Як довго, щоб подвоїти ваші гроші? Використовуйте Правило 72

Home » Budgeting » Як довго, щоб подвоїти ваші гроші? Використовуйте Правило 72

Як довго, щоб подвоїти ваші гроші?  Використовуйте Правило 72

Правило 72 це правило математики, що дозволяє легко придумати з приблизною оцінкою, скільки часу буде потрібно, щоб подвоїти свою заначку для будь-якої заданої норми прибутку. Правило 72 робить хороший інструмент навчання, щоб проілюструвати вплив різних ставок прибутковості, але це робить поганий інструмент для використання при прогнозуванні майбутньої вартості своїх заощаджень, зокрема, як ви біля виходу на пенсію. Давайте подивимося, як це правило працює, і кращий спосіб, щоб використовувати його.

Як правило 72 робіт

Ось як працює правило: приймати сімдесят два, поділене на інвестиції повернення (або процентної ставки ваші гроші будуть заробляти) і відповідь каже вам, скільки років буде потрібно, щоб подвоїти ваші гроші.

Наприклад:

  • Якщо ваші гроші в ощадному рахунку заробивши три відсотки в рік, це займе двадцять чотири роки, щоб подвоїти ваші гроші (72/3 = 24).
  • Якщо ваші гроші на фондовому взаємний фонд, який ви очікуєте в середньому на вісім відсотків в рік, це займе у вас дев’ять років, щоб подвоїти ваші гроші (72/8 = 9).

Ви можете використовувати це  правило 72 калькулятора ,  якщо ви хочете, щоб комп’ютер робити математику для вас.

Використання в якості навчального посібника

Правило 72 може бути корисний як навчальний посібник, щоб проілюструвати різні потреби і ризики, пов’язані з короткостроковими інвестування в порівнянні з довгостроковим інвестуванням.

Наприклад, якщо ви приймаєте поїздку на милю по дорозі в магазин на розі, це не мало великого значення, якщо ви їздите на десять миль в годину, або двадцять миль на годину.

Ви подорожуєте не так далеко, так що додаткова швидкість не буде робити великої різниці в тому, як швидко ви отримаєте там. Якщо ви подорожуєте по всій країні, однак, додаткова швидкість буде значно зменшити кількість часу, який ви проводите за кермом.

Коли мова заходить про інвестування, якщо ваші гроші будуть використані для досягнення короткострокового фінансового призначення, це не мало великого значення, якщо ви заробляєте три відсотки норми прибутку або норми прибутку вісім відсотків.

Оскільки ваша мета не так далека, додатковий повернення не робитиме велику різницю в тому, як швидко ви накопичуєте гроші.

Це допомагає дивитися на це в реальних доларах. Використовуючи Правило 72, ви бачили, що інвестиції заробивши три відсотки подвоює свої гроші в двадцять чотири роки; один заробляє вісім відсотків протягом дев’яти років. Велика різниця, але наскільки велика різниця після того, як все за один рік?

Припустимо, у вас є десять тисяч доларів. Після всього за один рік, в той ощадний рахунок заробити три відсотки, у вас є $ 10300. У ПІФ заробивши вісім відсотків, у вас є $ 10800. Чи не велика різниця.

Stretch, що з дев’ять року. В ощадному рахунку, у вас є близько $ 13050. В індексі акцій, взаємний фонд відповідно до правила 72 своїх грошей подвоїлася до $ 20000. Набагато більша різниця. Дайте йому ще дев’ять років, і у вас є близько $ 17000 в економії, але близько 40 000 $ у вашій акції індексного фонду.

Більш короткі терміни, заробивши більш високу швидкість віддачі не має великого впливу. Більш тривалі терміни, що він робить.

Чи є Правило Корисно як вас біля виходу на пенсію?

Правило 72 може вводити в оману, як ви біля виходу на пенсію. Припустимо, що ви 55, з $ 500 000 і очікувати, що ваші заощадження, щоб заробити близько 7%, і двічі протягом найближчих десяти років.

Ви плануєте мати $ 1 мільйон у віці 65 років буде? Може бути, може й ні. Протягом наступних десяти років ринки могли б поставити більш високу або більш низьку прибутковість, ніж те, що середні значення приведе вас очікувати.

При розрахунку на те, що може або не може статися, ви можете заощадити менше, або нехтувати інші кроки важливо плануванням як щорічне податкове планування.

Правило 72 весело правило математики, і хороший інструмент навчання, але це так. Не слід покладатися на неї, щоб розрахувати свої майбутні заощадження. Замість цього складіть список всіх речей, які ви можете контролювати, і речі, які ви не можете. Ви можете контролювати швидкість повернення ви будете заробляти? Ні, але ви можете контролювати інвестиційний ризик ви берете, скільки ви економите, і як часто ви переглянути свій план.

Навіть менш корисні тільки в Пенсійний

Після того, як вийшов на пенсію, головною турботою приймає дохід від ваших інвестицій, а також з’ясувати, як довго ваші гроші будуть тривати в залежності від того, скільки ви берете.

Правило 72 не допоможе з цим завданням. Замість цього, ви повинні дивитися на стратегії як сегментація часу, яка включає в себе поєднуючи свої інвестиції з моменту часу, коли вам потрібно буде використовувати їх. Ви також хочете, щоб вивчити правила швидкості виведення, які допоможуть вам з’ясувати, скільки ви можете безпечно діставати щороку під час виходу на пенсію. Найкраще, що ви можете зробити, це зробити свій власний план пенсійного доходу графік, щоб допомогти вам наочно побачити, як частини збираються поєднуються.

правила Math не є заміною для гарного планування. Використовуйте їх економно. Є дуже мало інвестицій, які мають норму прибутку, яка залишається послідовною з року в рік, що означає, що не багато ситуацій, коли Правило 72 можуть бути застосовані на практиці.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.