Як створити Еластичний план виходу на пенсію

Home » Retirement » Як створити Еластичний план виходу на пенсію

Як створити Еластичний план виходу на пенсію

«Якщо ви не можете його змінити, змінити, як ви думаєте про це.»

Стійкість визначається як здатність справлятися з життєвими подіями і по суті «котитися з ударами». Коли ви берете кілька моментів, щоб думати про всі події, які кидають виклик нашій пружності список тих життєвих ситуацій може виявитися досить великі. Ці важливі життєві події можуть бути позитивними (наприклад, народження дитини, починаючи нову роботу) або ж вони можуть виявитися негативними (наприклад, медичні проблеми, втрата роботи).

 

Як ви вибираєте, щоб відповісти на ці можливі перешкоди на шляху виходу на пенсію має суттєвий вплив на загальне фінансове благополуччя. Таким чином, фінансова стійкість може у кінцевому підсумку різниця між процвітаючим під час вашого виходу на пенсію і просто намагаються вижити.

Що це означає мати Еластичний план виходу на пенсію

Будучи стійким не рахується рисою особистості, але вона являє собою динамічний процес навчання. Еластичні особи, які не розглядають потенційно стресові ситуації, як нерозв’язні. Але замість цього, вони сприймають їх як досвід і можливості для особистісного зростання і розвитку.

Поняття фінансової стійкості відноситься до здатності відскакують назад і витримати життєві події, які істотно впливають на ваш дохід і / або активів. Можливість відновлення від фінансових невдач посилюються з фінансовими ресурсами, такими як адекватні заощадження, медичне страхування, а також надійним дохід.

Деякі приклади кроків фінансових дій та інші види поведінки, які ви можете зробити, щоб допомогти поліпшити свій власний сенс фінансової стійкості включають в себе:

 1. Підтримувати низький коефіцієнт заборгованості до доходу.
 2. Підтримувати надзвичайний фонд витрат принаймні три місяці.
 3. Розгляньте свою освіту або професійну підготовку, безперервний процес.
 4. Подбайте про своє фізичне здоров’я і благополуччя.
 5. Придбання адекватної життя і страхування на випадок інвалідності, щоб захистити своїх близьких від потенційної втрати або зниження доходів.

Якщо ви впевнені , що ви перебуваєте на шляху до досягнення ваших цілей виходу на пенсію, ви в меншості. Висновки з Національного індексу пенсійного ризику (NRRI) показало , що 52 відсотків сімей ризикують не в змозі підтримувати свої ж рівень життя після виходу на пенсію. З рівнем довіри пенсійного настільки низький , що це важливо , щоб не дозволити страх і занепокоєння контролю тейк. Пружний пенсійний план зміщує фокус на речі , які ви можете зробити , і дає діючої сьогодні , щоб поліпшити свої шанси на успіх. Один основний крок полягає в запуску основний розрахунок пенсії , щоб побачити , скільки ви повинні економити , щоб досягти своїх цілей.

Передбачається, що ви будете відчувати потенційні перешкоди на шляху до виходу на пенсію. Деякі з найбільш поширених фінансових невдач, які постраждали пенсійні плани включають в себе наступне:

 • Підвищення вартості життя
 • Обмежені ресурси залишилися, щоб зберегти для виходу на пенсію
 • Немає доступ до пенсійного плану на роботі
 • Травматичні життєві події (хвороба, інвалідність, розлучення і т.д.)
 • накопичення боргів
 • витрати на освіту
 • Оплата поточних і / або майбутніх витрат на охорону здоров’я
 • Догляд за старіння батьків або іншої близької людини

З точки зору планування пенсійного, ось п’ять важливих ознак того, що ваш пенсійний план має стійкість до погодних умов потенційні проблеми і перешкоди, які можуть перешкодити вашим планам по досягненню фінансової незалежності.

