Як знизити відношення боргу до доходів

Home » Uncategorized » Як знизити відношення боргу до доходів

Збити високий коефіцієнт Розрахунок заборгованості до доходів

Як знизити відношення боргу до доходів

Ваше відношення боргу до доходів вказує відсоток від доходів йде на погашення вашої заборгованості кожного місяця. Чим нижче співвідношення боргу до доходу, тим краще , тому що це означає , що ви не витрачаєте більшу частину вашого доходу платити борги. З іншого боку, високий коефіцієнт заборгованості до доходу означає , що більше вашого доходу витрачається на борг, залишаючи вам менше грошей , щоб витратити на інші рахунки або зберегти.

Ви можете розрахувати відношення боргу до доходів шляхом складання щомісячних платежів заборгованості, включаючи кредитні картки та кредити, а потім розділити це число на ваш щомісячний дохід.

Помножте результат на 100, щоб отримати відсоток. Наприклад, якщо ви витрачаєте $ 1200. щомісяця по заборгованості і мати щомісячний дохід в розмірі $ 4000, ваш борг до доходів буде 30%.

Що таке високе відношення боргу до доходів?

Якщо співвідношення боргу до доходів становить понад 50%, то ви напевне занадто багато боргів. Це означає, що ви проводите, принаймні половину свого щомісячного доходу за борговими зобов’язаннями. Між 37% і 49% не страшно, але це ще деякі ризиковані номери. В ідеалі, відношення боргу до доходів має бути менше, ніж менше 36%. Це означає, що у вас є керовані боргової навантаження і грошей, що залишилася після внесення щомісячних платежів за зовнішніми боргами.

Вплив Високий коефіцієнт боргу до доходів

Співвідношення високого боргу до доходів може мати негативний вплив на ваші фінанси в декількох областях.

По-перше, ви можете боротися, щоб оплачувати рахунки, тому що велика частина вашого щомісячного доходу збирається в сторону боргових платежів.

Співвідношення високого боргу до доходів буде зробити його жорстким, щоб отримати схвалення на кредити, особливо іпотека або автокредит.

Кредитори хочуть бути впевнені, що ви можете собі дозволити, щоб зробити ваші щомісячні платежі по кредиту. Високі виплати боргу часто є ознакою того, що позичальник буде не вистачати платежів або дефолту по кредиту.

У той час як ваш рахунок кредиту безпосередньо не впливає на високому коефіцієнті заборгованості до доходу, деякі з факторів, які сприяють високому коефіцієнту заборгованості до доходу також можуть пошкодити ваш кредитний рахунок.

Більш конкретно, високі кредитні карти і кредитні баланси, які можуть відігравати певну роль у вашому високому співвідношенні боргу до доходу, може пошкодити ваш кредитний рахунок.

Як зменшити ваш коефіцієнт заборгованості до доходу

Є випадки, коли мають високий коефіцієнт заборгованості до доходу має сенс. Наприклад, це не страшно, щоб мати високий коефіцієнт, якщо ви агресивно погашення вашого боргу. З іншого боку, якщо ваш коефіцієнт високий, і ви тільки робите мінімальні платежі, це проблема.

Як правило, існує два способи знизити ваше відношення боргу до доходу. По-перше, ви можете збільшити свій дохід. Це може означати працювати понаднормово, просити підвищення зарплати, приймаючи на роботу неповний робочий день, починаючи бізнес, або генерувати гроші з хобі. Чим більше ви можете збільшити свій щомісячний дохід (без одночасного підвищення ваших боргових платежів) Знизити відношення боргу до доходів буде.

Другий спосіб знизити коефіцієнт, щоб погасити борг. У той час як ви знаходитесь в режимі погашення заборгованості, ваше відношення боргу до доходів буде тимчасово збільшуватися, тому що ви витрачаєте більше вашого щомісячного доходу за борговими платежами. Це тому, що більш високий відсоток від вашого доходу буде йти в сторону боргу. Наприклад, якщо ваш щомісячний дохід становить $ 1000, і ви в даний час витрачати $ 480 в борг щомісяця, то ваше ставлення 48%.

Якщо ви вирішили витратити 700 $ в місяць на погашення боргів, то ваш коефіцієнт збільшиться до 70%. Але, коли ви заплатили борг все далеко, ваше ставлення знизиться до 0%, тому що ви ніколи більше не витрачати свій дохід в борг.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.