Як Останні коледжу Гради може інвестувати

Home » Investing » Як Останні коледжу Гради може інвестувати

Студентський позику заборгованість не повинна бути перешкодою побудувати портфель

Як Останні коледжу Гради може інвестувати

Можна подумати, що фраза «студентський позику бідності» ця назва з якогось ескізу на каналі коледжу Гумор YouTube. Але не так багато смішний фінансового альбатрос, звернені студенти сьогодні-рекордно високий рівень, який тільки що вдарив ще більш високий рівень, як ви закінчите читати цю фразу.

Покоління в борг

Студент боргу кредиту годинник на сайті FinAid.com, який оновлює себе кожні кілька секунд, прямо зараз наступаючи на $ 1,46 трильйона доларів.

Для випускників коледжів в надії інвестувати, наслідки є боронуванням. Опитування 5000 нинішніх студентів, випущених в 2016 році за Allianz Global Assistance досягає такий висновок: «Студентський кредит бідність» занадто реальна, і не може закінчитися найближчим часом. Після навчання, приблизно один з чотирьох студентів повідомили, що не маючи зайвих грошей, щоб витрачати. Майже половина (44,6 відсотка) платять за їхню освіту повністю, і близько 12 відсотків навіть не знають, скільки вони повинні.

Ви навіть не повинні турбувати хрускіт ці цифри: Просто жувати на них, може бути, через хвилину. Тепер, якщо ви можете з’ясувати, де студенти можуть знайти гроші, щоб інвестувати в акції, не грабують вже дефіцитний бюджет на макінтош і сир.

Дослідження Allianz показує, що з тих студентів, які мають студентські позики і знають, баланс, 40 відсотків зобов’язані принаймні $ 30,000. Це узгоджується з цифрами, складений Інститутом коледжу доступу і успіху.

Для класу 2014 року, цей показник боргу на одного студента досяг $ 28950 на одного позичальника, яка мала сім з 10 студентів з-за гроші. За останнє десятиліття, студентський кредит борг виріс в два рази рівень інфляції; Упровленіе зросла приблизно в тій же швидкості, повертаючись 40 років. За багатьма оцінками, за студент борг показник перевищив позначку в $ 30,000.

Так що знайти щось-що-небудь-для студентів і недавніх випускників інвестувати в повинні бути безнадійним, правильно? Ну, не зовсім. Звичайно, дорога могутнього важко мотикою. Перейти до медичної або юридичної школі, і ваш обов’язок цифра може легко поповнити 100000 $.

Тим не менш, це все-таки можна почати передачу портфеля, експерти стверджують. Це питання, що робить його одним з пріоритетів, навіть якщо вихідні грошові суми незначні.

Почавши з малого

Одним з популярних способів зробити це через смартфон інвестиційних програм, таких як жолуді. (Її засновник, тисячолітній Джефф Круттенден, додумався ще в самому коледжі.) Жолуді взяти все, що ви проводите від пов’язаних покупок кредитних і дебетових карт і округляєте його до найближчого долара. Зміна отримує інвестовані в шести різних фондів, заснованих на толерантності до ризику. Це особливо орієнтовані на молодих інвесторів обережних брокерських будинків.

Інший шлях через інтернет-інвестиційні майданчики, такі як поліпшення. Сайт Founder Джона Стейн слід прямому шляху, де ви вводите свій вік і один з п’яти загальних інвестиційних цілей (тобто «створення багатства» і «мережа безпеки»). Потім він вкладає гроші в комбінації акцій і облігацій: повністю диверсифікований інвестиційний портфель 12 глобальних класів активів.

«Поліпшення є чудовою платформою для молодих інвесторів, щоб почати роботу,» говорить Девід Уелівер, засновник і головний редактор MoneyUnder30, особистих фінанси і інвестиційна веб-сайту для Millennials. «Це не має мінімальних інвестицій, і це легко зробити невеликі, щомісячні інвестиції через прямий депозит.»

Get That Matching роботодавця

Існує стратегія ретельно скаутинг нових робочих місць для вигоди. Або, якщо вам потрібна увага граббер, як це? БЕЗКОШТОВНО ГРОШІ! Він доступний на багатьох робочих місцях, навіть якщо безкоштовний обід немає.

