть ваші витрати від вашого доходу, щоб побачити те, що залишилося
 • Дайте собі невеликий буфер, і ось, скільки вам доведеться витратити на ваші витрати на проживання

Якщо це ваш перший раз в повній мірі жити самостійно, без будь-якої фінансової допомоги, то вам, можливо, доведеться скоригувати свої очікування і цифри кілька разів.

Швидше за все, ви не повинні мати справу з усіма цими витратами в коледжі або, живучи з батьками, щоб дати свою кращу оцінку за те, що ви будете витрачати на кожен.

Наприклад, вам потрібно оцінити, скільки грошей ви будете витрачати на продукти, газ, розваги, страхування і т.д. Ласкаво просимо на «дорослий» світ – речі тільки що отримав дорожче!

Пам’ятайте – бюджети не призначені для висічені в камені. Вони призначені, щоб бути ітеративним. Ви можете змінити свій бюджет, щоб краще відображати реальність пізніше, раз в кілька місяців витрат пройшло. На даний момент, ви хочете грубий начерк того, що ви можете очікувати, щоб витратити так, що ви знаєте, скільки ви можете дозволити собі платити за оренду.

Не впевнений, з чого почати? Ось кілька витрати на проживання ви повинні включити в свій бюджет.

Витрати на проживання Ви повинні враховувати

Пошук квартири, яка має всі комунальні послуги включені робить цю частину дуже проста, але цей варіант не завжди доступний.

Якщо це так, ви хочете, щоб враховувати наступні загальні витрати на проживання в ваш бюджет:

 • Оренда (звичайно)
 • електричний
 • газ
 • води
 • інтернет
 • кабель
 • страхування Орендаря

Знову ж таки, вам потрібно оцінити всі з них, але це не повинно бути важко зробити. Не соромтеся запитувати, кого дає вам екскурсію по квартирі, скільки мешканці платять в ЖКГ (якщо вони не включені).

Вони повинні бути в змозі дати вам діапазон, який можна використовувати для порівняння між декількома одиницями.

У деяких місцях можуть навіть запропонувати «пакети», де ви платите фіксовану ставку для кабельного та інтернету, так що вам не доведеться мати справу з реальними комунальними компаніями.

Крім того, ви повинні бути в змозі отримати кілька цитат страхування орендаря, так що ви можете порівняти вартість по потенційним квартирах.

Крім того, ви хочете, щоб стежити за ці загальні збори, що багато житлові комплекси і поміщики стягують:

 • збори домашніх тварин (якщо у вас є кішка або собака)
 • пікап сміття
 • Боротьба зі шкідниками
 • парковка
 • Зберігання / Гараж
 • збори адміністрації

Не всі комплекси будуть приходити з цими зборами, але так як вони, як правило, дрібним шрифтом, це корисно знати, що стежити за так що ви можете запитати, якщо ці платежі нараховуються (перш ніж вони приходять як сюрприз). Деякі з цих зборів може відбуватися щомісяця, в той час як інші можуть бути просто один раз стягують.

Давайте розглянемо заряди разові вниз, так що ви знаєте, що ви можете очікувати в стандартній оренди ситуації.

Бюджетування Початковою Move-In

Ви можете виявити, ви можете дозволити собі щомісячну орендну плату без проблем, але початкові витрати на ходу здається переважною.

Застава : У багатьох місцях вимагають , щоб ви поклали орендну плату за один місяць вниз , як застави, і якщо ви використовуєте брокера, ви , можливо , доведеться платити орендну плату ще на місяць в якості внеску в них, на вершині просто зробити свій перший орендну плату.

Це означає, що якщо ви знімаєте квартиру, яка коштує $ 1000 в місяць, ви, можливо, доведеться викласти 3000 $ за один раз при русі в. Ой! Навіть без брокера, це $ 2000. вам потрібно оплатити.

У деяких місцях можуть дати вам перерву на депозит безпеки, хоча. Замість традиційного депозиту (де ви отримаєте ваш депозит назад, поки немає ніяких пошкоджень), вам може бути запропонована безповоротний депозит на набагато меншу суму, як $ 175.

На жаль, якщо є ушкодження в квартирі, які перевищують цю суму, ви можете бути на гаку для тих, в кінці орендного договору. Якщо взяти цей невідшкодовуваний варіант, переконайтеся, що ви трохи заощадити кожен місяць в разі, якщо ви повинні платити в кінці.

Pet депозит : Якщо ви хочете привозити домашніх тварин з вами, ви , можливо , доведеться заплатити заставу за них. Ця сума , як правило , набагато менше , ніж місячна орендна плата, але це все-таки то , що вам потрібно бюджет.

Страхування Орендаря : Багато керуючі компанії вимагають , щоб у вас є страховий поліс , перш ніж рухатися, і це гарна ідея , щоб застрахувати своє майно незалежно. Страхування Орендаря зазвичай становить близько $ 10- $ 20 в місяць, в залежності від того, де ви живете , і які особливості вашої квартири є, і ви можете попросити вашого автомобіля страховику , якщо вони пропонують його. Ви можете отримати знижку розшарування.

Підсобні Депозити : Деякі орендодавці вимагають , щоб утиліти на ваше ім’я, і ви , можливо , доведеться заплатити заставу за послуги, особливо якщо ви ніколи не мали утиліти на ваше ім’я раніше. Ці відкладення можуть варіюватися від $ 70- $ 150, але до тих пір , поки ви платите комунальні послуги на час, ви повинні отримати відшкодування. Ви , можливо , доведеться почекати кілька місяців до року, і якщо ви будете продовжувати обслуговування цих комунальних підприємств, ви можете розраховувати на отримання кредиту в виписці замість цього.

