Як вибрати банк – Який банк краще?

Home » Banking and Loans » Як вибрати банк – Який банк краще?

Як вибрати банк - Який банк краще?

Час, щоб відкрити рахунок в банку, але ви не впевнені, який банк вибрати? Вибір вашого наступного рахунку є важливим вибором. Оскільки переключення банків є біль, це не те, що ви хочете зробити найближчим часом.

Для того, щоб вибрати кращий банк для ваших потреб, щоб ознайомитися з доступними опціями, а потім вибрати установа найкращим чином відповідає вашим потребам.

Що вам потрібно сьогодні? Протягом п’яти років?

На даний момент, ви, ймовірно, безпосередні потреби, які банк повинен задовольняти. Наприклад, вам може знадобитися місце для нанесення вашої зарплати, або, можливо, ви хочете, банк, який заряджає нижчу плату, ніж ваш поточний банк. Всіма засобами, отримати ці потреби задоволені, але зменшити і думати про те, як ваші потреби можуть змінитися в найближчі роки.

Як ви оцінюєте банки, вважаю, будете ви рости з установи, або якщо банки досягти успіху в тих областях, де ви передбачити майбутні потреби. Наприклад:

 • Залишишся в тому ж місці?
 • Чи надає банк надійних онлайн або послуги мобільного зв’язку?
 • Якщо ви почнете свій бізнес, банк може звертатися з бізнес-рахунки?
 • Якщо ви плануєте отримати іпотечний кредит або рефінансувати, робить банківські пропонують знижки клієнтам, які використовують інші послуги?

Хоча це розумно планувати заздалегідь, все змінюється, і це важко передбачити майбутнє, тому більшість людей починають, зосередивши увагу на чекові й ощадні рахунки.

Ціни і платежі

Дослідити процентні ставки і збори рахунків, як ви ходите по магазинам для банку: Скільки ви заробляєте в ваших заощадженнях (якщо ви тримаєте значна кількість там, скільки ви будете платити по кредитах, а також те, що технічне обслуговування та операційні витрати існують?

Для перевірки і економії,  низькі збори особливо важливі. Дещо інша процентна ставка по заощадженнях не збирається зробити перерву або ви в фінансовому відношенні , так що не заманили вищої APY , якщо ви не з багатих. Але щомісячні плати за обслуговування і жорсткі овердрафту штрафи можуть зробити серйозний пролом в ваш обліковий запис, вартістю в сотні доларів в рік.

Приклад: Коли справа доходить до заробляти відсотки на заощадження або депозитні сертифікати (CD), навіть різниця в 1 відсоток APY може бути не настільки вражаючими. Припускаючищо ви тримаєте 3000 $ в економії, це різниця тільки 30 $ в рік між банками. Якщо один з цих банків коштує $ 10 в місяць тількищоб тримати ваш рахунок відкритим, очевидним вибором є вибір банку з більш низькими податками.

Коли запозичення грошей,  пам’ятайте , що ви не обов’язково повинні займати у банку. Ви можете отримати кредит від новенького кредитної спілки , коли ви купуєте автомобіль, наприклад (покупка від конкретного дилера може зробити вас правом стати членом цієї кредитної спілки). Інтернет кредитори також варто подивитися, як вони можуть стягувати менше , ніж місцеві банки і кредитні спілки. Якщо ви займаєте , щоб купити будинок, іпотечний брокер може (і повинен) магазин серед численних кредиторів для вас, і ви не повинні бути клієнтом з кожним потенційним банком.

види банків

Ви можете вибрати один з декількох різних типів «банків» для фінансових послуг. Більшість з них пропонують аналогічні товари та послуги (особливо, якщо ви просто шукаєте для перевірки або ощадні рахунки і дебетові карти для витрат), але є і відмінності.

Великі банки  є національними іменами , з якими ви знайомі. Ви можете побачити численні гілки на жвавих вулицях у великих містах, і ви , ймовірно , чули про них в новинах. Ці установи мають національну (і міжнародну) операцію.

 • Продукти та послуги , доступні включають в себе майже всі , що ви можете собі уявити (і більше).
 • Збори , як  правило, на високій стороні, але це можливо , щоб отримати збори скасовані (шляхом установки прямого депозиту, наприклад).
 • Ціни на заощадження та компакт – диски , як  правило, не найвищий.
 • Місця галузі і ATM  численні , якщо ви дбаєте про банківські особисто.

Місцеві банки  працюють в невеликих географічних районах. Вони , як правило, мають більше уваги спільноти, і вони невід’ємна частина вашої місцевої економіки.

 • Продукти та послуги , доступні , як правило , досить для більшості споживачів. Ці установи повинні мати всі , що потрібно особисто, хоча великі підприємства і ультра-багатих , можливо , буде потрібно , щоб отримати спеціалізовані послуги від інших постачальників.
 • Збори , як  правило, бути розумним, і звільнення від плати часто доступні.
 • Ціни на заощадженнях і компакті – дисках  розрізняються, але ви могли б зачепитися угодою з рекламованим «подією.»
 • Філії та банкомати  доступні на місцевому рівні, але ви , можливо , доведеться платити через мережі зборів , якщо банк не бере участі в національній мережі ATM.

Кредитні спілки  не є некомерційними організаціями з сильним акцентом спільноти. Щоб відкрити рахунок, ви повинні кваліфікуватися і приєднатися як «член» , але цей процес часто буває простіше , ніж ви думаєте.

