Як Дотримуйтеся ваше свято бюджету

Home » Budgeting » Як Дотримуйтеся ваше свято бюджету

 Як Дотримуйтеся ваше свято бюджету

У святкові дні можуть бути дуже весело, і вони можуть бути дуже напруженими. Це сезон давати, що часто означає також сезон витрат. Одна з кращих речей, які ви можете зробити, щоб допомогти зробити відпочинок набагато менш напруженим, щоб створити і дотримуватися бюджету свята. Створення плану витрат свято буде полегшити стрес і переконайтеся, що ви не влазити в борги в цей святковий сезон.

Почніть зі списком відпочинку витрат

По-перше, ви повинні скласти список всіх святкових витрат, які ви будете мати.

Це включає в себе подарунки, які вам потрібно купити, карти, обгорткового паперу, дорожні витрати, дарообменних на роботі, благодійні пожертви і прикраси. Це дасть вам загальне уявлення про речі, які ви будете потребувати охоплені. Багато людей думають тільки про подарунки і дивуються, чому гроші так щільно в грудні, навіть якщо вони накопичили гроші на подарунки.

Ухвалення рішення про ваші витрати Limit

Визначте, скільки ви маєте в наявності, щоб покрити витрати на різдвяні цьому році. Коли ви розглядаєте цю суму переконайтеся, що ви використовуєте тільки гроші, які ви відклали на Різдво або додаткові гроші, які ви можете знайти у вашому бюджеті.

Призначають гроші для кожної категорії

Розділіть гроші протягом різних категорій, які у вас є. Це означає, призначаючи конкретну суму для кожного подарунка. Це також корисно, коли ви мозковий штурм для ідей подарунка. Маючи певну кількість допоможе вам знайти ідеї в межах цього цінового діапазону.

Зробити список покупок

Створення списку для вашого святкового шопінгу.

Ви повинні мати одну або дві ідеї у вашій ціновий діапазон для кожної людини. Якщо взяти час на пошук документів продажів ви можете бути в змозі знайти деякі великі подарунки за менші гроші, ніж ви в бюджеті, або ви можете бути в змозі отримати, що людині приємний подарунок.

Відстежуйте свої витрати

Потім починайте ходити по магазинах зі списком.

Ви повинні також прийняти ваш бюджет лист з вами. Як ви купуєте кожен елемент перетнути його зі свого списку і відняти його з бюджету під управлінням загального Різдва. Це дозволить вам дізнатися, як ваш бюджет робить у всі часи і зробити його в разі потреби легше вносити корективи між категоріями. Відстеження витрат є великим ключем до налипання на ваш бюджет.

Поради:

  1. Зробіть собі послугу і дотримуватися тільки готівку системи. Збираємо подарунки на кредитній карті полегшує перевитрата. Це дійсно може допомогти вам дотримуватися вашого бюджету на свята. Це відмінна стратегія, якщо вам не вистачає готівки, і ви робите багато ваших покупок в магазині.
  2. Скористатися продажу Чорної п’ятниці. Двері пиятика угоди можуть заощадити багато грошей. Переглянувши список і продаж заздалегідь може допомогти вам збільшити ваші заощадження тут.
  3. Покупки в Інтернеті може заощадити гроші і час, як ви магазин порівняння. Не забудьте подивитися на вільні коди судноплавства і порядку в достатньо часу для ваших подарунків, щоб прибути. Багато інтернет-магазини пропонують додаткові заощадження і безкоштовну доставку у вихідні дні Чорна п’ятниця. Будьте впевнені, щоб перевірити продажів Cyber ​​понеділок теж.
  4. Завжди додавайте кілька додаткових подарунків в список покупок. Ці подарунки повинні бути універсальним в разі, якщо ви отримаєте подарунок-сюрприз або забути покупки для кого-то. Це може полегшити ваш розум і врятувати вас від дертися, щоб знайти щось в останню хвилину.
  5. Ви можете заробити додаткові гроші, щоб покрити ваші витрати на свято, взявши на роботі свята. Це може бути хорошим короткостроковим рішенням, якщо ви забули бюджет на свята протягом року.
  6. Почніть заощаджувати в січні, щоб зробити покупки на Різдво простіше. Якщо не брати до уваги грошей кожен місяць, щоб покрити свої різдвяні витрати, вам не потрібно турбуватися про пошук грошей для подарунків або поїздок, які ви хочете взяти на час курортного сезону. Подивіться на суму, яку ви проводите в цьому році, і розділити його на дванадцять. Це сума, яку ви повинні зберегти кожен місяць. Якщо ви хочете, щоб мати можливість витрачати більше, то спробуйте встановити в сторону трохи більше кожен місяць. Економія $ 50 додаткових доларів кожен місяць дасть вам $ 600 на Різдво, економлячи при цьому $ 100 кожен місяць дасть вам додаткові $ 1200.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.