1. Ваш план фінансового життя включає в себе довгострокові плани для виходу на пенсію

Налаштування фінансових та інших життєвих цілей на регулярній основі, може позитивно вплинути на вашу здатність приймати розумні фінансові рішення. Матеріально пружні люди використовують цілі для визначення пріоритетності рішень і залишатися зосередженими на тому, що має значення більше всього. Постановка цілей також допомагає підготуватися до речей, які потенційно могли б поставити важливі плани від доріжки. Але просто створити письмовий фінансовий план є лише першим кроком, щоб взяти. Ви повинні мати старанність слідувати через за планом і залишатися зосередженим на фінансових поведінки, які роблять різницю.

Ви можете створити свій письмовий пенсійний план, перераховуючи короткострокові і довгострокові фінансові цілі і задати собі ці важливі питання про вашу відставку.

 • Чому маючи план фінансового життя так важливо для мене?
 • Що я з нетерпінням чекаю, щоб робити більше за все на пенсії?
 • Чому досягнення цих цілей пенсійних так важливо?
 • Який дохід необхідний, щоб жити комфортного життя після виходу на пенсію?

Якщо у вас є відповіді на ці питання пенсійного планування ви можете почати покласти свій план в письмовому вигляді. Для отримання більш докладної інформації про те, як зробити цей процес здається трохи менш складним розглянути питання про створення простого однієї сторінки фінансового плану.

2. Ви зробили кроки, щоб захистити свою сім’ю і свій добробут

Фінансова стійкість вимагає більш сильної волі і рішучості, щоб пройти через важкі життєві події. Крім того, необхідно мати план захисту багатства і перше місце для початку створити надзвичайні ощадний рахунок. Потім, ви можете перенести акцент на захист від катастрофічних подій, пов’язаних зі здоров’ям з адекватним медичним страхуванням. Страхування по інвалідності планування є ще одним способом захисту від ризику, пов’язаного з втратою доходу. Перевірте з вашим роботодавцем, щоб побачити, якщо у вас є довгостроковий охоплення інвалідності. Якщо ви перебуваєте в 50-х років і старше, страхування довгострокового догляду стає іншої проблемної області для захисту багатства. Суть полягає в тому, щоб підготувати себе і свою сім’ю для тих великих життєвих подій, які можуть істотно зашкодити ваші шанси на пенсію на ваших умовах.

3. Пенсійні заощадження плану знаходиться на шляху задоволення ваших цілей Доходу

Фінансове велнес є довгостроковим використанням для оцінки вашого загального фінансового здоров’я. Фінансовий велнес складається з більш , ніж просто наше сприйняття і почуття по приводу нашого власного фінансового здоров’я. Концепція  справжнього фінансового благополуччя  вимірюється комбінацією чинників , включаючи загальну задоволеність нашої поточну фінансову ситуацію, реальний фінансовий поведінку (тобто бюджет, економію, погашення залишків по кредитних картах в повному обсязі), фінансові відносини, фінансові знання і цілі фінансове становище. Фінансовий Finesse визначає фінансове самопочуття як стан благополуччя , коли людина досягла мінімального фінансового стресу, створив сильну фінансову основу, і створив постійний план , щоб допомогти досягти майбутніх фінансових цілей.

Фінансове велнес не гарантує стійкість при Невдачі виникають або перешкоди стоять на шляху. Зосередження на вашому загальному фінансовому здоров’я може пройти довгий шлях, допомагаючи вам підготуватися до виходу на пенсію, маючи справу з проблемами. Ви можете відстежувати фінансовий прогрес, регулярно оцінюючи важливі фінансові вимірювання, такі як ваша загальна чиста цінність, відношення боргу до доходів, а також ощадні коефіцієнти. Перевірка фінансового стану, принаймні кілька разів на рік повинен бути настільки ж важливим, як регулярні та оздоровчі огляди.

