Як залишитися мотивованим, щоб заощадити гроші

Home » Budgeting » Як залишитися мотивованим, щоб заощадити гроші

Як залишитися мотивованим, щоб заощадити гроші

Бюджетування тактика та поради допоможуть вам виконати роботу з дня на день управління своїми фінансами.

Стратегії Бюджетування допоможе вам зрозуміти, на цілі орієнтованої або філософському рівні, чому саме ви робите всю цю роботу.

Але в доповненні до прибив свою тактику і знаючи ваше стратегічне бачення, є третій елемент бюджет, який ви повинні прийняти: підтримка вашої мотивації.

Чому Підтримання грошей Мотивація Essential?

Чи означає це звук, схожий на купу жаргону?

Дозвольте мені порівняти це з іншим прикладом:

Коли ви на дієті, вам потрібна тактика. Ви повинні навчитися, наприклад, замінити вершковий ранчо з низьким вмістом жирів, низьким вмістом вуглеводів, йогурт на основі альтернативи.

Ви повинні вивчити тактику заміни білого рис з коричневим рисом, жирні шматки м’яса з пісним м’ясом, і смаженими овочами з смаженими, тушкованими або сирими овочами.

Це вся тактика. Вони поради, які допоможуть вам виконати день у день дієти.

Ваша дієта стратегія допоможе вам з’ясувати, філософський, чому ви виконання цих тактик. Ви можете мати стратегію провідних низьковуглеводній спосіб життя, ставши серце здоровим людожер, або різання насичених жирів з вашої системи.

Але в доповненні до вашої стратегії і вашої тактики, ви також повинні прості старі мотивації. Це не має значення, скільки ви прагнете стати серцем здорового людожером, або скільки рад і тактики ви вчитеся. Нічого з цього не буде мати значення, якщо в момент слабкості, ви шарф вниз весь мішок чіпсів слідують чотирнадцять шоколадного печива.

Мотивація настільки ж важлива, як ваше бачення і ваша тактика. Стратегія, тактика, і мотивація три кутів «успіх трикутника.»

Тепер, коли ви знаєте, чому це важливо, щоб залишатися на грунті, як ви можете зберегти імпульс відбувається, коли мова йде про ваших фінансах? Ось кілька пропозицій:

1. Тримайте довгострокову мету на увазі

Може бути, ваша мета полягає в тому, щоб стати повністю вільними від боргів.

Може бути, ви хочете вийти на пенсію у віці 45 років (так, це може бути зроблено.)

Може бути, ви хочете мати свій будинок безкоштовно і ясно, без якої іпотеки не додається. Може бути, ви хочете, щоб відправити своїх дітей в коледж, не обтяжуючи їх студентські кредити, платити за весілля вашої дитини, або кинути роботу вам не подобається, так що ви можете продовжити низькооплачувану, але більш ситний альтернативну кар’єру.

Незалежно від ваших «чому» тримати його на передньому краї свого розуму. Повісьте фотографії, що представляють ваші «чому» по всьому будинку. Постійно нагадуйте собі про великий, всеосяжної мети ви прагнете.

2. Уявіть себе в ваші золоті роки

Дослідження показали, що люди, які мають великий досвід в визуализируя себе як літніх людей, як правило, більше економити на пенсію, ніж люди, які цього не роблять.

Ви можете завантажити безкоштовний додаток з ITunes Store, називається «Age My Face», яка дозволяє в цифровому старіє фотографію вашого обличчя. Меррілл Край також має безкоштовну програму під назвою Face Відставка, яка пропонує ті ж послуги.

Отримання уявлення про себе, як пенсіонер може мотивувати вас, щоб зберегти для виходу на пенсію. (І як бонус, ви можете бути більш мотивовані, щоб носити сонцезахисний крем, пити воду, і отримати багато спати!)

3. Поговоріть з людьми, які вийшли на пенсію

Багато літніх людей скажуть вам, що їх дві великі жалю чи не краще піклуватися про своє здоров’я і здоров’я своїх фінансів.

Зустрічаючись і спілкуючись з людьми, які мають справу з наслідками своїх юнацьких рішень, ви могли б стати більш мотивовані, щоб триматися подалі від помилок, які вони зробили.

Не знаю, де зустріти пенсіонер? Спробуйте читати блоги, написані пенсіонерами, в яких вони документують своє життя, свої радості та свої проблеми. Ви також можете попросити своїх батьків рекомендації, якщо вони живуть в 55+ спільноти.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.