Як розрахувати справедливу ринкову орендну плату за ФАКС

Home » Real Estate » Як розрахувати справедливу ринкову орендну плату за ФАКС

Як розрахувати справедливу ринкову орендну плату за ФАКС

визначення:

Ярмарок ринку оренди є оцінну суму грошей власність з певною кількістю спалень, в певному районі країни, буде здавати в оренду для.

Як розраховується ярмарок Ринок оренди?

Fair ринок оренди є грубим оцінка оренди, яка включає в себе базову орендну плату, а також будь-які необхідні утиліти, які орендар буде нести відповідальність за оплату, наприклад, газу або електричної. Він не включає несуттєві утиліти, такі як телефон, телевізор або Інтернет.

HUD прибуває на цифрах для кожної області за допомогою даних переписів і через орендар обстеження. Щороку, HUD компілює список коректної ринкової орендної плати за більш ніж 2500 міських і поза метрополією графств.

Що ярмарок Ринок оренди використовується?

Ярмарок Орендні ставки ринку використовуються для визначення суми оренди ваучерів для державних житлових програм допомоги, таких як розділ 8 (Housing ваучерів для вибору програми).

Також відомий як: ФМР, Ринок оренди

Приклад:
У місті Ньюарк, Нью – Джерсі, справедлива ринкова орендна плата за квартиру з двома спальнями становить $ 1200. Оренда ярмарки ринку для однієї спальні становить $ 1000..

Що таке розділ 8?

Розділ 8 являє собою програму, яка надає фінансову допомогу певним особам, щоб допомогти їм дозволити собі орендувати будинок. Програма надає житло ваучери цих осіб. Щоб мати право отримати ваучер, ви не можете зробити більше, ніж певну кількість грошей щороку, виходячи з кількості людей в сім’ї.

Якщо орендодавець зобов’язується орендувати в розділі 8 мешканця, програма Розділ 8 буде першою оглянути майно, щоб переконатися, що він відповідає певним стандартам. Якщо властивість проходить перевірку, то господар буде виплачуватися безпосередньо щомісяця за програмою Розділ 8.

Скільки буде Розділ 8 Pay?

Розділ 8 визначатиме суму ваучера на першому з’ясувати число людей, в домашньому господарстві.

Потім він буде визначати розмір квартири домогосподарство кваліфіковано. Наприклад, три домогосподарство може мати право на ваучер дві спальні.

Оскільки справедлива ринкова орендна плата за одиницю може сильно варіюватися в залежності від району країни блоку знаходиться в, Розділ 8 буде встановити суму ваучера, використовуючи орендну плату справедливою ринковою для конкретного регіону. Залежно від доходу орендаря, ваучер не може охопити весь обсяг місячної орендної плати. Орендар все ще може нести відповідальність за виплату частини щомісячної орендної плати.

Як встановити правильну ціну для прокату

Там буде максимальна сума, яку ви будете мати можливість стягувати плату за оренду на основі ряду різних факторів. Ці фактори можуть включати в себе:

  • Розташування:  розташування вашого пристрою грає величезну роль у встановленні орендної плати. Якщо майно знаходиться в бажаному місті, ви можете зарядити більше. Якщо майно перебуває в кращому районі школи в місті, ви можете бутизмозі отримати ще більш високу орендну плату. Дві одиниціякі лишедвох кварталах один від одногоможуть командувати дуже різні рентитому що вони знаходяться в різних містах або в різних шкільних округах.
  • Розмір:  Там буде максимальна сумави будете мати можливість стягувати плату на основі метражу і кількості спалень і ванних кімнатВаш апарат має.
  • Інфраструктура:  Якщо властивість має прекрасний вид, відкритий простір, центральне кондиціонування повітря, або недавно відремонтований, ви можете бутизмозі стягувати більше за одиницюпорівнянні з іншими одиницями в областіякі аналогічні за розміром вашого пристрою.
  • Попит:  Якщо є багато доступних одиниць в вашому районі і не тещо багато зацікавлених орендарі, можливодоведеться знизити ціну на вашому пристроїщоб отримати йогооренду.

Це може бути дуже складно правильно ціни на прокат. Вона включає в себе метод проб і помилок. Пошук по крайней мере, три властивості у вашій області, які схожі на ваш може бути корисно при визначенні правильної ціни.

 

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.