Після того, як ви перевірили ваш фінансовий фундамент ви можете продовжувати відстежувати фінансовий стан, як це конкретно відноситься до пенсійних цілям. Це часто передбачає, що запуск основного розрахунку пенсії по крайней мере один раз в рік повинна бути частиною поточного фінансового плану. Більшість фінансових планувальників рекомендується встановити приблизну мета замінити 70 до 90 відсотків від вашого передпенсійного доходу. Ця мета може бути скоригована з урахуванням вашої пенсійним способом життя. Після того, як ваша запланована дата виходу на пенсію становить 10 років або менше, як правило, має сенс вийти за межі заміщення доходу і запустити бюджетний план для виходу на пенсію.

4. Ви створили фонд фундаментальних фінансових знань

Фінансова стійкість вимагає баз фінансових знань , щоб допомогти прийняти важливі рішення. Це не теж не дивно , що загальні фінансові знання є важливим аспектом фінансового благополуччя. Коли справа доходить до прийняття фінансових рішень існує розрив між знанням і дією. Знаючи, робить розрив зазвичай опосередковується довірою. Дослідники  визначили , що наші власні уявлення про те , скільки ми знаємо про фінансову тематиці є найкращим показником фінансової поведінки ми на самому ділі будемо виставлятися.

Ось деякі конкретні кроки пенсійного планування, щоб навчити себе на майбутніх варіантах:

 • Отримати оцінку ваших допомоги по соціальному забезпеченню
 • Розуміти різні варіанти пенсійного доходу
 • Огляд Medicare права та інші альтернативи в галузі охорони здоров’я
 • Дізнайтеся про те, щоб скоротити свій борг до виходу на пенсію

5. У вас є більше, ніж фінансовий капітал Built Up для виходу на пенсію

Створення адекватних заощаджень для виходу на пенсію, очевидно, важливо. Але є дещо зазвичай називають «психологічним капіталом» є ще одним важливим компонентом готовності пенсійного, що може бути різниця мейкера.

Ви не можете просто думаєте, що ваш шлях до успіху пенсійного. Але маючи пружне мислення може допомогти вам отримати через основні життєві переходи. На додаток до важливого аспекту стійкості, також важливо мати надію, оптимізм і впевненість в ефективності (або вашу віру в себе). Такі основні компоненти психологічного капіталу, які можуть бути корисними інструментами, щоб допомогти вам процвітати під час виходу на пенсію.

Додатковий аспект стійкості є людським капіталом. Постійно вживає заходів для навчання і просування вашої роботи і особисті навички можуть створити можливості для кар’єрного зростання та зниження ризику фінансового невдачі, які можуть вплинути на вашу здатність збільшити свої доходи і рости ваші пенсійні заощадження.

Під час основних життєвих переходів, ви можете звернутися до друзів, колег і розширеним соціальним мережам (у тому числі торгових точок в соціальних мережах), щоб забезпечити підтримку. Це так званий «соціальний капітал» є корисним інструментом, щоб вижити складні переходи і допомогти вам продемонструвати стійкість.

Як створити план Це Еластичні

Якщо у вас є якась перешкода, що стоїть на шляху досягнення свого власного сенсу фінансової стійкості усвідомлення цих потенційних блокпостів можуть допомогти визначити необхідність змін. Оцінка потенційних недоліків у вашому фінансовому плані допоможе вам використовувати це розуміння, щоб вжити заходів і створити пенсійний план на сьогоднішній день, що також врівноважує поточні пріоритети. В результаті поліпшення в відділ фінансового забезпечення стійкості буде краще підготувати вас до наступної основної життя переходу, і ви будете в кінцевому рахунку, будуть краще підготовлені для пенсійного успіху.

Підводячи підсумок, розглянути можливість виділити кілька моментів, щоб думати про те, що стоїть між вами і жити свою поточну життя, як ви хочете. Тепер перенесемося в ваших років виходу на пенсію. Які перешкоди, які стоять на шляху досягнення ви найбільш важливі життєві цілі для виходу на пенсію? Більш пружною, ви можете стати, тим менш імовірно, що ці перешкоди стануть постійними блокпости.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.