«Millennials з робочих місць, які пропонують матч з 401 (к) роботодавець повинен брати участь в необхідній мірі, щоб отримати повний матч; це в основному вільні гроші для виходу на пенсію, »говорить додає Ентоні Кріскуоло, сертифікований фахівець з фінансового планування і портфельний менеджер з Ft Palisades Hudson Financial Group. Лодердейл, штат Флорида офіс.

Налаштування 401 (к) або індивідуальний пенсійний рахунок (IRA) відзначає абсолютне інвестиційне важливе значення для молодих працівників. Так, погашення кредитної заборгованості має важливе значення. Але відкладаючи гроші щороку на пенсію, особливо якщо ви починаєте в віці 21 або молодше, встановлює вас досить гнізді яйце у ​​відставці. Насправді, ви можете перетворити $ 45 в місяць на $ 1 мільйон просто, якщо ви знаєте закони складних відсотків.

Скажімо, хтось вік 20 починається plunking до $ 45 в місяць з 50-відсотковою сірником компанії. Якщо вона піднімає внесок на ту ж суму, як і будь-яке підвищення заробітної плати, вона отримує, вона буде мати більше $ 1 млн пенсійної-припускаючи 3,5 відсотка щорічного підвищення заробітної плати і 8,5 відсотка прибув на 401 (к) інвестиції.

«Згідно зі звітом 2014 Радою американського Benefits, майже 80 відсотків працівників, зайнятих повний робочий день мають доступ до роботодавця спонсорованих програм пенсійного забезпечення,» говорить Джеймс Каполонго, глава депозитних продуктів і цін на TD Bank і базується в Mount Laurel, New Джерсі.

Напружте пояс і Інвестуйте Що Ви економите

Там також питання про звільнення грошей-да, ми позбавимо вас мова про щоденне Bigbucks латте. Великі рішення, а також маленькі, можуть вивільнити гроші, хоча деякі з них важко помітити. Якщо ви вирішили взяти на роботу в Сан-Франциско, наприклад, ви, ймовірно, платять більше, але ви також будете платити більше в оренду. Набагато більше.

Статистичні дані, зібрані RadPad, мобільний пошук квартир і оренда постачальника оплати, показати, що місто Золотих воріт вимагає золотих скринь просто знайти місце, щоб повісити капелюх.

працівники початкового рівня будуть витрачати 79 відсотків своїх доходів на оренду в Сан-Франциско і в Нью-Йорку, ви будете витрачати 77 відсотків свого доходу початкового рівня на нічого фантазії: апартаменти з однією спальнею буде для середньої ціною 3000 $ в місяць ,

Приймаючи роботу в Остіні, штат Техас, навпаки, означає тільки 36 відсотків від зарплати йде на оренду. І жоден недавній градієнт при здоровому глузді не збирається звинувачувати Остін один з найбільших в світі музичних міст і будинок півдня на південному заході музиці фестивалю-бутті нудне місце, щоб жити.

Деякі це також означає, творчо думати про витрати у вас вже є з точки зору прибутковості. Якщо ви наймаєте бухгалтер робити ваші податки, наприклад, хтось з великою кількістю ресурсів і більший набір навичок можуть бути в змозі зачепитися вам більше повернення, який міг би більше, ніж платити за збільшенням погодинної ставки. І якщо ви в змозі рефінансувати кредити для студентів за більш низькою відсотковою ставкою, ви будете покласти набагато більше грошей назад у кишені протягом тривалого часу.

отримати Освічені

Нарешті, завжди є поняття, насправді, навчання самостійно.

Великий інвестиційну раду можна знайти по всьому Інтернету, і є, якщо ви будете, багатство авторитетних джерел. Може бути, ви не можете дозволити собі найняти фінансовий консультант батьки використовувати, але ви, звичайно, можете прочитати його блог … або навіть організувати для едіновременнога зустрічі, щоб перейти на вашу ситуацію і з’ясувати, якусь мету.

«У той час як платити за фінансовий рада може здатися поза досяжністю, навіть молоді фахівці повинні серйозно розглянути, принаймні одноразову консультацію з фінансовим професіоналом,» говорить Criscuolo. «Подібно до того, як ви довірити своє здоров’я до лікаря або вашого автомобіля до механіка, перевірка з фінансовим професіоналом може заплатити за себе в створенні міцного довгостроковий фінансовий план.»

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.