Як виправити вашу з-під контролю заборгованості кредитної картки

Home » Credit and Debt » Як виправити вашу з-під контролю заборгованості кредитної картки

Як виправити вашу з-під контролю заборгованості кредитної карткиЦе так просто для заборгованості кредитної картки, щоб вийти з-під контролю. Одного разу ви щасливо б’ючи за допомогою кредитної картки, купуючи речі, які ви завжди хотіли, приймаючи поїздки в місця, які ви завжди хотіли відвідати. Наступне, що ви знаєте свої карти все збільшилися, і ви не можете згадати, як це сталося.

Чи є ваша кредитна карта заборгованість з-під контроль?

Там немає колії, щоб ви знаєте, коли ваш борг по кредитній карті виходить з-під контролю. Ваші кредитні карти емітентів не збираються, щоб попередити вас, що ваш баланс більше, ніж ви можете дозволити собі платити. Замість цього, це до вас, щоб стежити за цими 10 знаками, які показують, що ваш борг виходить з-під контролю:

1. Ваші карти збільшилися або вище кредитного ліміту . Збільшилися кредитні картки є ознакою того, що ви не платите залишок у повному обсязі щомісяця. Кілька максимізований кредитні карти тільки посилить проблему, роблячи його більш важко погасити залишки кредитних карт. І якщо у вас немає екстреної економії, ви залишилися без джерела фінансування надзвичайної ситуації.

2. Ви не можете дозволити собі платити нічого , крім мінімального платежу . Точна сума заборгованості , яка вважається «з – під контролю» буде варіюватися від людини до людини в залежності від їх здатності платити. Вірна ознака того, що ваш борг виходить з -під контролю, в змозі платити тільки мінімум на вашу кредитну картку. Мінімальні платежі є низькою сумою , яку ви можете оплатити за допомогою кредитної картки і зберегти свій рахунок в хорошому положенні. Якщо ви не можете заплатити більше , ніж це , і ви все ще використовуєте ваші кредитні карти, ваш борг стає все гірше кожен місяць.

3. Ви пізно або відсутні платежі . Після того, як ваші мінімальні платежі стають недоступними, ви в біді. Прострочені платежі по кредитних картах тільки зробити ваше становище кредитної картки гірше. Затримки платежів збільшують суму , яку ви повинні заплатити , щоб загрузнути і мати негативний вплив на ваш рахунок кредиту. На той час , коли ви пропустите два платежу, ваш зріст процентних ставок і наздоганяє практично неможливо. У той момент він починає отримувати важко зробити ваш мінімальний платіж, коли вам потрібно , щоб почати робити великі зміни в ваші звички кредитної карти.

4. Ви платите свої кредитні карти з іншими типами боргу . Якщо ви використовуєте грошові аванси, повторні передачі балансу, день виплати платні кредити або будь-яку іншу форму боргу , щоб оплатити кредитну карту, ви у великій біді. Мало того, що ви на самому ділі не робить якого – небудь прогресу погашення вашої кредитної картки, ви створюєте більше боргу за рахунок запозичення грошей , щоб залишитися на плаву.

5. Ви використовуєте кредитні карти для потреб і повсякденних покупок . Маючи використовувати вашу кредитну карту для регулярних покупок є ознакою того, що, не тільки вашої кредитної картки заборгованості з – під контроль, це ознака великих фінансових проблем. Якщо ви продовжуєте використовувати свої кредитні картки для регулярних покупок, і це не є частина стратегії , щоб заробити більше , кредитні карти нагороду, в кінцевому рахунку , ви будете бігти з доступного кредиту. Вам доведеться робити великі зміни , щоб повністю уникнути тонуть у боргах.

6. Ваш рахунок кредиту починає падати . Кредитні оцінки використовуються для оцінки вашої кредитоспроможності або наскільки велика ймовірність, що ви по замовчуванням на ваших кредитних і кредитних зобов’язань. Сума боргу ви носите ( по порівнянні з вашим кредитним лімітом) становить 30% від вашої кредитної бали.

Якщо ваш рахунок кредиту падає, навіть якщо ви робите ваші платежі по часу кожен місяць, це ознака того, що ваш зростаючий борг кредитної картки гірше, ніж ви очікували. Якщо ви не отримаєте безкоштовний кредитний рахунок за допомогою кредитної картки кожен місяць, ви можете перевірити свій кредитний рахунок безкоштовно, хоча CreditKarma.com, CreditSesame.com і Quizzle.com для.

7. Ваші нові додатки відмовлено . Емітенти кредитних карт можуть бути в змозі передбачити , що ваш борг по кредитній карті знаходиться поза контролем , навіть перш ніж робити. Після відмови в застосуванні кредитної картки, перевірити пошту для письма від емітента кредитної картки , що пояснює , чому Вам було відмовлено. Якщо ваш борг або високі баланси кредитних карт є однією з причин, це ознака того, що вам потрібно , щоб приборкати свої витрати і почати вирішувати свій борг , перш ніж він стає гірше.

8. Ти ховаєшся свій борг -з себе або вашого чоловіка. Відчуваючи , як у вас є що приховувати це ознака того, що речі неправильно. Якщо ви не відкриваючи заяви кредитної карти , тому що ви не хочете зіткнутися ваш баланс або ви збираєтеся з вашого шляху , щоб зберегти свою дружину від дізнатися про вашу заборгованості, ви , ймовірно , мають більше боргів , ніж ви можете мати справу з ,

9. Ви не можете дозволити собі , щоб заощадити гроші , тому що у вас занадто багато боргів . Чим більше грошей ви витрачаєте на свій борг, тим менше у вас є для інших речей , як-економити гроші. Не маючи доступ до економії, наприклад , в разі надзвичайної ситуації, можливо , доведеться створити ще більший борг , щоб вийти з фінансових скрутних.