 • Продукти та послуги повинні бути достатні для більшості споживачів і малого бізнесу. Найменші кредитні спілки могли б запропонувати трохи менше, але майже завжди можна знайти поточні рахунки, ощадні рахунки і кредити.
 • Збори , як  правило, низька, і це відносно легко знайти безкоштовну перевірку.
 • Ціни на заощадження та компакт – диски  часто вище , ніж великі банки, але нижче , ніж онлайн – банків.
 • Філії та банкомати  можуть бути ширшими , ніж можна було очікувати. Якщо ваш кредитний союз бере участь в спільно розгалуження (більшість з них), у вас є доступ до тисяч безкоштовних місць по всій країні.

Зараз банки  зарекомендували себе як твердий варіант, і це варто мати на онлайн-тільки рахунки , навіть якщо ви не використовуєте його регулярно. Тим НЕ менше, йдучи на 100% онлайн з вашими грошима може бути складно-фізичні місця все ще мають цінність.

 • Продукти та послуги , доступні включають безкоштовну перевірку і ощадні рахунки , як головна привабливість, але і інші продукти можуть бути доступні.
 • Плати  мають тенденцію бути низькими. Більшість рахунків вільні , якщо ви не відскакують перевірки або запросити певні операції (наприклад , банківські перекази, наприклад).
 • Ціни на заощадження та компакт – диски  часто вище , ніж ви можете знайти в іншому місці.
 • Місця галузі і ATM  не існує, але онлайнові банки або брати участь в надійних загальнонаціональних мережах або вони відшкодовують плати ATM (до певних меж).

рахунки управління готівкою невелика зміна інтернет банківських рахунків. Вони, як правило, оплата рахунків, які пропонують брокерські будинки, тому перевірити, якщо і коли ваші гроші федерально застраховані. Деякі рахунки платити щедрі відсоткові ставки і надавати дебетові карти і чекові для витрат.

Технологія і зручність

Як ви звузити свій список, шукати важливі функції, які ви, ймовірно, використовувати на основі день у день. Ви не хочете, справа з банком, щоб бути нещасним досвідом.

Віддалений депозит:  Якщо ви коли – небудь отримати гроші з фізичної перевірки, найпростіший спосіб внести це прив’язати зображення з додатком вашого банку.

Банк банківських переказів:  Подивіться на банки , які пропонують безкоштовні електронні перекази на інші банківські рахунки. Це стандартна з більшістю інтернет – банків, але цегла і мінометних банки можуть робити це занадто. Перерахування зробити це набагато легше управляти своїми грошима і змінити банки.

Texting і попередження по електронній пошті:  Ми всі зайняті, і це приємно , щоб отримати голови від вашого банку , коли що – то відбувається в ваш профіль. Ви також можете швидке оновлення на вашому банківському рахунку без необхідності увійти до свого облікового запису. Банки з варіантами текстових повідомлень і автоматичних сповіщень зробити банківський легко.

ATM депозити:  Перехід до галузі в протягом банківських годин не завжди можливо (або зручно). ATM депозити дають підстав сподіватися на свій графік і навіть додавати кошти на деяких інтернет – банків.

Банківські годинник:  Якщо ви віддаєте перевагу банк особисто, є годинник підходять для ваших потреб? Деякі банки і кредитні спілки пропонують в вихідні дні та вечірні години (по крайней мере на проїжджати).

Слово про безпеку

Банки повинні бути безпечним місцем для ваших грошей. Переконайтеся в тому, що будь-якого облікового запису застраховано, переважно уряд США:

 • Банки повинні бути підкріплені страхування FDIC.
 • Федерально-застраховані кредитні спілки повинні бути підкріплені NCUSIF.

Якщо банк або кредитна спілка зазнає невдачі, ви не повинні втрачати гроші до тих пір, поки ваші вклади нижче максимальних меж (в даний час $ 250000 на одного вкладника в установу, і це можливо мати більш ніж $ 250 000 з «ваших» грошей, які охоплюються в одній установі) ,

Як відкрити рахунок

Після того, як ви оберете обліковий запис, прийшов час, щоб пройти через всі формальності відкриття і його фінансування. Деякі організації дозволяють робити все в Інтернеті, що це швидкий і простий варіант, якщо ви технічно підковані. Якщо немає, планувати поїздки в галузі, і довести ідентифікацію і початковий депозит (готівкові гроші можуть працювати, або ви могли б написати чек або зробити електронний переказ).

Перемикання банків: Якщо ви переїжджаєте в новий банк, використовувати контрольний список, щоб переконатися , що нічого упущено. Ви не хочете пропускати платежі або сплатити збори за будь-які помилки.

Чи можна мати кілька облікових записів?

Там , ймовірно, не один  кращий  банківський рахунок там. Різні банки мають різні сильні сторони . Зараз банки платять найвищі процентні ставки за вкладом. Онлайн кредиторів і кредитних спілок є відмінним варіантом для особистих і автокредити.

Це добре, щоб мати більше одного банківського рахунку. Насправді, це розумно, щоб отримати кращі можливості, де ви можете знайти їх. До тих пір, поки ви не платите кілька зборів в декількох банках, ви можете мати стільки банківських рахунків, як ви хочете.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.