Як Снасть Баланси High Credit Card

Home » Uncategorized » Як Снасть Баланси High Credit Card

 Як Снасть Баланси High Credit Card

Проведення високого балансу кредитної карти, навіть тільки на одній кредитній карті, може бути шкідливими для вашого кредиту і ваших фінансів. Сума заборгованості, яку ви використовуєте є другим за величиною чинником, що впливає на ваш рахунок кредиту. Оскільки заборгованість по кредитній карті сума так важлива для вашого кредитного бали, маючи залишки високих кредитної картки щодо вашого кредитного ліміту матиме негативний вплив на вашому рахунок кредиту.

Не тільки високі залишки погано для вашого кредитного бали, вони також погані для вашого гаманця.

Більш високі баланси кредитних карт можуть бути вищими фінансовими витрати – гроші, йде до емітента кредитної картки для розширення вам зручності погашення вашого балансу протягом довгого часу. І якщо ваш баланс має високу процентну ставку, ці щомісячні фінансові витрати можуть зробити це важко, щоб погасити свій баланс.

Баланс високою кредитної картки може стояти на шляху ви отримання затверджених для інших кредитних карт і кредитів. Емітенти кредитних карт і кредитори вважають за краще, щоб ваш баланс кредитної картки є низькими, у порівнянні з кредитного ліміту. Якщо ви затверджені, навіть з балансом високою кредитної картки, ви можете бути затверджений на більш високою процентною ставкою, якщо ви мали більш низький баланс.

Погашення залишків високих кредитних карт вигідно з багатьох причин, але знаючи, як вирішити ці високі баланси не завжди легко. Ось три стратегії, які ви можете використовувати.

Зупинка за допомогою кредитної картки

Спроба використовувати вашу кредитну карту і оплатити його в той же час є кредитною карткою еквівалентом бажаючи зберегти свій шматок пирога і з’їсти його.

Це просто неможливо зробити обидва. Якщо ви хочете, щоб погасити залишок кредитної картки, ви повинні припинити використання вашої кредитної картки повністю. В іншому випадку, ви тільки увічнити нескінченний цикл боргу.

Уявіть собі, наприклад, у вас є $ 1000. баланс кредитної картки з 15,9 відсотка річних. Ваш щомісячний фінансовий витрата складе $ 10,89, що робить ваш баланс $ 1010,89.

Після оплати $ 100, ваш баланс знизиться лише до $ 910. Якщо згодом використовувати вашу кредитну карту для покупки скажімо, в $ 125, баланс піднімається до $ 1035. Після чергового фінансового заряду і $ 100 оплати, ваш баланс буде $ 946.

З математичної точки зору, ви будете в кінцевому підсумку погасити залишок кредитної картки до тих пір, поки ваші загальні щомісячні покупки (плюс збори і відсотки) менше, ніж ваш щомісячний платіж. Навіть тоді, він все одно буде займати більше часу, щоб погасити свій баланс, ніж якби ви просто перестали використовувати свої кредитні картки. У попередньому прикладі, ви могли б погасити залишок $ 1000. всього за 11 місяців з $ 100 щомісячних платежів і без будь-яких покупок або штрафів за прострочення платежу.

Уникайте покладатися на своїх кредитних карт для будь-яких покупок. Це означає, що тримати ваші витрати нижче вашого доходу. Не тільки це допоможе вам уникнути використання вашої кредитної картки, він буде також залишити вас з великою кількістю грошей, щоб покласти в стороні вашого балансу кредитної карти.

Ви, можливо, доведеться закрити кредитну карту, щоб використовувати його. У той час як закриття кредитної карти з балансом може вплинути на ваш рахунок кредиту в короткостроковій перспективі, з плином часу, зниження вашої кредитної картки баланс краще для вашого кредиту. Ваш рахунок кредиту буде відскік, як ви погасити свій баланс.

Якщо ви хочете зберегти вашу кредитну карту відкритою, але запобігти себе від його використання, ви можете піти старомодний маршрут і скоротити його.

Позбутися від шматочків, і ви навіть не будете мати можливість використовувати вашу кредитну карту для покупок в Інтернеті. Видаліть вашу кредитну карту з будь-клік білінг послуг і встановити повторювані передплати на вашу дебетової карти або чековий рахунок.

