Як використовувати Withdrawal Rate в пенсійному плануванні

Home » Retirement » Як використовувати Withdrawal Rate в пенсійному плануванні

Відстеження швидкості виведення важливо при виході на пенсію. Ось чому.

Що таке Безпечний Виведення Швидкість в моїх років виходу на пенсію?

Швидкість виведення є розрахунок, який говорить відсоток ваших вкладених коштів ви витрачаєте, або могли б витратити, щороку на пенсії.

Вихід Оцінити Приклад

Давайте подивимося на приклад того, як працюють ставки абстиненції.

  • Припустимо, на початку року у вас є 100 000 $ в інвестиційний рахунок.
  • Протягом року ви знімаєте $ 8000.
  • Ваша оцінка догляд за рік становить 8% ($ 8000. розділити на 100 000 $).

Безпечна швидкість виведення повинна бути сума, яку ви можете витратити щороку, ніколи не піклуючись про закінчуються гроші. Залежно від ступеня ризику ваших інвестицій, ефективність інвестицій, а також необхідність збільшення вилучення інфляції, безпечна швидкість виведення може варіюватися від 3% до 4,5% в рік.

Деякі дослідження припустили, що ви повинні тримати зняття на 4% або менше, щоб бути безпечними. Це 4% правило виведення може служити в якості орієнтира для наслідування. Додаткові дослідження показали, що, слідуючи дисциплінований набір правил виводу ставки, які говорять вам, коли ви отримаєте підвищення, і коли ви повинні прийняти скорочення зарплати, які ви можете витратити трохи більше і вийти на 4% -6% в рік замість 3 -4%.

Якщо ви ще не пенсіонер, один із способів використовувати швидкість виведення є наближеним то, що ви можете бути в змозі вийти пізніше. Наприклад, при швидкості виведення на 5% ви можете зняти $ 5000 на рік на кожні 100 000 $ ви вклали.

Звичайно, деякі з цих $ 5000 доведеться бути скасовано з податку на прибуток у відставку.

Коли ви серйозно про виконання вашого пенсійного планування, а не покладатися на правило, ви хочете створити графік або графік, який показує ваші передбачувані вилучення щороку протягом виходу на пенсію.

Через кілька років ви, можливо, буде потрібно більше коштів, щоб купити автомобіль або взяти поїздку. Інші роки, можливо, буде потрібно менше.

Чому ви хочете відстежувати виведення коштів Оцінити

Коли на пенсію, важливо, щоб відстежувати швидкість виведення щороку, і порівняти його з планом, який показує, що вона повинна бути для того, щоб ваші гроші, щоб тривати протягом виходу на пенсію.

Якщо швидкість виведення послідовно вище того, що ви планували, і Ви як і раніше мають довгий термін служби, ви можете закінчаться гроші. Стеження цього показника, як відбувається протягом фізичного. Це спосіб, щоб перевірити і переконатися, що ваші витрати на здорової стійкої в порівнянні з вашого розміру портфеля.

Виведення Рейтинг Успіхи

Тому що майбутнє, ну, майбутній і невизначені, ви хочете мати гнучкий план, який дозволяє для деякого «маневру» в скільки ви знімаєте щороку. Цей тип гнучкого плану означає, що ви можете бути в змозі вивести ще один рік для великої покупки як автомобіль, і менше в іншому році, де не відбувається ніяких великих покупок.

Один із способів, щоб переконатися, що ви не знімати занадто багато, щоб створити систематичний план виведення, що прямі депозити певну суму грошей від ваших інвестицій в ваш розрахунковий рахунок. Це служить в якості «зарплати», і якщо ви тільки витрачати те, що осідає він може тримати вас від занурення в і витрачати зайві гроші, які були насправді, що виділяються на майбутнє – не за поточний рік.

Інший успішний підхід є те, називається часом сегментований висновок підходом, при якому виробляються інвестиції, щоб відповідати тимчасових рамок, коли ви потребуєте в них будете. Наприклад, CD може дозріти щороку, щоб задовольнити ваші потреби витрат на цей рік.

Якщо у вас є гроші в МРК і 401 планів (к), одна річ, щоб мати на увазі, як ваші водозабір зміниться, коли це потрібно Мінімальні Розподілу почати. Дане положення вимагає, щоб ви могли знімати з пенсійного рахунку в віці 70 1/2, і кожен рік ви стаєте старше, ви повинні піти трохи більше.

При знятті у відставці, найголовніше, щоб планувати і потім виміряти проти цього плану. Наявність і після плану є найбільш важливим, що ви можете зробити, щоб переконатися, що у вас є достатньо коштів для всіх ваших років виходу на пенсію.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.