Як Тисячолітнє жінки можуть отримати право виходу на пенсію з планування

Home » Retirement » Як Тисячолітнє жінки можуть отримати право виходу на пенсію з планування

 Як Тисячолітнє жінки можуть отримати право виходу на пенсію з планування

Збереження виходу на пенсію може бути складним достатньо, але це може бути навіть більше для тисячолітніх жінок у віці від 18 до 34 років.

Згідно з недавнім опитуванням NFCC , 39 відсотків жінок в тисячолітньому покоління боротьби просто йти в ногу з оплатою їх регулярні щомісячні рахунки вчасно. Жінки в два рази частіше , щоб відчувати , що їх студентський кредит борг некерований, по порівнянні з чоловіками. І, звичайно ж , різниця в оплаті праці означає , що жінки заробляють 82 відсотків того , що заробляють чоловіки в середньому, додаючи до їх фінансових проблем.

Створення пенсійного забезпечення в умовах цих перешкод, як може здатися нелегким завданням для тисячолітніх жінок. Це, однак, можливо, з правильною стратегією.

Пенсійні поради з планування тисячолітню жінок

Отримання пенсійного планування права на тисячолітні жінка означає підведення активів і ресурси, а також бути чітким уявлення про довгострокові цілі і завдання. У сукупності це може запропонувати поглянути на те, що жінки повинні працювати в напрямку.

Почніть з Big Picture, потім збільшити

Важливий крок у плануванні відставки для молодих жінок є встановлення базового рівня для їх цільових заощаджень мети. Номер, який Ви вибираєте, в кінцевому рахунку, залежить від типу способу життя ви в пошуках виходу на пенсію.

Наприклад, тисячолітні жінки, які повинні подорожувати, можливо, буде потрібно більше грошей на пенсію, ніж ті, хто планує скоротити в крихітному будинку або продовжувати працювати неповний робочий день виходу на пенсію. Якщо ви не взяли час, щоб виробити чітке бачення виходу на пенсію, важливо зробити це раніше, ніж пізніше.

Вилучення з обігу калькулятор може бути корисним у визначенні того, скільки грошей вам потрібно піти в відставку , щоб фінансувати ваш обраний спосіб життя. Ви можете порівняти , що від того , скільки ви зберегли , щоб побачити , скільки щілин є для заповнення. І це може бути значним; згідно з опитуванням 2018 року , 45 відсотків жінок мають менше $ 10000 відкладіть для виходу на пенсію.

Усунути перешкоди на шляху порятунку

Колективно, жінки зобов’язані більш ніж дві третини від нації майже 1500000000000 $ в студентській заборгованості по кредиту. За порівнянні з тисячолітніми чоловіків, тисячолітні жінки в три рази частіше повідомляти не в повній мірі зрозуміти наслідки запозичення , щоб фінансувати їх утворення в коледжі. В цілому, жінки мають тисячолітні $ 68834 в борг у середньому, в тому числі студентських кредитів, кредитних карт і інших боргів.

Коли борг стоїть на шляху пошуку додаткових грошей, щоб заощадити, позбувшись від нього повинно бути головним пріоритетом. Рефінансування може бути величезною допомогою для тисячолітніх жінок, коли високі процентні ставки запобігти їх від отримання будь-якої тяги.

Приватний студентський кредит рефінансування може привести до більш низькою процентною ставкою, а також може оптимізувати щомісячні платежі. У той час як федеральні кредити можуть бути рефінансовані в приватні кредити, робити це означає втратити деяку федеральні кошти захисту, такі як відстрочка або Терпіння періоди.

Перш ніж розглядати будь-який варіант рефінансування, будь то для студентських кредитів, кредитних карт або інших боргів, тисячолітні жінки повинні порівняти процентні ставки кредитора пропозицію і збори вони стягують, щоб гарантувати, що вони отримують найкраще справу можливо.

Важелі Tax благополучних ощадні можливості

Роботодавець спонсорованих пенсійного плану може бути благом для тисячолітніх жінок, але дослідження показують, що вони їх під використання. Відповідно до одного з дослідженням, в середньому жінки вже $ 38000 збережені в їх 401 (к), у порівнянні з $ 74000 для чоловіків.

Як мінімум, тисячолітні жінки повинні економити принаймні досить в плані свого роботодавця, щоб претендувати на повний збіг вкладу, якщо це пропонується. Звідти вони можуть почати працювати в напрямку економії від 10 до 15 відсотків (або більше) їх доходів. Авто-ескалація є відносно простим способом для досягнення цієї мети.

Автоматичне розширення дозволяє збільшити розмір внесків автоматично щороку на заданий відсоток. Якщо, наприклад, тисячолітні жінки очікують отримати річний рейз в розмірі 1 відсотка, вони могли б відповідно збільшити їх річний рівень заощаджень на 1 відсоток. Це дозволяє їм рости швидше їх гнізда яйця, не відчуваючи значний спосіб життя щіпку.

Здоров’я ощадний рахунок ще один корисний спосіб заощадити. HSAs пов’язані з високим вирахуванням планів в галузі охорони здоров’я та пропонують потрійні податкові пільги: податок внесків, зростання податків відкладено і безподаткове вилучення для медичних витрат. Хоча технічно не пенсійний рахунок, тисячолітні жінки, які залишаються здоровими могли спиратися на свої заощадження на пенсію для медичної допомоги або без медичної допомоги витрати. Після 65 років, вони платять тільки податок на доходи немедичних зняття.

Нарешті, тисячолітні жінки можуть і повинні враховувати індивідуальний пенсійний рахунок Roth для збереження. Рот ІР пропонує перевагу неоподатковуваного кваліфікованого зняття у відставці, що може бути важливим для жінок, які очікують, щоб бути в більш високий дохід податкової кронштейну. Традиційна IRA, у порівнянні, буде повністю обкладається податок на пенсії, але він пропонує на користь податкового вирахування внесків.

Не відкладайте планування виходу на пенсію

Найголовніше тисячолітні жінки можуть робити, коли справа доходить до пенсійного планування, щоб просто почати, де вони знаходяться. Час може бути потужним Influencer у визначенні вашої здатності зберігати і накопичувати багатства шляхом компаундування інтерес. Запуск двигуна – навіть якщо це означає, починаючи з малого – має вирішальне значення для отримання пенсійного планування на правильному шляху.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.