10. Ви турбуєтесь про те , як ви збираєтеся погасити кредитні карти . Якщо ви відчували себе , як ваш борг по кредитній карті під контролем, ви б нічого , щоб хвилюватися о. Тим НЕ менше, підкреслюючи про вашу заборгованості кредитної картки є ознакою того, що це, безумовно , з – під контролю. Не думайте, що ви не підкреслите про вашу заборгованості , що ви в безпеці. Це може бути , що ви ігноруєте свій борг або відмовити в тому , наскільки це погано на самому справі.

7 способів отримати Ваш борг по кредитній карті під контроль

Після того, як ви розумієте, ваш борг по кредитній карті з-під контролю, він стає ваша відповідальність, щоб зробити щось про це відразу ж. Не звертаючи уваги на серйозність вашої заборгованості кредитної картки буде тільки гірше і важче мати справу з тим, коли ви, нарешті, вирішили внести деякі зміни:

1. Зупинити витрати . Після того, як ви розумієте , ваш борг з – під контролю або вийти з -під контролю, то перше , що вам потрібно зробити , це припинити використання кредитних карток. Будь-які додаткові покупки кредитної картки будуть тільки зробити свій борг по кредитній карті рости. Чим більше ваш баланс, тим більше вони будуть окупатися.

2. Нарізати свої кредитні карти . Якщо ви не досить дисципліновані , щоб припинити використання вашої кредитної картки, зробити його більш важким для себе. Нарізати свої карти і викинути шматочки. Ви можете піти на крок далі і закрити свої рахунки повністю , якщо це те , що потрібно , щоб припинити використання вашої кредитної картки.

3. Провести інвентаризацію боргів . Отримати чітке уявлення про те , скільки ви повинні зробити , і хто ви повинні зробити його. Складіть список всіх ваших кредитних карт, процентна ставка, баланс і поточний мінімальний платіж. Якщо рахунки прострочені, запишіть суму , яку потрібно заплатити , щоб наздогнати. Хоча список може бути страшним, ви можете зробити набагато більш обгрунтовані рішення про вашу заборгованості з усією інформацією перед вами.

4. З’ясувати , скільки ви можете оплатити свій обов’язок по відношенню до кожного місяця . Огляд доходів і витрат , щоб з’ясувати , що ви можете вичавити з Вашого бюджету , щоб почати погашення заборгованості кредитної картки. Ви , можливо , доведеться зробити великі зміни в свої витрати , щоб бути в змозі дозволити собі витрати на проживання та погасити борг.

5. Припиніть витрачати зайві гроші . У вас були гарний час гризучи заборгованості кредитної картки, тепер прийшов час , щоб отримати серйозні про ваших фінансах. Виріжте рекреаційні витрати і зосередитися на покупку тільки те , що вам потрібно. Це може бути болючою , жертва на першому, але ви можете налаштувати. Пам’ятайте , що причина , що ви робите ці зміни , щоб поліпшити свої фінанси і створити більш безпечне майбутнє для себе.

6. Виберіть кредитну карту і платити більше , ніж мінімум . У той час як кінцева мета , щоб погасити всі свої кредитні картки, намагаючись оплатити їх все відразу не є найбільш ефективним підходом. Натомість зосередьтеся на погашення вашої кредитної картки один раз в той час. Ви можете почати з одного з високою процентною ставкою, найвищий баланс, низький баланс, або будь-який інший карти , які ви хотіли б позбутися. Головне, що ви вибираєте карту і витратити більшу частину ваших додаткових грошей окупається цей баланс. Як ви платите за кожну кредитну карту, вибрати інший , щоб зосередитися на , поки вони все окупилися.

Використання кредитної картки погашення калькулятора, щоб допомогти вам з’ясувати, кращий спосіб погасити свій борг і отримати уявлення про те, коли ви, нарешті, зробити погашення вашої кредитної картки.

7. Спробуйте економити гроші на відсотки . Якщо у вас є дуже хороший кредит, ви можете заощадити гроші на відсотки, попросивши емітент вашої кредитної картки для більш низькою процентною ставкою або скориставшись 0% пропозицію перенесення балансу.

Якщо Ви обітницю кредитних карт для Гарного?

Після боротьби із заборгованістю кредитної картки, багато людей вирішують, ніколи не використовувати кредитні карти знову. Майте на увазі, що самі кредитні карти не погано, це те, як ви використовуєте кредитні карти, які можуть потрапити в біду. Не маючи кредитної карти може зробити деякі угоди, як оренда автомобіля, трохи жорсткіше. Ось що ви можете зробити, щоб уникнути повернення в неприємності кредитної картки.

Проводять тільки те , що ви можете собі дозволити , щоб погасити в протягом місяця . Уникайте використання вашої кредитної картки в якості заміщення доходу. Якщо ви не можете дозволити собі що – то в готівки купити, ви не можете дозволити собі купити його, навіть не за допомогою кредитної картки.

Зверніть свій баланс в повному обсязі щомісяця . Після того, як ви зосереджені на витрати тільки те , що ви можете собі дозволити , щоб погасити в протягом місяця, ви можете собі дозволити , щоб погасити свій баланс кожен місяць. Це єдиний спосіб зберегти свої кредитні карти під контролем і уникнути заборгованості кредитної картки.

Якщо з якоїсь причини, ви відчуваєте, що ви не досить дисциплінованим, щоб слідувати цим правилам, то краще не мати кредитну картку. Дебетові карти або карти передоплати дозволять вам зробити ті ж покупки, які ви можете зробити за допомогою кредитної картки, не вдаючись у борг.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.