Ще одна річ, щоб розглянути з утилітами: для інтернету і кабелю (в залежності від того, як комплекс апартаментів речі створені), ви, можливо, доведеться заплатити плату за установку. Переконайтеся в тому, щоб дізнатися про те, що, коли ходити по магазинам навколо.

Плата адміністрування : І, нарешті, якщо ви хочете подати заяву на квартиру, керуюча компанія буде необхідно запустити свій кредит і провести перевірку. Як правило , доведеться заплатити адміністративний збір для цього (де – то близько $ 100), хоча деякі компанії відмовитися від плати , якщо вони пропонують спеціальний.

Коли мають справу з приватними домовласниками, плата управління може бути менше, або ви не можете оплатити їх.

Скільки оренди ви можете дозволити собі платити?

Після розгляду всіх цих потенційних витрат, ви можете бути здивовані, якщо ви можете дозволити собі вийти на всіх.

Не хвилюйтеся – з ретельним плануванням і бюджетуванням, ви повинні бути готові до обробки всі цим разових витрат. Оренда є більш доступною після перших кількох місяців життя самостійно, і якщо ви не вийти з вашого місця в кінці вашої оренди, вам не доведеться турбуватися про будь-якому з цих разових платежів за інші рік або близько того.

Так скільки оренди повинні ви платите? Там популярне правило емпіричне , що держави ваш дохід повинен бути близько 3x вашої щомісячної орендної плати, а також безліч житлових комплексів (і поміщиків) дотримати свого слова.

Так, наприклад, якщо ви дивитеся на квартиру, яка коштує $ 1000 в місяць, вам потрібно заробити як мінімум $ 3000 в місяць, щоб претендувати на нього.

Там інше правило емпіричне, який говорить, витрати на проживання не повинна перевищувати приблизно 25 відсотків від зарплати; так що якщо ви заробляєте 3000 $ в місяць, ви повинні шукати в діапазоні $ 750 замість цього.

Ці емпіричні правила, хоча. Вони призначені, щоб бути корисними рекомендаціями, які не непорушні-правила, які повинні бути виконані до T.

При визначенні того, скільки оренди ви можете собі дозволити, вам краще слідувати інструкціям вище. Створити базовий бюджет, а потім подивитися, як ваші кошторисні витрати на проживання вписуватися в нього.

Чи є у вас достатньо грошей, що залишилися після інших ваших витрат, щоб отримати квартиру в потрібній області? (Пам’ятаєте, що ви повинні включати в себе платежі в сторону вашої заборгованості і економії вашого бюджету.)

Для того, щоб дізнатися, зробити швидкий пошук на сайті, як Craigslist або Apartment Finder і подивитися, скільки квартир збираються. Ви визначаєте діапазон для однієї-спальні, дві спальні і студій.

Ви виявите, що чим ближче місце до центру міста, тим дорожче він буде (і це, ймовірно, буде менше), так що вибирайте своє місце розташування мудро.

Абсолютна найгірше, що ви можете зробити, це спробувати орендувати місце, що це з вашого цінового діапазону. Якщо у вас є тільки $ 1200. залишилося після того, як все сказано і зроблено, і ваша орендна плата становить $ 1100, ви повинні переконатися, що ваші комунальні послуги не перевищують $ 100, що може бути грубим. Чи не краще орендувати місце, де вам не потрібно турбуватися про життя від зарплати до зарплати?

Як заощадити гроші на життя ситуації, щоб зробити більш доступною Оренду

Ви знаєте, скільки оренди ви можете собі дозволити, і те, що відбувається в оренді в області, яку ви хочете перейти.

Що робити, якщо математика не працює, а як ви думали, що це буде? Є кілька речей, які ви можете зробити, щоб заощадити гроші на життєвій ситуації.

По-перше, переглянути, де ви хочете жити, як розташування мудрий і житлово-навхрест.

Життя в студії або в квартирі в підвалі, ймовірно, дешевше, ніж проживання в одно- або двокімнатній квартирі. Крім того, орендуючи весь будинок буде дорожче, ніж в одній кімнаті з кількома іншими людьми.

Життя поруч з центром міста буде більше грошей, ніж жити на околиці міста, але живе в середині ніде, можливо, залишить вас з високими транспортними витратами.

Подумайте про ці фактори, як шматочки головоломки і спробувати з’ясувати, що ви можете рухатися, щоб зробити ваш бюджет роботи. Життя поруч з вашою роботою може бути самим стратегічним рішенням, як ви можете відмовитися від свого автомобіля і заощадити гроші на газ, страхування, ремонт, і, можливо, парковка. У деяких випадках, що живе в місті, може бути насправді дешевше, з цих причин.

По-друге, подумайте двічі про ваших передбачуваних щомісячних витрат. Чи є потрібен кабель? Чи не могли б ви отримати з Netflix? Ви можете ходити по магазинам навколо для більш дешевого страхування? Ви можете скоротити на оброблені харчові продукти?

Тільки не забудьте розглянути ваші варіанти і прийняти всі з вищевказаних зборів до уваги при виборі квартири. Не всі місця однакові, тому надзвичайно важливо, щоб зробити примітку зборів при порівнянні. Одна квартира може мати нижчу базову орендну плату, але мають більш високі щомісячні внески, приєднані до неї, що робить його менш однієї угоди.

Виконати всі номери, задавати питання і почати економити місяць за місяцем для цих первісного в’їзду витрат. Ви будете готові вийти, перш ніж ви це знаєте.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.