Як інвестувати в пайові фонди?

Home » Investing » Як інвестувати в пайові фонди?

Інвестиції в пайові фонди не може бути простіше або більш доступним

 Інвестиції в пайові фонди не може бути простіше або більш доступним

Завдяки сучасним комп’ютерів та Інтернету, інвестування в пайові інвестиційні фонди ніколи не було простіше, хоча є багато важливих міркувань інвестор повинен враховувати, перш ніж додавати акції взаємного фонду в свій портфель. Взаємні фонди приходять в безлічі різновидів, включаючи ті, які спрямовані на різні класи активів, ті, які прагнуть імітувати індекс (також відомий як індексні фонди), ті, які зосереджені на акції дивідендів; список можна продовжувати і охоплює всі від географічних мандатів тим, які спеціалізуються на інвестуванні в цінні папери, які знаходяться в межах певної ринкової капіталізації.

Відповідаючи на наступні три питання, я сподіваюся, ви отримаєте краще розуміння того, що взаємні фонди, як вони працюють, і як вони можуть бути додані в ваш інвестиційний портфель.

Що таке ПІФ?

Як і в разі будь-яких інвестицій, насамперед, щоб зрозуміти, що це таке, що ви розглядаєте придбання. Для всіх намірів і цілей, взаємні фонди служать в якості альтернативи для інвесторів, які не можуть дозволити собі індивідуально керований рахунок. Взаємні фонди формуються, коли інвестори з меншими обсягами капіталу об’єднують свої гроші разом, а потім найняти керуючого портфелем запустити портфель консолідованого пулу, купувати різні акції, облігації або інші цінні папери відповідно до проспекту фонду. Кожен інвестор потім отримує свій відповідний шматок пирога, розділяючи витрати, які показують, у чомусь називається відношення витрати взаємного фонду. Взаємні фонди можуть бути структуровані декількома різними способами; відкритого складу взаємних фондів проти закритих пайових інвестиційних фондів, що знаходяться одна особливо важлива відмінність.

Як вибрати взаємний фонд?

Це де ви хочете, щоб зосередити свою увагу і зробити трохи стеження і дослідження.

Число взаємних фондів, доступних для інвесторів в даний час змагається кількість акцій на північноамериканських біржах; кожен з них унікальні, але можуть бути класифіковані залежно від типу підстилаючого цінних паперів, всередині них. На самому широкому рівні, фонд буде падати в одну з трьох категорій, часткові (акції), з фіксованим доходом (облігації), і грошові ринки (за аналогією з готівкою). Власний капітал і фонди з фіксованим доходом мають підкатегорії, що дозволить інвестору відкидати вузьку мережу своїх інвестиційних доларів. Наприклад, фонд акцій інвестор може інвестувати в технології фонд, який інвестує тільки в технологічних компаніях. Точно так же облігація фонд інвестор, який шукає поточний дохід може інвестувати до фонду державних цінних паперів, який інвестує тільки в державні цінні папери. Так званий збалансований фонд взаємний фонд, який володіє як акції та облігації.

Ризик є важливим фактором при оцінці взаємних фондів. Як інвестор, ви повинні докласти всіх зусиль, щоб зрозуміти, який ризик ви готові взяти на себе, а потім шукати фонд, який потрапляє у вашій толерантності до ризику. Природно, ви інвестуєте з якою метою у вигляді, тому звузити свій список кандидатів, концентруючи увагу на засоби, які відповідають вашим інвестиційним потребам, залишаючись в межах ваших параметрів ризики.

Крім того, перевірте, щоб побачити, що мінімальна сума для інвестування в фонд. Деякі фонди будуть мати різні мінімальні пороги в залежності від того, чи є це пенсійний рахунок або не пенсійний рахунок.

Як купити Взаємний фонд?

Пайові інвестиційні фонди в основному купували в доларовому відміну від акцій, які купуються в акції. Взаємні фонди можуть бути придбані безпосередньо з взаємного фонду компанії, банку або брокерської фірми. Перш ніж вкладати гроші вам потрібно буде мати рахунок в одному з цих установ до розміщення замовлення. Взаємний фонд буде або або фонд «без навантаження» «навантаження», яка є фінансовим жаргоні або платити комісію або не платити комісію.

Якщо ви використовуєте інвестиційний професіонал, щоб допомогти вам, ви, ймовірно, платити навантаження. Зрозумійте, що фонд «без навантаження» не є безкоштовним. Все взаємні фонди мають внутрішні витрати, що сказати, що частина ваших доларів інвестицій йти платити фонд компанію, керівник фонду, а також інші збори, пов’язану з керуванням взаємним фондом. Ці збори часто прозорі для інвестора і взяті з активів ПІФу. Ви повинні розглянути всі збори і платежі при інвестуванні в ПІФи

Процес покупки взаємного фонду може бути зроблений по телефону, через Інтернет або особисто, якщо ви маєте справу з фінансовим представником. Щоб розмістити замовлення, ви б вказати, скільки грошей ви хочете інвестувати і те, що взаємний фонд ви хочете придбати. Незалежно від взаємного фонду, ціна, яку ви платите за акцію буде визначатися за ціною закриття акцій в кінці цього дня.

InvestoGuru не передбачає податок, інвестиції, або фінансові послуги та консультації. Інформація подається без урахування інвестиційних цілей, терпимості ризики або фінансових обставин будь-якого конкретного інвестора і може не підходити для всіх інвесторів. Минулі показники не свідчать про майбутні результати. Інвестування пов’язане з ризиком, включаючи можливу втрату принципала.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.