Як Пріоритетність Вашого бюджету

Home » Budgeting » Як Пріоритетність Вашого бюджету

Як Пріоритетність Вашого бюджету

Ваш бюджет тягне вас на мільйон різних напрямків: ремонт вашого автомобіля, за виключення виходу на пенсію, погасити кредитні карти, купити новий набір пов’язаних з роботою одягу і зберегти для своїх дітьми вищої освіти.

Як ви можете збалансувати ці окремі цілі економії, всі з яких вимагають різних сум готівки і мають різні терміни?

1: вихід на пенсію на першому місці

Давайте з’ясуємо: немає абсолютно ніякої мети, що більш важливо, ніж економія для вашого виходу на пенсію.

Більшість людей ігнорують пенсію з двох причин-один, здається, далеко, і два, вони припускають, що вони можуть просто продовжувати працювати в 70 років.

На жаль, не всі сходів на добровільній основі . Робота звільнення, вікова дискримінація в відношенні літніх працівників, обов’язків сім’ї по догляду і проблем зі здоров’ям може змусити людей в ранній вихід на пенсію. Не думаю , що «вихід на пенсію» в якості вибору; думати про це як – то , що в ідеалі це вибір, але може бути результатом вимушеного безробіття.

Якщо ваш роботодавець пропонує «відповідний внесок» в повній мірі скористатися цим. Деякі роботодавці сприятимуть 50 центів за кожен долар, до максимальної суми, які ви внесли в пенсійний фонд. Інші роботодавці можуть навіть відповідати долар за долар.

Це єдина ситуація , в якій ви будете отримувати гарантований «повернення» інвестицій. Збільште свій відповідний внесок, навіть якщо у вас є заборгованість по кредитній карті. Ваш вихід на пенсію приходить першим.

Якщо ваш роботодавець не пропонує відповідний внесок, або якщо ви вже зустрічалися ліміт, то ваш наступний пріоритет …

2: погасити заборгованість по кредитній карті

Не всі борги погано. Там можуть бути стратегічні причини, чому ви вирішили зробити тільки мінімальні платежі на низькі відсотки, податок субсидованих іпотеки або позики студента.

Але якщо ви тримаєте заборгованість по кредитній карті, оплатити його вниз, навіть якщо ваші кредитні карти в даний час пропонують «задираки» нульовий відсоток процентної ставки. Це лише питання часу, перш ніж, що рівень тізера різко зростає в двозначне число.

Погашення вашої кредитної картки дає гарантований «повернення», що робить його набагато більш привабливим варіантом, ніж вкладати гроші в іншому місці або зберегти, щоб купити який-небудь інший предмет.

3: Запустіть Надзвичайний фонд

Ця рада тісно пов’язаний з однією з нього: в майбутньому уникнути заборгованості кредитної картки шляхом створення надзвичайного фонду. Цей фонд допоможе вам покрити непередбачені витрати, як основні медичних рахунку або витрати, пов’язані з втратою роботи.

Експерти розходяться в думках про те , як великий ваш резервний фонд повинен бути. Деякі кажуть , що вона повинна бути як $ 1000.. Інші кажуть , що ви повинні зберегти 3 місяці витрати на проживання. І тим НЕ менш, інші йдуть так далеко, щоб рекомендувати економити 6-12 місяців вартості життя. Найголовніше, однак, є те, що Ви відкладаєте що – то.

4: зберігати кошти для очікуваних, непостійних витрат

Ви знаєте, що коли-небудь, ваша дах буде текти. Ваша посудомийна машина зламається. Вам потрібно буде викликати сантехніка. двигун вашого автомобіля буде вибухнути. Вам потрібні нові шини. Камінь буде літати через лобове скло.

Це не «надзвичайні ситуації» або «непередбачені витрати». Це неминучі витрати.

Ви знаєте , що вдома і авто ремонт буде необхідно. Ви просто не знаєте , коли.

Відкладіть фонд для цього неминучого дому та авто ремонту. Це окремо від аварійного фонду. Це просто підтримка фонд передбачуваними, неминучі витрати, які відбуваються в випадкові проміжки часу.

Крім того, ви знаєте, що ви один день потрібно купувати інший автомобіль. Так що почніть робити платіж автомобіль для себе. Це запобіжить вас від необхідності фінансувати ваш наступний автомобіль.

5: Складіть список нереалізованих цілей

Brainstorm список всіх, хто лишився мети, яку ви хотіли б зберегти для: в 10-денну поїздку в Париж, кухня реконструюють з нержавіючої сталі і граніту, і щедрі подарунки свято для ваших батьків.

На даному етапі, не зробити паузу, щоб задатися питанням, як ви будете платити за це. Просто мозковий штурм список.

Потім написати цільову дату для кожної з цих цілей.

Не турбуйтеся про те, чи є це «реалістичний» -Ви ще мозкового штурму.

6: підрахувати витрати

Далі пишуть цільові суми наступних для кожної мети. відпустку вашої мрії в Париж буде коштувати $ 5000. Кухня реконструюють буде коштувати 25 000 $. Щедрі подарунки свято буде коштувати $ 800.

7: Divide

Розділіть вартість кожної мети його терміну. Якщо ви хочете поїздку $ 5000 в Парижі протягом одного року (12 місяців), наприклад, вам потрібно, щоб заощадити $ 416 в місяць. Якщо ви хочете $ 25,000 кухня реконструюють за два роки (24 місяці) а, вам потрібно, щоб заощадити $ тисячі сорок одна в місяць.

На даний момент, ви, мабуть, помітили, що ви не можете задовольнити всі ваші цілі від їх передбачуваного терміну, особливо після того, як ви фактор для виходу на пенсію, погашення боргів і створення надзвичайного фонду, які є вашим верхніми три пріоритетом.

Так що прийшов час , щоб почати редагування цих цілей. Ви можете вирізати кілька цілей повністю, можливо , вам не потрібні перероблена кухня, в кінці кінців. Ви можете також змінити термін на деякі цілі можливо-Париж в один рік неможливо, але Париж в протягом 18 місяців ($ 277 в місяць) відчуває себе більш досяжною.

8: заробляти більше

Пам’ятайте: управління грошима двосторонньої рівняння а. Найпростіший спосіб збільшити рівень заощаджень є заробивши більше. Подивіться на додаткові робочі місця, які ви можете вирішувати у вечірній час і у вихідні дні. Зберегти кожну копійку, яку ви отримуєте від вашої другої роботи. Досить скоро, ви будете на рейс до Парижа.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.