Не тільки ви повинні уникати робити покупки на вашу кредитну карту, це також важливо, щоб вам уникнути зборів доданий на карту, теж. Пені за прострочення платежу, як і плати за повернення оплати може уповільнити прогрес в напрямку погашення вашого балансу кредитної карти. Якщо ваша кредитна карта має щорічну плату, ви, ймовірно, не будете в змозі уникнути. Можна, однак, розглянути питання про перенесення вашого балансу на кредитну карту, яка не має річний внесок.

Перехід до кредитній карті низької процентної ставки

Ваша відсоткова ставка відіграє важливу роль в погашенні вашого балансу кредитної карти. Це тому, що частина кожного з ваших щомісячних платежів буде йти до зацікавленості в формі фінансових витрат.

 Чим вища відсоткова ставка, тим вище щомісячні платежі фінансів буде і більше вашого щомісячного платежу, який буде застосовуватися до процентів.

Ви можете повністю виключити інтерес як фактор в погашенні вашого балансу кредитної картки шляхом перерахування свого балансу кредитної карту з 0-процентною ставкою.

Більшість великих емітентів кредитних карт пропонують принаймні один 0 відсотків перенесення балансу кредитної карти. Коли ви маєте право і перемістити свій баланс кредитної картки, ви будете насолоджуватися принаймні шість місяців безпроцентних платежів, можливо, більше, в залежності від кредитної картки ви претендувати. Ви можете використовувати це безвідсоткове час, щоб вибити більшу частину вашої заборгованості кредитної картки.

Якщо у вас є кілька кредитних карт з високими противагами, перемістити баланс з високою процентною ставкою, це дасть вам кращі можливості для економії.

Ваш 0 відсотків квітня не буде тривати вічно. Скористайтеся перекладом балансу, заплативши стільки, скільки ваш баланс, як ви можете в той час як рекламний період в дійсності.

Продовжуйте уникати нові покупок на вашу кредитну картку, навіть якщо карта розширює 0 відсотків рекламної ставку до покупок, а також залишків передаються.

укрупнити платежі

емітенти кредитних карт, щоб ви відчували себе комфортно з робити тільки мінімальний платіж. Це все, що вам потрібно заплатити, щоб зберегти вашу кредитну карту в хорошому положенні. Ви будете уникати штрафів за прострочення платежу і Ваш рахунок буде повідомлено в даний час в кредитних бюро.

Виконання мінімальних платежів, однак, найгірший спосіб, щоб погасити свій баланс. Коли ви робите тільки мінімальний платіж, він буде приймати найдовше кількість часу і вартість найбільшого інтересу. Наприклад, це займе у вас більше 13 років, щоб погасити $ 1,000 балансу з 15,9 відсотка процентна ставка платити тільки мінімальний щомісяця, навіть якщо ви ніколи не робити будь-які додаткові витрати на кредитній карті.

Чому мінімальний платіж так довго? З одного боку, велика частина мінімального платежу йде на погашення відсотків по рахунку. Через це, ваш баланс тільки йде вниз на невелику величину. По-друге, це спосіб мінімальні платежі розраховуються. Більшість кредитних карт розрахувати мінімальний платіж у відсотках від поточного балансу. Як ваш баланс йде вниз, так що робить ваш мінімальний платіж. Це стає легше зробити мінімальний платіж, але як і раніше, тільки невелика кількість оплати фактично йде на погашення залишку на рахунку.

Боротьба з балансом високою кредитної картки вимагає, щоб ви послідовно робити великі платежі в стороні вашого балансу. Розглянемо $ 1000. баланс згадувалося раніше. Якщо ви робите $ 50 щомісячних платежів в сторону балансу щомісяця, без збоїв, ви будете мати баланс погашається протягом 2 років. Це 11 років швидше, ніж якби ви заплатили тільки мінімум. Ви також заощадити сотні доларів у вигляді відсотків.

Хочете знати, скільки часу це займе, щоб погасити свій баланс, якщо ви платите тільки мінімум? Перевірте найостаннішу копію виписки фактури кредитної картки. Емітенти кредитних карт потрібно, щоб ви знаєте, скільки часу і загальної суми, яку ви будете платити, якщо ви тільки зробити мінімальний платіж. Ваша заява буде також включати в себе суму, яку ви повинні будете платити за кожен місяць, щоб погасити свій баланс протягом трьох років.

Відбір залишків високих кредитних карт не легко, але якщо ви старанні і послідовні платити більше, ніж мінімум, дозволить погасити залишок кредитної картки назавжди. Після того, як ви заплатили свій баланс, зробити звичку платити ваш баланс кредитної картки в повному обсязі щомісяця, і ви будете уникати застрягти з іншим недозволено високою балансом кредитної картки.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.