Як жінки повинні думати про медичне страхування На відміну

Home » Insurance » Як жінки повинні думати про медичне страхування На відміну

 Як жінки повинні думати про медичне страхування На відміну

Є деякі речі, які жінки краще, ніж чоловіки. Турбота про своє здоров’я, не один з них. Відповідно до недавнього дослідження від ZocDoc, цифровий ринку здоров’я, коли вони хворі, дві третини жінок, а чекати б його не робити призначення лікаря відразу (тільки половина чоловіків говорять, що те ж саме). Більш troublingly, жінки частіше, ніж чоловіки, щоб відкласти профілактичний догляд.

Гроші, швидше за все, великий фактор схильність жінок відкладати догляд – або пропустити його повністю.

Ось чому жінки повинні думати по-іншому про своє медичне страхування. І якщо ви один з 40 відсотків жінок, які є основним абонентом страхового поліса здоров’я, який також покриває ваш чоловік і / або дитина, це ще більш важливо. Ось що вам потрібно знати.

Страхування не змінилося Ще

Жінки мають унікальні проблеми зі здоров’ям, які необхідно враховувати при виборі плану медичного страхування. І майбутні зміни в Закон про доступне медичне та інших законах охорони здоров’я можуть представити нові ускладнення для жінок, які шукають покриття.

Але зараз, Obamacare досі існує – і це означає, що якщо у вас є страховка, щоб запланований профілактичний догляд покривається, каже Нейт Перпура з ehealth.com. Це включає в себе щорічний добре жінка відвідувань, щеплення проти ВПЛ (які, до речі, молоді люди повинні отримувати, а), і мамографію кожні два роки у віці старше 40 років «Багато людей не користуються цим,” пурпура замітки ,

  «Це йде врозріз з ідеєю давайте зловити його рано і ставитися до нього.» Охорона материнства також охоплюється. Так 95 відсотків до 100 відсотків від вартості контрацепції.

Як вона стоїть зараз, штраф за те, що жінка теж пішла. До проходження ПМО, якщо ви робили покупки медичного страхування на свій розсуд (на відміну від отримувати його через роботодавець), коштує більше, якщо ви жінка.

Скільки? В середньому $ 34 на місяць, або $ 400 на рік, на електронну охорони здоров’я. Це не так більше. З іншого боку, «є не багато гнучкості при виборі переваг,» говорить пурпура. На підйомі «все покрито і страхової план не буде [вартість більш], якщо ви жінка.»

Конкретний про лікарів і Вказівках

Там є загальна думка, що жінки більш лояльні, ніж чоловіки. Але дослідження Erasmus університету Стейн ван Osselaer виявив, що це не обов’язково так. Чоловіки більш лояльні до організації, але жінки більш схильні цінувати індивідуальні відносини. Таким чином, ми лояльні до наших перукарям, нашим улюбленим продавцям і, так, нашим лікарям.

Так що, якщо ви відчуваєте лояльність по відношенню до своїх лікарів – або навіть якщо ви просто особливо комфортно з ними – то переконаєтеся, що вони приймають план страхування Ви вибираєте під час відкриття реєстрації. Якщо ви думаєте, що це рік ви могли завагітніти, зробити особливо впевнений, що OB / гінекологія ви хочете використовувати в вашому плані. Зрештою, якщо платити менше за план означає, що ваш улюблений лікар не прикритий, а ви завершуєте відвідування лікаря менше, як результат, то це варто заплатити трохи більше, щоб отримати страховку ви дійсно будете використовувати більше.

І поки ви на нього, переконайтеся, що будь-які рецепти ви приймаєте покриті, а також.

Ваші проблеми здоров’я різні – і повинні керувати вашим страховим рішенням

Давайте зберемо допомогу по материнству осторонь на даний момент (тому що, як ми вже відзначали, вони завжди покриті) і зосередити увагу на три інші проблеми зі здоров’ям, що жінки повинні бути в курсі.

  1. Хвороба серця. Це є основною причиною смерті жінок в Сполучених Штатах, відповідає приблизно за один-в-чотирьох смертей у жінок в рік.
  2. Рак, друга найбільш небезпечна загроза для здоров’я жінки. Всупереч поширеній думці, рак молочної залози є не найнебезпечнішим злочинцем тут – що сумнівна честь йде до раку легенів, яка відповідає за приблизно 71000 смертей в рік.
  3. Інсульт, що призводить до 6 відсотків усіх випадків смерті жінок, але також є провідною причиною тривалої непрацездатності; 60 відсотків всіх інсультів трапляються з жінками.

«Якщо ви перебуваєте в групі ризику для будь-якого з цих захворювань, ви можете розглянути питання про низьку франшизи план,» говорить Дженніфер Фіцджеральд, генеральний директор страхової ринок сайту PolicyGenius.com. Ви будете платити більше авансом для вашої політики, але якщо у вас є випадок, більше ваших загальних витрат буде покрита.

Get Your медоглядів зараз

InsuranceQuotes.com недавно випустила звіт, дивлячись на ризики медичних жінок спеціально при президенті Трампа. «Ми думаємо, профілактичне обслуговування триватиме», говорить Лаура Адамс, старший аналітик страхової для сайту. «[Однак], що було унікально про Obamacare є те, що вони включили багато жіночих послуг як профілактичний догляд -., Наприклад, контроль над народжуваністю» Профілактичний догляд цього типу, вона каже, може піти під будь-яким замінює Obamacare.

Це наводить аргументи на користь скористатися перевагами, які знаходяться на вашій поточної політики, Pronto. «Отримайте ваші щорічні візити зроблені,” говорить Адамс. «До цього часу в наступному році, цей тип покриття не може бути настільки ж багатими жінками.»

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.