Як вибрати поліс страхування життя і що помилки, щоб уникнути

Home » Insurance » Як вибрати поліс страхування життя і що помилки, щоб уникнути

Вибір в полісах страхування життя може здатися дивним, і їх важко зрозуміти, на перший погляд. Важко точно знати, з чого почати.

Ви повинні почати з дуже простим звучить питанням: Чи є вам потрібно страхування життя взагалі? Ваш докладну відповідь на це питання може допомогти вам вирішити, який тип страхування життя, щоб купити, якщо ви вирішите, що вам потрібно.

Якщо ви вирішите, що вам потрібно страхування життя, то ваш наступний крок, щоб дізнатися про різні види страхування життя і щоб переконатися, що ви купуєте правильний тип політики.

Мета страхування і причин життя Вам може знадобитися

Страхування життя потреба варіюється в залежності від ваших особистих ситуаційних людей, які залежать від вас. Якщо у вас немає утриманців, ви, ймовірно, не потрібно страхування життя. Якщо ви не генерують значний відсоток доходу вашої сім’ї, ви можете або не потрібно страхування життя.

Якщо ваша зарплата важливо підтримувати свою сім’ю, платити іпотеку та інші повторювані рахунку або відправки дітей в коледж, ви повинні розглянути страхування життя як спосіб забезпечити ці фінансові зобов’язання покриваються в разі вашої смерті.

Скільки покриття вам потрібно

Це важко застосовувати емпіричне правило, тому що сума страхування життя вам потрібно, залежить від таких факторів, як ваші інші джерела доходу, скільки утриманців у вас є, ваші борги, і ваш спосіб життя. Проте, загальне керівництво, ви можете знайти корисними, щоб отримати таку політику, яка буде коштувати від п’яти до 10 разів вашої річної зарплати в разі вашої смерті. Крім цього основного положення, ви можете розглянути питання про консультації фахівця фінансового планування, щоб визначити, скільки охоплення, щоб отримати.

Види політики життя

Кілька різних видів страхування життя доступні, включаючи все життя, термін життя, змінна життя і універсальної життя.

Все життя пропонує як перевага смерті і грошову вартість, але набагато дорожче інших видів страхування життя. У традиційних цілісних полісах страхування життя, ваші премії залишаються незмінною до тих пір, поки ви окупилися політика. Сама політика діє до вашої смерті, навіть після того, як ви оплатили всі премії.

Цей вид страхування життя може бути дорогим, тому що величезні комісійні (тисячі доларів за перший рік) і збори, обмеження грошової вартості в перші роки. Оскільки ці збори побудовані в складні інвестиційних формули, більшість людей не розуміють, скільки їх грошей йдуть в кишені свого страхового агента.

Змінні політики життя, форма постійного страхування життя, створити грошовий резерв, який ви можете інвестувати в будь-якому з варіантів, пропонованих страховою компанією. Вартість вашого фінансового резерву залежить від того, наскільки добре ці інвестиції роблять.

Ви можете змінити кількість вашої премії з універсальної політикою страхування життя, іншою формою постійного страхування життя, використовуючи частину вашої накопиченого прибутку, щоб покрити частину вартості премії. Ви також можете змінювати розмір допомоги смерті. Для цієї гнучкості, ви будете платити більш високі адміністративні витрати.

Деякі експерти рекомендують, якщо ви молодше 40 років і не мають сімейну схильність до загрожує життю хвороби, ви повинні вибрати термін страхування, який пропонує користь смерті, але не грошовій вартості.

Витрати зі страхування життя

Найменш дорогий страхування життя, ймовірно, буде від плану страхування життя групи вашого роботодавця, передбачається, що ваш роботодавець пропонує один. Така політика, як правило, термін політик, а це означає, що ви охоплені до тих пір, як ви працюєте для цього роботодавця. Деякі політики можуть бути перетворені по закінченню.

Вартість інших видів страхування життя значно варіюється, в залежності від того, скільки ви купуєте, тип політики, яку вибрала, практики андеррайтера, і скільки комісії компанія платить свій агент. Базові витрати засновані на актуарних таблицях, які проектують тривалість життя. Високий ризик особа, такі, як ті, хто курить, має надлишкову вагу, або небезпечне заняття чи хобі (наприклад, політ), буде платити більше.

Поліси страхування життя часто приховані витрати, такі як збори і великі комісійні, які ви не можете дізнатися про, поки ви не придбаєте політику. Є так багато різних видів страхування життя, і так багато компаній, які пропонують ці правила, які ви повинні використовувати плату тільки для страхового консультанта, який за певну плату, буде досліджувати різні політики, доступні вам і рекомендувати той, який краще відповідає вашим потребам. З метою забезпечення об’єктивності, ваш консультант не повинен бути пов’язаний з будь-якої конкретної страхової компанії і не повинні отримувати комісійні від будь-якої політики.

Здоровий 30-річний чоловік міг очікувати, щоб заплатити близько $ 300 в рік на 300 000 $ на термін страхування життя. Для того, щоб отримати таку ж суму покриття за полісом грошової вартості буде коштувати більше $ 3000..

Суть

При виборі страхування життя, використовувати ресурси Інтернету, щоб навчити себе про страхування життя основі, знайти брокер, якому ви довіряєте, тобто рекомендовані політики оцінювали платний тільки страховий консультант.

Всесвітньо відомий фінансовий радник Сьюз Орман твердо переконаний, що якщо ви хочете, страхування, купівля термін; якщо ви хочете, інвестиції, купити інвестиції, а не страховий. Не змішувати два. Якщо ви не дуже підкований інвестор і зрозуміти всі наслідки різних видів страхування життя, ви, швидше за все, повинні придбати термін страхування життя.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.